NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Francuskie marki samochodów,
~~Wtrącę
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 15:50  
Cytuj
Witam
Co sądzicie o francuskich markach samochodów takich jak Citroen, Renault i Peugeot?
Krążą różne opinie że tej lepiej nie kupować bo coś tam a tamtej bo jeszcze coś innego... Z własnych doświadczeń którą z wyżej wymienionych polecacie a którą odradzacie i dlaczego?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 15:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~ssv
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 16:19  
Cytuj
spytaj kogos z nauki jazdy ,oni znają peugeota , straszny delikatny syf , fiaty punto biją o głowe wzg. trwałości .

 
 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 16:25  
Cytuj
ja jezdze Renault Laguna II. Fakt ma miekkie zawieszenie ale jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony. Wczesniej mialem VW i do tej marki napewno juz nie wroce.


Niestety nie nic powiedziec o Citroen`ie i Peugeot`ie bo nie mialem nigdy samochodu tych marek.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 19:42  
Cytuj
"fachowcy" mówią, że nie kupuje sie samochodów na F: fiat, ford, ferrari, francuskiesciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~BMW
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
\"fachowcy\" mówią, że nie kupuje sie samochodów na F: fiat, ford, ferrari, francuskiesciana


Ja slyszalem tylko Ze sie odnnosi tylko do 3 F
FIAT FORD FRANCUSKI
ale nie lsyszalem ze FERRARI

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
uffff cool girlczyli troche dziala....a ten link komus sie otworzyl??:szok: zreszta juz nie bede wam dzis marudzic i zatruwac....cool girl


Renault - pozezja umiech

Laguna II - cudo

nie kupisz żadnego samochodu w takiej cenie jak Renault - z takim wyposazeniem i takimi bajerami umiech

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 01:20  
Cytuj
rozkręcił ktoś temat francusskie auta
sam jestem posiadaczem francuza zadnego problemu niemam
ale wiecie co to jest globalizacja i auta?
jedna fabryka C 1 p-107 AYGO
psa+ silniki toyoty forda(hdi) bmw ?
renault+ japońce np. nissan
ZANIM BEDZIECIE NAJEZDZAC NA AUTA NIE NIEMIECKIE TO SIE ZASTANÓWCIE CI WARTO JEZDZIC VW,AUDI,BMW -chodzi mi nietylko o cene ale i koszta utrzymania? oraz dlaczego Niemcy kupuja coraz cześciej azjatyckie wozy i francuzkie?

 
 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 02:46  
Cytuj
A gdzie polska motoryzacja?! Żuk, Polonez, "Maluch", Nysa, Syrena? placze

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~eli
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
A gdzie polska motoryzacja?! Żuk, Polonez, \"Maluch\", Nysa, Syrena? placze

Te auta sa zarezerwowane dla Ciebie patrioto good

 
 
 
 
~~mbogdan
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 10:51  
Cytuj
Mam Peugeota 406 z 1997 roku. Kupiłem go w salonie jeszcze naprzeciwko policji.Bardzo dobre i komfortowe auto. Nie wiem, dlaczego powtarzane są w ślepo opinie zasłyszane od ludzi którzy też gdzieś,coś słyszeli. Jak wszystkie, tak i francuskie auta przechodzą zmiany i unowocześnienia. To już nie są auta z lat 60tych czy 70tych. Za cenę standardowo wyposażonego niemieckiego auta, kupisz francuskie dobrze wyposażone i jeszcze zostanie Ci sporo pieniędzy.Jeździłem dużo Ventem, Ładą Polo, że o polskich nie wspomnę. Jednak Peugeot niezawodnością nie ustępuje żadnemu, a komfortem bije na głowe.

 
 
 
 
~~Łukaniu
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 12:17  
Cytuj
Ja też mam peugeota a konkretnie 206 i jestem zadowolony. Może materiały nie są najwyższej jakości, czasem lubi coś zatrzeszczeć ale jest bezawaryjny a jak już coś się zepsuję to części cenami nie powalają.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 12:31  
Cytuj
a ja mam meganke i jestv cool nie wazne czy na F czy na Mokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 13:54  
Cytuj
silniki sa bardzo dobre. slyszalem ze lubia miec problemy z elektryka ale ogolnie to teraz w kazdym samochodzie jest tyle elektroniki ze w co drugim cos sie dzieje.

ogolnie mowiac, nie balbym sie kupic francuza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~.....
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 14:14  
Cytuj
A co sądzicie o Citroenie Xsara (sedan, roczniki po faceliftingu tzn od 2001r w górę)? Słyszał ktoś jakieś opinie nt. tego autka? Sporo ich jeździ po ulicach nawet

 
 
 
 
~~206
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
uffff cool girlczyli troche dziala....a ten link komus sie otworzyl??:szok: zreszta juz nie bede wam dzis marudzic i zatruwac....cool girl


Renault - pozezja umiech

Laguna II - cudo

nie kupisz żadnego samochodu w takiej cenie jak Renault - z takim wyposazeniem i takimi bajerami umiech




szkoda tylko że sie zepsuje zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 14:40  
Cytuj
kazdy sie psuje nie ma na to rady zaklopotanyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 17:59  
Cytuj
każde auto dobrze eksploatowane,szanowane przez właściciela sprawuje sie w miare dobrze,dobrze a nwet i zajebiscie.ja mam ponad 2 lata maganke 97 rocznik i oprócz zwarcia w immobiliserze koszt 100 zl jest jak narazie,odpukac wszystko ok.ale wszystkie płyny kontrolowane,wymieniane ,.normalna jazda,po odpaleniu nie dep od razu tylko silniczek musi sie rozgrzac,pochodzic pozniej spokojnie.jest głaskany przeze mnie to i jezdzi.wygodny,zawieszenie twarde to musze przyznac ale gosc mi mowili ze ''ten typ tak ma'' hehe.amortyzatorki 78%tyłi 80%przód.kumpel wymienial rozrzad i mowili ze na nadkolach rdza łapie.ale wybaczie prawie 12-letnie auto,nie jest to dla mnie szokiem.nie wspomne o sprinterach i vito mlodszych od mojego.niby merc a rdza na progach,blotnikach wokól lusterek,tragedia!!!ja osobiscie jakbym mnie bylo stac to bym sobie audice kupil albo ostatnio chodzsi za mna land rover.tanszy od audi.le znajomi mowia po co zmieniac auto ktore cie nie zawodzi.aa ja o nie dbam.

 
 
 
 
~~Fiu Fiu
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 18:41  
Cytuj
Ktoś tam wcześniej o autach na \"F\" cool girl

Ford i Fiat - g***o wart mlotek

 
 
 
 
~~Imigrant
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 00:08  
Cytuj
Ja mam Puga 306... Nie narzekam na awaryjnosc tylko czasem pompa paliwowa lubi sie zepsuc a tak poza tym to jest calkiem swietny samochod chytry

 
 
 
 
~~laguna
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 13:31  
Cytuj
sprowadziłem sobie lagune 95 r i jestem bardzo zadowolony co prawda miał drobne problemy z elektryką zasniedziałe przewody ale samemu je odszukałem i oczysciłem zabespieczyłem i smiga co do silnika a mam 1.8 8v to poprostu rewelacja zaraz po kupnie wymieniłem wszystkie płyny filtry a niedawno zaglądam do oleju(przejechane 6000 km)a olej żółciutki przezroczysty a kolega po wymianie w VW ma przejechane połowe tego i olej czarny jak smoła,w porównaniu z VW komfort jazdy rwelacja laguna wygodna komfortowa przestronna itd.blachy pod spodem są ocynkowane lecz wymagają co jakiś czas konserwacji ale to nasze drogi są tak zasolone niestety,wiem tez że wymienie go kiedyś ale na lagune II samochody rewelacja

 
 
 
 
~~vtr
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
sprowadziłem sobie lagune 95 r i jestem bardzo zadowolony co prawda miał drobne problemy z elektryką zasniedziałe przewody ale samemu je odszukałem i oczysciłem zabespieczyłem i smiga co do silnika a mam 1.8 8v to poprostu rewelacja zaraz po kupnie wymieniłem wszystkie płyny filtry a niedawno zaglądam do oleju(przejechane 6000 km)a olej żółciutki przezroczysty a kolega po wymianie w VW ma przejechane połowe tego i olej czarny jak smoła,w porównaniu z VW komfort jazdy rwelacja laguna wygodna komfortowa przestronna itd.blachy pod spodem są ocynkowane lecz wymagają co jakiś czas konserwacji ale to nasze drogi są tak zasolone niestety,wiem tez że wymienie go kiedyś ale na lagune II samochody rewelacja




ha ha ha ha ha!!!!!!!!chciałbys chyba zeby była rewelacja.mlotek

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 16:56  
Cytuj
Ja mialem Renault , Peugeota i przymiezam sie do Citroena. Niestety nie mam do czynienia z nowszymi modelami gdyz nie stac mnie na nie, lecz co do starszych (roczniki 88-93). Nigdy żaden francuz mnie nie zawiodl. I Glupie pier****enie innych osob ze czesci sa drogie, a guzik prawda. Oficjalnie lepiej mi sie jezdzi francuzami niz niemcami czy japoncami ot moje zdanie.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lala
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 08:40  
Cytuj
Po co polemizować z przeciwnikami francuzów, niech dla nich to będzie dziadostwo. Ja dzięki takim mitom mam tani (zarówno cena jak i eksploatacja) super wóz (wygodny, bezpieczny, dosyć dynamiczny).

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 09:40  
Cytuj
ja mam Lagunkę i jestem bardzo zadowolona ;) Wygodny, super komfort jazdy, części wcale nie są tak drogie jak się naokoło mówi i też się nie psuje, wymienia się to co się zużywa np. klocki hamulcowe, filtry ble, ble.... szczerze mówiąc następny będzie też francuz umiech albo Laguna III albo C. C6 lub P. 607 i tylko kombiumiech
Przedtem mieliśmy Forda i nigdy więcej!!!!
Moim zdaniem zależy jaki się samochód trafi, jak masz pecha w życiu to kupując nawet VW czy Audi możesz trafić na felerny model...

a z resztą gdy ktoś pyta czemu Francuza kupiliśmy ja odpowiadam:
BO JA LUBIĘ WSZYSTKO CO FRANCUSKIE ;Pok

 
 
 
 
~~Ja 38
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 13:47  
Cytuj
Stalówek dobrze pisze .od siebie dodam że uzytkuje Golfa 3 i jestem bardzo zadowolony.........zmiana oleju,filtrów na czas itd.... tylko tankować i jezdzić.......Wiadomo że jak kupuje się samochód typu " Maluch GT" to prawdopodobnie ma bujną historie i nie czeka nas spokojne użytkowanie..........

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »