NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyroby mięsne - szukam,
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 12:16  
Cytuj
Szukam namiaru na kogoś, kto robi wyroby mięsne na wiejski stół na wesele. Jeżeli ktoś z was posiada jakiś kontakt do kogoś takiego to bardzo proszę o podanie. Zalezy mi na czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 12:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 16:36  
Cytuj
w masarni ,,orzechów" zrobią ci bardzo dobre wyroby min. upieką udziec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Szukam namiaru na kogoś, kto robi wyroby mięsne na wiejski stół na wesele. Jeżeli ktoś z was posiada jakiś kontakt do kogoś takiego to bardzo proszę o podanie. Zalezy mi na czasie.


Najlepiej popytac ludzi ze wsi kto bije swiniaki.

Kupujac w masarni to to samo co bys sie mialo kupic w sklepie (istna chemikalia)

Do wyrobow na szwedzki swojski stol to tylko kupic swiniaka i znalezc goscia co bije takie swiniaki.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:25  
Cytuj
Jeżeli chodzi o samo mięso możemy pogadać kolego smiech2
Ale wyrobów Ci nie zapewnie.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 18:51  
Cytuj
No właśnie mi chodzi o wyrobyumiech No właśnie nie znam nikogo kto robie wyroby. Dlatego pytam tutaj. A z masarni nie chce. Wole od takiego "chłopa" co swiniaka ubije i kieblaski zrobiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 19:16  
Cytuj
Dziewczyno wiem ze w STW miedzy PKS a Hala targowa starsze babki i dziadki sprzedawaly produkty wiejskie, mleko, smietane, jajka, kielbase swojska(nie mylic z jakims badziewem sklepowym) kaszanke, boczki wedzone i faszerowane.

Czasami tam kupowalem jak braklo mi w domu i naprawde mieli typowe swojskie produkty. Kielbasa swojska wedzona i sina w srodku, smak i zapach zarabisty.

Czy nadal sprzedaja to nie wiem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 20:11  
Cytuj
Jeśli chcecie mieć tasiemca, włośnicę, glizdę ludzką to dalej kupujcie mięso od babci na hali. Akurat tak się składa, że sporo wiem na ten temat, wiem jaki jest odsetek chorych zwierząt, szczególnie świć i dzików które są chore na różnego rodzaju choroby. Dla przykładu powiem, że ostatnio, w modzie "u Babci" z hali jest przerabianie świnek padłych po powodzi na wyśmienitą wiejską wędlinkę i to jest fakt autentyczny wykryty w inspekcji sanitarnej. Może w masarni jest mięso gorszej jakości ale napewno przebadane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 20:24  
Cytuj
Polecam u Darka na hali. W piątek i sobote stoi taka mega kolejka za mięsem to u niego. Jedziesz 50 km od stalowej woli w lubelskie i zamawiasz u niego na gotowo wszystko. i papu ze sprawdzone mięcha

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chcecie mieć tasiemca, włośnicę, glizdę ludzką to dalej kupujcie mięso od babci na hali. Akurat tak się składa, że sporo wiem na ten temat, wiem jaki jest odsetek chorych zwierząt, szczególnie świć i dzików które są chore na różnego rodzaju choroby. Dla przykładu powiem, że ostatnio, w modzie \"u Babci\" z hali jest przerabianie świnek padłych po powodzi na wyśmienitą wiejską wędlinkę i to jest fakt autentyczny wykryty w inspekcji sanitarnej. Może w masarni jest mięso gorszej jakości ale napewno przebadane.



Widze koles ze w D.... byles i G... widziales.

Po pierwsze na wioskach ludzie bija swinie i jakos tasiemca i innych chorob nie maja.

Po drugie jakbys sie cos znal to bys wiedzial ze jezeli zabije swinie i ona bedzie chora to wszystko mieso szlak trafi, a w takiej masarni ja przemiela 50sztuk zdrowych i 4chore dowala to tego nie wyczuja.

Ostatnio byla afera ze smierdzacym miesem w jakims sklepie w stw, i to byla ta chemikalia z zakladow.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chcecie mieć tasiemca, włośnicę, glizdę ludzką to dalej kupujcie mięso od babci na hali. Akurat tak się składa, że sporo wiem na ten temat, wiem jaki jest odsetek chorych zwierząt, szczególnie świć i dzików które są chore na różnego rodzaju choroby. Dla przykładu powiem, że ostatnio, w modzie "u Babci" z hali jest przerabianie świnek padłych po powodzi na wyśmienitą wiejską wędlinkę i to jest fakt autentyczny wykryty w inspekcji sanitarnej. Może w masarni jest mięso gorszej jakości ale napewno przebadane.


Jakoś kiedyś samemu się hodowało świnie i krowy albo kupowało wyroby u babć i dziadków na wsi bez żadnych badań i jakoś było smaczniejsze i zdrowsze. Przynajmiej pewność że w 1 kg szynki nie ma 0,5 kg mięsa a reszta to zastrzyki. A co do inspekcji sanitarnej to oni chcą być bardziej papiescy niż papież. W żadnym kraju chyba nie ma tak nieżyciowych przepisów. A jeden przypadek zawsze się może zdarzyć zarówno u babci jak i w wielkim zakładzie np. niedawna srawa Constaruumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Czasami tam kupowalem jak braklo mi w domu i naprawde mieli typowe swojskie produkty. Kielbasa swojska wedzona i sina w srodku, smak i zapach zarabisty.



Też kupowałem, co sobotę stoją z wędlinami ci sami, a właściwie te same rodziny. Przestałem kupować, kiedy zobaczyłem jedną z nich w Tesco jak kupowała, (nie przesadzam) ok. 30 kg łopatki. Obok jej wózka stał drugi wypakowany surowym boczkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
Polecam u Darka na hali. W piątek i sobote stoi taka mega kolejka za mięsem to u niego. Jedziesz 50 km od stalowej woli w lubelskie i zamawiasz u niego na gotowo wszystko. i papu ze sprawdzone mięcha

kolega wie co dobre ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 23:28  
Cytuj
Polecam kolesia z domostawy.
Robil mi na wesele wyroby na wiejski stol. MNIAM MNIAM pychackie bylo.
Robi naprawde solidnie wszystko czyste i schludne no i naprawde pyszne. Robi wszystko co chcesz. Szynki, balerony, pasztety, boczki kielbasy i sam juz nie pamietam co jeszcze.
Polecam z czystym sumieniem.
Namiary jak trzeba na PW ci podesle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 00:45  
Cytuj
qwerty to wyślij ten namiar jak mozesz.
Dziękówka.całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 11:31  
Cytuj
Dzastina niezapomnij ze taka kielbasa, szynka, boczek na szwedzkim swojskim stole lubi lezec miedzy butelkami bimbru.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 13:29  
Cytuj
RNI bimber już mam smiech2 Właśnie szukam zakąski do niego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 10:02  
Cytuj
Halo!! Czy ktoś wreszcie może mi podać jakiś namiar? Piszecie, że macie ale podać to nie ma ktojezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 10:36  
Cytuj
PPUH Masarnia "UNIROL" R. Bieńko koło Jarocina, Borek czy jakoś tak umiech Baaardzo dobre i bez chemii w piatek i w sobotę biały Fiat DUCATO z bodajże pomarańczowym daszkiem koło hali targowej stoi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
PPUH Masarnia \"UNIROL\" R. Bieńko koło Jarocina, Borek czy jakoś tak umiech Baaardzo dobre i bez chemii w piatek i w sobotę biały Fiat DUCATO z bodajże pomarańczowym daszkiem koło hali targowej stoi




Ps Jak mozesz zrobic kielbase bez uzycia chemii?????

Koles jak sie nie znasz to glupot nie pisz!!!!!!!

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 17:23  
Cytuj
Znalazłam już gościa co zrobi wyroby. Teraz szukam baby żeby chleb upiekłajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 18:34  
Cytuj
Chleb na wesele okragly na zamowienie piecze Pyzara zamowienia w sklepiku na KEN a wyroby miesne super robi w Ździarach gosciu nie robi komercyjnie raczej na zamowieniegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 19:37  
Cytuj
andy no właśnie zamówiłam u gościa w żdziarach. A chleb chce taki typoo od baby a nie z piekarni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 19:43  
Cytuj
Kurczak znajoma robi ale nie mam nawet numeru w przyszowie pani Lebioda. Piekny kwadraciak pieczony na drewnie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »