NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Pilnie kupię suczkę rasy York, Pilnie kupię suczkę rasy York
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 08:42  
Cytuj
Witam serdecznie . Od 3 miesięcy poszukuje do kupna suczki rasy York. Ostatnio nawet doszło prawie do kupna niestety się spóźniłam. Wie Ktoś czy w Stalowej są do sprzedania szczeniaki tej rasy tak do 600 zł??
Może ktoś gdzieś w Waszych okolicach ma szczeniaki?
Sprawdzałam na ogłoszeniach i na Allegro a także w sklepach weterynaryjnych i nic;/ Proszę o pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 08:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 08:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 09:09  
Cytuj
Właśnie na to ogłoszenie też patrzyłam i nawet dzwoniłam;/ Niestety nie da rady zejsć z ceny ja mogę tylko 600 zaoferować;/Ale dziękuję bardzo za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 14:33  
Cytuj
Ludziska i jak nikt nic nie wie? Szkoda ja już z 3 miesiące szukam i szukam. Koniecznie musi byc to mały piesek więc myslałam o Yorku lub Shi-Tzu ale nikt nic nie wie. Na Allegro jest sporo ale niestety nie z podkarpacia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 15:56  
Cytuj
Wysłałam wiadomość na pw odnosnie pieska. Mam nadzieje ze się przydaumiech pozdarwiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 16:35  
Cytuj
www.gratka.pl
www.rzeszowiak.pl
ja tam znalazłam mojego Yorka.pamiętaj ze uszka maja stac od samego poczatku- a nie być oklapnięte.!!!!!!!!!powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 17:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 17:13  
Cytuj
Moja zona kupowala shi-tzu z hodowli w okolicach Opatowa, tam trzeba szukac maja podobno w tych chodowlach tez yorki
Nie mam adresu ale postaram sie jeszcze dzisiaj o telefoni go zamieszczesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 17:21  
Cytuj
kolo Lancuta jest hodowla Shin Tzu i kosztuja bodajze 500 zl . Nie polecam Yorkow, raz ze jest ich "jak psow" , a po drugie maja wredne charaktery . Shin tzu to inna bajka umiech
bardzo przyjemne pieski ,ktore szalenie kochaja swoja pania umiech
ps. na pajeczynce byly swojego czasu ogloszenia z pieskami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 17:33  
Cytuj
ale z takim psem to bym sie wstydzil chodzic :]
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 01:06  
Cytuj
Witam. Ja kupilam swojego pieska - maltanczyka u pana w Ulanowie i z tego co wiem i widzialam ma takze yorki. Ale nie mam zielonego pojecia jaka jest cena. Wiem tez, ze sprzedaje na allegro. Jak cos moge podac numer telefonu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 08:29  
Cytuj
Chciałam Yorkaumiech A wczoraj wieczorem dostałam przecudną suczkę Owczarka CollieumiechJest przepiekna i już odechciało ki się Yorka przepraszam za zamieszanie ni fatyge każdego z Was razem i osobno;/ Piesek cudo trikolorek bardziej rudo biały z lekkim dodatkiem czerni gdzieniegdzieumiech Buziaki dla wszystkich pupilków:*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 08:45  
Cytuj
Ciekawe czy bedzie takim pupilkiem jak urosnie z niego "kawal psiska" umiech Zastanawialas sie jaki to duzy pies ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 13:24  
Cytuj
W sumie to ona ma już 7 miesięcy i jest dużaumiech
A co do mojego zastanawiania to nie musiałam za długo przez 8 lat miałam owczarka Collie. Była moim kochanym pupilkiem i wiem jak zajmowac sie takimi psami. Zdechła mi 3 miesiące temu bo była poważnie chora i bardzo przeżyłam jej smierć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2010r. 21:36  
Cytuj
Yorki są strasznie żylaste i długo się gotują... Nie polecam ;pp

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2010r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
kolo Lancuta jest hodowla Shin Tzu i kosztuja bodajze 500 zl . Nie polecam Yorkow, raz ze jest ich \"jak psow\" , a po drugie maja wredne charaktery . Shin tzu to inna bajka umiech
bardzo przyjemne pieski ,ktore szalenie kochaja swoja pania umiech
ps. na pajeczynce byly swojego czasu ogloszenia z pieskami



Shih Tzu a nie Shin Tzu (wymawia się szi tsu).

Yorki mają łagodny charakter tylko muszą być odpowiednio układane( tak jak inne psy) gorzej sprawa wyglada z ratlerkami , gdzie większość ma chwiejny układ nerwowyumiech

Piesek za 500 zł to raczej niespodzianka a nie czysta rasa, pamiętam był tu na forum jeden hodowca który oferował "rasowe" szczeniaki za podobne pieniądze, tylko wiedze miał bardzo ubogą, szkoda ze większość takich miłosników psów dorabia się na swoich czworonożnych przyjaciołach uwarzając ze wszystko jest o.k

Dla miłosników psów którzy myślą o nabyciu psiaka polecam odwiedzić schronisko (Rzeszów, Mielec,) korzyści są obustronne, jezeli chcemy psiaka o czystej rasie polecam hodowle zarejestrowane z ZKwP takie podejście zniechęci pseudohodowców do męczenia swoich suk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2010r. 23:03  
Cytuj
chcesz rasowego psa to przygotuj min. 15 tys dolarow i dostaniesz. To co masz w Polsce to niespodzianka a nie czysta rasa wiec nie ma o czym mowic umiech
W Stalowej , dziewczyna na Hutniku sprzedaje szczeniaki rasy Yorki - cena 3 tysiace zloty, suczka pewnie drozej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2010r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
chcesz rasowego psa to przygotuj min. 15 tys dolarow i dostaniesz. To co masz w Polsce to niespodzianka a nie czysta rasa wiec nie ma o czym mowic umiech
W Stalowej , dziewczyna na Hutniku sprzedaje szczeniaki rasy Yorki - cena 3 tysiace zloty, suczka pewnie drozej


15 tyś. dolarów to ceny dla snobów. W polskich hodowlach jest masa chempionów, kupując psa z pewnej hodowli masz wgląd do przodków szczeniaka, gdzie przez lata dba się o zblizenie do danego wzorca.

Ceny za psiaka sredniej wielkości zaczynają się od 2 tys. zł w zalezności od rasy , tytułów przodków itp. w tą cene przewaznie wlicza się koszta jakie właściciel ponosi przez okres ciązy i odpowiedniego dbania o szczeniaki.

Wiekszość hodowców odpowie ze hodowla to pasja a nie sposób na zarabianie pieniędzy, więc często dokłada się do tego "interesu" lub wychodzi na zero.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 07:04  
Cytuj
Dokladnie jest tak jak piszesz. Ludzie widzac cene za szczeniaka kreca nosem ze wysoka itp ale nie zdaja sobie sprawy ze sprzedajacy ponosi rowniez wysokie koszty zanim szczeniak jest gotowy do sprzedazy.

1. Koszt krycia
2. Prawidlowe zywienie suki w pelnowartosciowy pokarm z masa witamin
3. Opieka weterynaryjna suki podczes ciazy
4. Odrobaczanie szczeniat
5. Szczepienie szczeniat

no i innych masa nerwow przy okazji...

Wiec ludzie jezeli chcecie miec psa za półdarmo a jestescie milosnikami zwierzat to zapraszam do schroniska te az pekaja w szwach. Jezeli komus zalezy zeby kupic rasowego zdrowego i mocnego szczeniaka to nigdy nie patrz na cene bo kupisz "bubla" za 500 zl a pozniej jest placz bo masz "yorka" ktory nie wyglada jak york :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
chcesz rasowego psa to przygotuj min. 15 tys dolarow i dostaniesz. To co masz w Polsce to niespodzianka a nie czysta rasa wiec nie ma o czym mowic umiech
W Stalowej , dziewczyna na Hutniku sprzedaje szczeniaki rasy Yorki - cena 3 tysiace zloty, suczka pewnie drozej


15 tyś. dolarów to ceny dla snobów. W polskich hodowlach jest masa chempionów, kupując psa z pewnej hodowli masz wgląd do przodków szczeniaka, gdzie przez lata dba się o zblizenie do danego wzorca.

Ceny za psiaka sredniej wielkości zaczynają się od 2 tys. zł w zalezności od rasy , tytułów przodków itp. w tą cene przewaznie wlicza się koszta jakie właściciel ponosi przez okres ciązy i odpowiedniego dbania o szczeniaki.

Wiekszość hodowców odpowie ze hodowla to pasja a nie sposób na zarabianie pieniędzy, więc często dokłada się do tego \"interesu\" lub wychodzi na zero.


no wlasnie, w polsce sa chempiony , takie jak metropolie haha
gdyby mi zalezalo to bym kupil championa takiego jak sa w Europie badz USA , a nie polska podrobka - chempiona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 09:55  
Cytuj
CYTAT


no wlasnie, w polsce sa chempiony , takie jak metropolie haha
gdyby mi zalezalo to bym kupil championa takiego jak sa w Europie badz USA , a nie polska podrobka - chempiona


Przepraszam Cię ale nie masz za duzo wiedzy w tym temacie, dość często reproduktorzy pochodzą z Europy. Tutaj nie ma granicy ze kazdy przodek musi pochodzić z Polskiej hodowli, bo doszło by pewnie do kaziroctwa, dba się o to aby kojarzyc psy i suki jednej rasy, które mieszczą sie w danym wzorcu ale nie są ze soba spokrewnione.

Cudze chwalicie swego nie znacieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »