NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
pan mechanik, polak potrafi
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 10:28  
Cytuj
witam jakiś czas temu oddałem autko do mechanika na wymianę kilku części które się zużywają w trakcie eksploatacji do tego doszła jeszcze wymiana szyby bo pojawiła się rysa która się pogłębiała po kilku dniach samochód gotowy i wszystko było w porządku aż do pierwszego deszczu do tej pory myślałem ,że samochód jest między innymi do tego żeby się na głowę nie lało ale jak to człowiek może się pomylić ten cały H...J "PAN MECHANIK" założył szybę na samą uszczelkę która powinna być również przyklejona deszcz padał a do środka lała się woda na takiego partacza jeszcze nie trafiłem .Jak odbierałem to wszystko ok części powymieniane szyba założona nie wiem to trzeba po nich jeszcze wszystko sprawdzać każdą śrubę strach pomyśleć jak by coś robił z zawieszeniem albo nie daj Boże w silniku coś grzebał tak ,że ludzie uważajcie i w miarę możliwości sprawdzajcie fachowców za co płacicie teras muszę poszukać kto poprawi to partactwo zapytaniemlotek:

Poprawiłem ort. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 10:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 10:33  
Cytuj
łot i kolejna prowokacja mlotekzaklopotany

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 11:09  
Cytuj
szyby to sie w autoglassie zaklada a nie u mechanika. i podaj kto to. ps word twoim przyjacielem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 11:20  
Cytuj
ja wiem ,żę w autoglassie tylko poco on się wogule zato brał skro wiedział ,że i tak niepotrafi ciekawe ile zaśpiewają w
autoglassie

jedno wiem napewno więcej do niego nie pojadę i nikomu go nie polecę niewiem jak on się nazywa zakład ma w stalowej koło wiaduktu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 12:21  
Cytuj
W stalowej kolo wiaduktu na szybkiego naliczylem 3 o ktorych wiem.
Sprecyzuj dokladniej skoro to ma byc temat o ostrzezeniu innych przed takim fachmanem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 12:26  
Cytuj
jak byś jechał na tbg pierwsza w wpawo z wiaduktu pszed drogą na centrum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 13:26  
Cytuj
nerwós4235 czy jak cię zaboli ząb to pójdziesz do ortopedy good.Tak jak napisał Ci ktoś wcześniej- szyby wstawia się w serwisach wyspecjalizowanych w tej dziedzinie . W Stalowej Woli to Autoglass w LOK-u . Koszt wymiany przedniej szyby to około 150 zl (sama robocizna -nie liczę ceny szyby ) i zrobią ci to naprawdcę profesjonalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 10:37  
Cytuj
napisz gdzie Cię tak okroili. Niech to będzie przestrogą dla innych !

jedź tam i reklamuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »