NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile kosztuje ar w stalowej woli,
Posty: 45
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 13:02  
Cytuj
Witajcie
mam pytanie w jakiej cenie jest ar działki w stalowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 13:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 13:34  
Cytuj
zalezy gdzie ale usredniajac ok 10tys , oczywiscie mozna kupic duzo taniej ale zalezy gdzie , sa i oczywiscie po 15 i 20 ale srednio na moje 'OKO' smiech2 10 jak nic to srednia , w porownaniu z np rzeszowem to na pewno stalowa drozsza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 13:50  
Cytuj
W okolicy Jastkowic-Brandwicy cena działki budowlanej waha sie w granicach 5-7 tys

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 19:52  
Cytuj
moj tata chcial sprzedac pare arów w kłyżowie nawet nie drogo.
chcesz wiecej wiedziec pisz na maila
benio1992-16_(at)_o2.pl

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2010r. 07:35  
Cytuj
Jeśli kupisz działkę budowlaną w obrębie Stalowej Woli i zapłacisz za ar mniej niż 5500zł to możesz się spodziewać listu od Urzędu Skarbowego z prośbą o wyjaśnienie dlaczego tak tanio kupiłeś a później i tak sprawa się skończy na tym, że wyliczą Ci ICH KSIĄŻKOWĄ STAWKĘ za ar i powiedzą, że będzie powołany rzeczoznawca. Nie było innego sensownego wyjścia jak przychylić się do ICH KSIĄŻKOWEJ STAWKI i uregulować podatek 2% od kwoty, którą sobie sami ustalili. Było jedno wyjście sprawa w sądzie aleeeeeee.... czas, koszty, telefony, prawnik. Skoro w takim przypadku napotkałem paradoks to nie chciałem mieć kolejnego paradoksu w sądzie sciana.

Sytuacja jak najbardziej realna ja tak miałem.

Jak chcesz znać stawkę administracyjną to podejdź sobie do Urzędu Skarbowego, po schodkach w prawo i drugie drzwi po lewej stronie.

Polskie przepisy zaklopotany

Tylko kupować działki po okazyjnej cenie.

PIKLOP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2010r. 10:00  
Cytuj
Miałam to samo z domem,musiałam sie tłumaczyć dlaczego po takiej, a nie innej cenie kupiłam.Trzeba było wypełnić jakieś papiery z uzasadnieniami itp. Wypełniłam i wszystko było ok. To właśnie jest zrobione specjalnie dla tych, którzy nie chca sie bawić w tłumaczenie...Zawsze jednak warto spróbować.Piklop, myślę,że jakbyś trochę sie w to pobawił, to nie dał byś skarbówce TWOICH pieniędzy.Przecież wiadomo,że skarbowy szuka kasy wszędzie,gdzie się tylko da zaklopotany , a najłatwiej je zdobyć u zwykłego szaraka,który nie ma sztabu prawników,doradców i znajomych tam gdzie trzeba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2010r. 10:10  
Cytuj
Działka w jeżowe: 52ar uzbrojona ,wszystkie media -3tys ar.
Kontakt na privuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2010r. 10:46  
Cytuj
dzialka na Hutniku 88 ar, pelne uzbrojenie, po 6 tys za ar jak ktos chce to kontakt na priv

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2010r. 22:53  
Cytuj
Do nonsens cool
Dokumentację zrobiłem 15 stron z opisami mapami zrobiłem też zdjęcia (wydrukowałem). Spotkań w Urzędzie miałem 5 i ostatecznie postawili sprawę że będzie rzeczoznawca powołany z ich strony. Nie miałem innego wyjścia. Groziło mi pokrycie kosztów rzeczoznawcy, kara i 2% od tego na ile wyceni rzeczoznawca. Nie chciałem ryzykować boooo wolałem wybrać 600zł niż 2tyś. Zawsze mogłem oddać sprawę do sądu aleeee czas, nerwy, kasa itp. itd.

Twoja sprawa może była prostsza, jeśli się tylko zakończyło na wypełnieniu dokumentów hmmm.

Ciebie nie postawili w takiej sytuacji że powołają rzeczoznawce.

PIKLOP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2010r. 23:04  
Cytuj
Trzeba być wariatem żeby budować się w Polsce. Góra 10lat i ten kraj legnie w gruzach, zresztą już teraz na dzień dobry KAŻDY Polak ma 20 000 zł długu !! Który musi spłacić ! Tak, zamiast lepszego auta oddasz kasę państwu. Wariactwo budować się w Polsce, zastanówcie się młodzi ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »