NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wróżka,
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2010r. 21:57  
Cytuj
Chciałam zapytać czy ktoś wie czy w stalowej jest jakaś godna polecenia wróżka?

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2010r. 21:57  
Cytuj

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 00:10  
Cytuj
Nie polecam wróżek. Doświadczysz ich pozornej pomocy, ale tak naprawdę szybciej rozbiją ci rodzinę i zmienią twój światopogląd. Jeżeli masz jakiś problem, napisz o tym na forum. Otrzymasz lepszą pomoc. Jeżeli chcesz poznać przyszłość lub dowiedzieć się coś więcej o sobie - muszę cię zmartwić, ale wróżki opierają się na technice "Cold Reading" umiech

http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_reading

Po co wybierasz się do wróżki? :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 15:40  
Cytuj
Przecież nie będę opisywała to co mnie dręczy bo odp jakie mogę dostać od Was nie uspokoją mnie. Są takie sprawy które nie łatwo wytłumaczyć w racjonalny sposób. Chcę postawić sobie tarota ale nie takiego na jakieś stronce internetowej ale z prawdziwego zdarzenia.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 17:18  
Cytuj
ponoc "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" pomogla, wiec po kiego ci jescze wrozka ? :] ze niby cie uspokoi ?smiech2 nie rozumiem jak mozna uzalezniac cokolwiek od tego co powie jakas pani :]
a jak zle siadziesz albo krzywo sie usmiechniesz, pani pojedzie ciemna strona tarota to skoczysz do sanu, pograzysz sie w odmetach piany i splyniesz do morza ? :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 17:25  
Cytuj
hehe tak szybko się mnie świat nie pozbędziesmiech2 książka otwiera oczy w sytuacjach damsko-męskich ale nie odkryje przyszłości i nie powie czemu się dzieje tak a nie inaczej. Czyli co w Stw takowej osoby nie ma?;/ nie zamierzam nic uzależniać od jej słów a w końcu uzyskać odpowiedzi na parę pytań

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 17:39  
Cytuj
no coraz lepiej ^^ wierzysz ze przyszlosc jest gdzies zapisana w gwiazdach albo tarocie ? :] jak powie ci ze nie jestes stworzona do niczego wielkiego, a twoim przeznaczeniem jest spedzenie zycia z kolesiem ktoremu bedziesz gotowala nie przepyszne maczankina na wykalaczkach, tylko 2 dania + zimny browar ze sklepu to uwierzysz ? :] pewnie nie, przeciez nie po taka przyszlosc do niej idziesz :] nie po to ksiazke czytalas :] prawda ? wiec po kiego tam chcesz sie pchac ?
slyszalem o jakiejs babince ktora w lipie urzedowala, czy zyje nie wiem, bylo to z 6-7 lat temu, dziewczeta ze stolicy nawet przyjezdzaly ^^
edit:
jak chcesz dam ci maila napiszesz o co chodzi i tez wszystko wyjasnie ^^ jako ze dopiero bede sie uczyl, to i owo bede musial doczytac to nie wezme ani grosza :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 17:48  
Cytuj
A czemu Ty się tak śmiejesz ze mnie??;> Wierze nie wierze ale chciałabym i tego spróbować choć bardziej chodzi mi o sny by ktoś mi w końcu powiedział czemu się takie rzeczy mi śnią. Dziękuje za takie pomysły że to wina kolacji ponieważ nie jadam jej i głodna spać nie idę więc to nie jedzenia wina. Każdej nocy śnią się mi moje zmarłe babcie i czasami wujek. W dzień nie myślę o nich więc zastanawia dlaczego mi się śnią!
Wiec proszę o koniec śmiacia się ze mnie a o jakieś adresy;p

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:01  
Cytuj
Właściwy kierunek, moim zdaniem, dobry psychiatra, psycholog.
Co do wróżek to nie ma sensu się na ten temat wypowiadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:07  
Cytuj
Że niby coś we mnie siedzi i dlatego takie sny? To może lepiej egzorcysta bo mówią że przez sen mówię po hebrajsku smiech2smiech2
Uważam że wszystkiego należy spróbować więc i tego chceumiech

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:09  
Cytuj
Dokładnie.
W egzorcyzmy i inne "cuda" nie wierzę.

Wizyta u psychiatry czy psychologa nie jest powodem do wstydu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:16  
Cytuj
moze niech ktos nad toba jajko przeleje ? :] nade mna przelewali i noce spokojne :] puszczaj sobie przed snem avatara, albo jak wytresowac smoka, piekne kolorowe moze spieta jestes, jakies lachonarium ci sie przysni :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
moze niech ktos nad toba jajko przeleje ? :] nade mna przelewali i noce spokojne :] puszczaj sobie przed snem avatara, albo jak wytresowac smoka, piekne kolorowe moze spieta jestes, jakies lachonarium ci sie przysni :]



Co robili? Jajko przelewali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:34  
Cytuj
taa dokladnie przelewali jajko, dobre jaja ^^ takie rodzinne opowiesci z krypty, uroki i te sprawy :]

btw dobry fragment z ezotv smiech2
CYTAT
przede wszystkim droga pani malgosiu, bardzo bym prosila zeby pani zaktywizowala sobie pani druga czakre ^^ czakre sakralna, czakre zwiazana z kobiecoscia, by rozgrzewala mocno jajniki :]
mozna robic takie proste cwiczenie, gdzie wchlania pani zlote swiatlo przez trzecie oko smiech2 bierze gleboki oddech i wprowadza to zlote swiatlo, przednio-srodkowym kanalem do macicy i rozprowadza po jajnikach do tego czasu az macica stanie sie cieplutka smiech2 nie moze byc przegrzana ale ciepla ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2010r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
Chciałam zapytać czy ktoś wie czy w stalowej jest jakaś godna polecenia wróżka?


Chyba sobie żartujesz. Jak wierzysz w czary mary wróżby i horoskopy to chętnie Ci powróżę. Wywróżę szczęście w związku, powrót do zdrowia, awans w pracy, czego dusza zapragnie. 100 pln od wróżby. Wróżę z dłoni, fusów, piwa, gwiazd i szklanej kuli, ale najchętniej to z piwa. Przynieś co najmniej skrzynkę.

A jak jesteś zdesperowana to szukaj cyganek pod dworcem pks, one Ci prawdę powiedzą smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 217
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2010r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
A czemu Ty się tak śmiejesz ze mnie??;> Wierze nie wierze ale chciałabym i tego spróbować choć bardziej chodzi mi o sny by ktoś mi w końcu powiedział czemu się takie rzeczy mi śnią. Dziękuje za takie pomysły że to wina kolacji ponieważ nie jadam jej i głodna spać nie idę więc to nie jedzenia wina. Każdej nocy śnią się mi moje zmarłe babcie i czasami wujek. W dzień nie myślę o nich więc zastanawia dlaczego mi się śnią!
Wiec proszę o koniec śmiacia się ze mnie a o jakieś adresy;p

"starzy ludzie" mówią że w takim przypadku powinnaś dać na mszę za tych umarłych co ci się często śnią.
Lub że ONI chcą cię przed czymś przestrzec ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 15:39  
Cytuj
Mnie się nie raz śniła moja prababcia, która umarła 11 lat temu i zawsze jak mi się śni to znaczy, że wszystko będzie dobrze - ja tak to sobie interpretuję.
A jeśli koniecznie chcesz namiary na wróżkę to jest takowa na ul. Poniatowskiego 3 (nr mieszkania nie znam), 15 842 16 66 - nie korzystałam z jej usług, nie znam kobiety ale skoro chcesz to próbuj znaleźć odpowiedź u niej, powodzenia.

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 17:50  
Cytuj
o wróżeniu słyszałem że: http://www.jp2w.(...)opy.html

coś w tym jest :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:09  
Cytuj
Gdy śnią Ci się zmarli, to trzeba się za nich modlić. Spróbuj zapamiętać te sny i nawet zapisać, będzie Ci łatwiej je potem samej zinterpretować. Często może być tak, że chcą przekazać Ci jakieś info.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:11  
Cytuj
Wróżbiarstwo, magia i czary, korzystanie z horoskopów, astrologii, chiromancji, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa i posługiwanie się medium, wszelkie praktyki okultystyczne sa sprzeczne z pierwszym przykazaniem Bożym. Spodziewam się oczywiście, że niekatolicy mają to w d... ale zapewniam, że poszukiwania wróżek i itp. osobników prędzej czy później skończą się na rozpaczliwych poszukiwaniach dobrego psychiatry. uśmiech POWODZENIA !!!!!!!! good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 22:33  
Cytuj
egzorcyzmy i inne ,,brednie" sa dobre dla bez obrazy słabych ludzi" . . . dlaczego tak sadze . . niedawno sie obudziłem ide do łazoenki za potrzeba i patrze . . . .???? rozbite lustro na ziemi . . dobrze ze nie weszlem w szklo . . i mam wierzyc ze bede mial 7 lat nieszczescie. . wcaleumiechumiech sadze ze skoro sam go nie stłukłem a spadło samo to bedzie ok umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 17:23  
Cytuj
Stanowczo odradzam wszystkie wróżki. Bardziej doświadczeni zniszczą twoje życie i łatwo wejdziesz do ich sekty. Tego nie zauważysz. Będziesz pozornie dążyć do szczęścia, a w rzeczywistości wpakujesz siebie i innych w kłopoty.

Jeżeli masz problemy, wyżal się nam. Nie masz nic do ukrycia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Stanowczo odradzam wszystkie wróżki. Bardziej doświadczeni zniszczą twoje życie i łatwo wejdziesz do ich sekty. Tego nie zauważysz. Będziesz pozornie dążyć do szczęścia, a w rzeczywistości wpakujesz siebie i innych w kłopoty.

Jeżeli masz problemy, wyżal się nam. Nie masz nic do ukrycia.


Czytając niektórych wpisy to bardziej prawdopodobne jest że Forumowicze łatwiej zniszczą życie gdy dobiorą się do "pomagania i radzenia" Więc dziękuję bardzo ale jednak nie skorzystamsmiech2

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 20:52  
Cytuj
bylas u tej pani na lipie czy jednak nie ? :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
bylas u tej pani na lipie czy jednak nie ? :]


Jak narazie to rąk do pracy mi brakuje a nie wróżki. Pójdę gdy sezon urlopowy się skończy i trochę luzu w pracy będzieumiech

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 20:22  
Cytuj
Jeżeli potrzebujesz pomocy to nie znajdziesz jej u wróżki, egzorcysty, czarownicy i tym podobnym. Bez względu na to czy wierzysz w Boga czy nie, u Niego znajdziesz pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »