NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Polmos - co sądzicie,
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 17:57  
Cytuj
Chcę kupić wódkę w dużej ilości. W Polmosie zaoferowali bardzo rozsądną cenę, ale słyszę negatywne opinie, choć bez konkretów. Czy ktoś tam kupował wódkę i może coś więcej powiedzieć? (dodam, że chodzi o Palace Vodka)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 17:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 18:15  
Cytuj
jedź do tesco i do centrum i negocjuj. możesz się zdziwić bo wyjdzie taniej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 19:26  
Cytuj
Piłem raz na weselu wyborową z Tesco. Nie polecam. Chyba faktycznie jest robione pod sieć bo nie myślałem, że ta wódka może być tak niedobra. A pijałem różne rodzaje z dużo niższych półek.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 19:45  
Cytuj
fajnie, ale ja pytałam o wódki z Polmosu - warto tam kupić czy nie? a jeśli nie, to dlaczego?

(a wyborowa podobno ostatnio się zepsuła)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 20:42  
Cytuj
my na wesele kupowaliśmy w polmosie ,,na górce" wódkę wyborową i wszyscy chwalili, że bardzo dobra, a i cena nas satysfakcjonowała, więc polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 20:49  
Cytuj
Hehe Andrzej jest dobry umiech Wyborowa kupowana w tesco , polmosie czy nawet w Hiltonie w barze jest taka sama z tej samej hurtowniumiechA co do tematu chyba znajdziesz taniej niz w polmosieumiechpozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 20:56  
Cytuj
Ale dlaczego palace vodka???? Poza fajna butelka (ladna) to syf a nie wodka !!!!
Moze ktos ma inne zdanie i smak ale sa duzo lepszejsze wodki w tej lub bardzo zblizonej cenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
Hehe Andrzej jest dobry umiech Wyborowa kupowana w tesco , polmosie czy nawet w Hiltonie w barze jest taka sama z tej samej hurtowniumiechA co do tematu chyba znajdziesz taniej niz w polmosieumiechpozdro


Oj chyba nie wiesz jak linia produkcyjna może być dostosowywana do konkretnego odbiorcyumiech I Tesco się u producenta nie hurtowni zaopatrujesmiech2

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 22:17  
Cytuj
Andrzej a co ty jesteś znawca??Od tego roku się pozmieniało alkohol jest brany od przedstawicieli handlowych a nie z magazynu centralnego , a przedstawiciel ma to samo dla każdego zależy tylko kto jakie zamówienie złoży umiechto tak jakby zywiec,warka czy lech byly gorsze w tesco niz w budce z piwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 22:49  
Cytuj
qwerty zrobiliśmy sondę wśród pijących (głównie mężczyzn) z rodziny i znajomych i ta wódka wygrała. byliśmy też ostatnio na weselu, gdzie była ta wódka i wszyscy bardzo chwalili.
a jaką ty polecasz?

o polmosie słyszę różne opinie - że stamtąd lepiej nie kupować, bo oszukują, bo wódka kiepskiej jakości - ale przecież ta wódka nie jest rozlewana w polmosie w stalowej woli, prawda? czy się mylę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 06:28  
Cytuj
ja brałem wódkę victory w polmosie na wesele i uważam ze jest bardzo dobra choć mało znana ale smak jest bardzo dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 22:01  
Cytuj
No po mojemu mimo wszystko WYBOROWA w tej cenie nie ma rownych.
Pije ja od jakiegos czasu dobrze zmrzona i nigdy nie narzekalem na smak. Oczywiscie kazdy ma inny gust i smak ale jak kupilem wlasnie palacowke to nie szlo jej pic samej nawet zmrozonej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Lip 2009r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 22:32  
Cytuj
Wódka która chcesz kupic czyli Palace Vodka pochcodzi z pomosu ale z Białegostoku. tu w stalowej woli produkuje sie Victory wodka tez godna polecenia mozesz sobie skosztowac. A na gorce jest hurtownia polmosu i da sie dogadac co do ceny podjedz i popytaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 22:54  
Cytuj
towary robione pod markety często mają słabszą jakość.

Wiem z autopsji.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 06:38  
Cytuj
idz na górkę do polmosu i targuj się , a na pewno się dogadasz. Należy wspomagać własny rynek a nie jakieś wieśmarkety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 10:12  
Cytuj
Ja pracuje w hutrowni spozywczej i tez szukałem wodki na wesele. Za Pana Tadeusza 0,5 dałem 18zł, wiec jak masz jakiegos znajomego co pracuje to sie zapytaj po ile w hutrowniach jest, czasami jest drogo.. ale jak jest promocja to konkretna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 13:25  
Cytuj
nie idź do tesco bo tam jest drogo przekonałem się wczoraj na własnej skórze kupiłem tam miód kasztelański pitny zapłaciłem 37zł poszedłem do kaufladna z ciekawości a tam szok 30zł po za tym z żadnym supermarketem nie wynegocjujesz ceny bo oni maja to ustalone z góry możesz sobie negocjować cenę w małym osiedlowym sklepikiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »