NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pogotowie energetyczne, brak prądu przez 12 godzin
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 10:00  
Cytuj
Od wczoraj wieczorem na Brandwickiej nie było prądu,pogotowie energetyczne telefonu nie odbierało, BOK dziś z rana też!!!
Ktoś sobie zrobił niezłe jaja!!!
Nie wspomnę,że nie miałam jak dziecku podgrzać rano jedzenia, ale w zamrażalniku mam pół świni i flaszkę.
Flaszke zostawię, resztę chyba zawiozę komu trzeba i rąbnę na stół sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 10:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 10:06  
Cytuj
jesli mieszkasz w bloku na dole masz nr...u mnie w razie co pisze zeby zglaszac na skarem oni wysylaja ludzi odpowiednich do awarii ...wiem sprawdzilam w srodku nocy jak zalalo mi mieszkanie a w swieta wieczor tez pradu nie bylo- przyjechali i zrobili

pogotowie energetyczne i reszta chyba do 18 przyjmuja zgloszenia potem juz tamci

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 10:08  
Cytuj
Na Brandwickiej nie ma bloków...
Jeśli mam 2 telefony i żadnego nikt nie odbiera, to coś jest nie halo???? Ktoś sobie smacznie poszedł spać i miał wszystko w ...najgłębszej ciemności zarumieniony

To od czego jest pogotowie energetyczne,że przyjmuje zgłoszenia tylko do 18-stej???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 11:37  
Cytuj
Ja też mieszkam w okolicach Brandwickiej i też nie miałam prądu:/ stało się coś koło obwodnicy, bo aż do 1 w nocy coś robili, ale chyba się nie udało i kończyli dziś rano... ale niestety nie do końca jest już naprawione, bo prąd w gniazdkach jest, ale światła dalej nie:/ aaa i to jest coś większego z tego co mówił pan na pogotowiu energetycznym. Ponoć całe Gorzyce też nie mają prądu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »