NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Księża chcą zakazu sprzedaży alkoholu. Co sądzicie,
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 15:46  
Cytuj
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100804/POWIAT03/968173258 WTF??

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 15:46  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 16:02  
Cytuj
Albo im się w głowach poprzewracało, albo mają w planach otwieranie melin:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 16:22  
Cytuj
to jeszcze moze kondomow, bo to nas zacheca to bzykania sie na prawo i lewo
zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 17:25  
Cytuj
hahahaha rozwaliło mnie to. Chyba się klechy nudzą że im takie pomysły do tych pijackich łepetyn wchodzą. Do łopaty k***a to durnot w głowie nie będą mieli!!!!
Chyba że rozpoczną swoją, tańszą produkcję.
Normalnie wstydzę się za nasz kościół bo nic dobrego nie wnoszą!! Wstyd!!!mlotekmlotekscianascianasciana

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 23:00  
Cytuj
A co złego w zakazie sprzedazy alkoholu w nocy i na stacjach beznynowych? Nie wiem jak ze stacjami ale w nocy w Wielkiej Brytanii alkoholu się nie kupi. I nie przez kościół. Czysty rozsądek. To, że pomysł wyszedł od kościoła, to od razu musi być zły?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 00:00  
Cytuj
Nie nie dlatego jest zły, że wyszedł od kościoła. Zły jest dlatego, że zaraz powstaną meliny i sprzedaż alkoholu nie spadnie tylko będziemy kupować go nielegalnie. Za komuny sprzedaż alkoholu była od 13. Myślisz, że nie dało się kupić buteleczki wcześniej?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
A co złego w zakazie sprzedazy alkoholu w nocy i na stacjach beznynowych? Nie wiem jak ze stacjami ale w nocy w Wielkiej Brytanii alkoholu się nie kupi. I nie przez kościół. Czysty rozsądek. To, że pomysł wyszedł od kościoła, to od razu musi być zły?



ciekawe gdzies ty byl w tej WBsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
A co złego w zakazie sprzedazy alkoholu w nocy i na stacjach beznynowych? Nie wiem jak ze stacjami ale w nocy w Wielkiej Brytanii alkoholu się nie kupi. I nie przez kościół. Czysty rozsądek. To, że pomysł wyszedł od kościoła, to od razu musi być zły?


A co dobrego ? I czemu ma taki zakaz służyć ? No i komu ma to pomóc i w czym ? I co to za przykład dla nas to UK ? Może lepiej wzorować się na kimś z kontynentu a nie z wysp ? , np. Holandia albo bliżej , Czechy chytry ciekawe co u nich można kupić i do której godziny.....jezyk

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 11:51  
Cytuj
Ja tam jestem za tym żeby był zakaz sprzedaży alkoholu księżom, jeżeli tego chcą, to nie ma sprawy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »