NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Najtańsze paliwo w Stalowej ?? Agatówka,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 16:48  
Cytuj
Mało kto wie że od paru tygodni na Agatówce mocno zeszli z cenami paliwka.
W Stalowej Cena On oscyluje wokół 4,30-4,39, a na agatówce stale 4,03. Zrobiłem 2 tys kilometrów i auto jak było żwawe tak jest więc palwko ok w końcu to orlen.
Pb 95 to samo koło 30 gr taniej. Problem jest tylko czasami z brakiem paliwa i tyle bo szybko schodzi, dwa razy mi się zdarzyło że brakło On. Aha nie pisze o Bio dieslu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 16:48  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:08  
Cytuj
To na pewno jest Orlen??? kiedyś mieli tam mieszankę nie paliwo potem stacja była w jakimś remoncie..... a teraz? trzeba spróbować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:12  
Cytuj
Kolega ma absolutna racje, ja tankuje gaz na agatowce i różnica w pewnym momencie siegnela ponad 20gr. na litrze gazu!! na jednym zbiorniku oszczedzam prawie 10-12 zl i od razu sie cisanie na usta pytanie dlaczego wiec k**** w stalowej sa takie ceny a nie inne?? zblizaja sie wybory wiec moze ktorys z kandydatow zajalby sie ta lichwa panujaca w stalowej!! moze na wzor rzeszowa otworza swoja stacje z konkurencyjnymi cenami i skoncza w koncu z ta zmowa cenowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:43  
Cytuj
tzn ze cos tam sie poprawilo ?:]
ja pamietam obiecywalem sobie 2 zimy temu ze tam nie zaleje ;] zlamalem sie zatankowalem tamtej zimy, znowu sobie obiecalem, ze juz tam nie zatankuje, ciekawe jak bedzie tej :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:56  
Cytuj
Przecież starostwo jest właścicielem PKS'u tam jest stacja paliw ale ceny takie jak w mieście. Pewnie starosta jak tankuje jaguara to nie wnika w cenę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 01:58  
Cytuj
no wlasnie strostwo podobno jest wlascicilem
PKS i roznica jest w cenie ale minimalna, stacja jest mala stara i troche schowana a miasto ma kapitalny kawalek placu naprzeciwko aldika (tam gdzie Warchol kosciol chcial stawiac) obok jest statoil i gdyby tam postawili stacje z prawdziwego zdazenia to naprawde mialo by to prawo bytu, wyobrazcie sobie bliska na agtowce zarabia wciaz majac ceny 30 gr tansze niz w stw a gdyby miasto postawilo stacje w samym centrum obok stacji ktora ma lichwiarskie ceny i sprzedawalo w granicy oplacalnosci to KTO zatankowalby na statoilu ??!! wedlug mmnie sprawa jest prosta ale znajac zycie wszytsko rozbije sie o wplywy i osobiste konszachty w miescie bo ciezko mi uwiezyc ze przez tyle lat i tyle roznych opcji politycznych zadzacych nikt nie dal by sobie z tym rady troche wiezylem w slezaka ale albo nie chce albo ma w tym swoj interes ..............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 03:54  
Cytuj
Witam

Wiem coś o paliwie na Agatówce , Paliwo 95 waha się w cenie 4.40-4.80.
I jest w bardzo dobrej jakości;)
LPG w cenie 2.00-2.50 zależy też od dostawcy trochę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 07:44  
Cytuj
Wczoraj tankowałem ON 38litrów po 4,03 a w SW 3,39 na Przemysłowej- zaje... róznica

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 08:19  
Cytuj
Dodam że pb 95 lałem przez 40 tys km około w zeszłym roku bo nie zawsze mogłem zatankować u siebie ale wtedy róznice były mniejsze. A teraz ceny super i paliwo dobrej jakości. A jak widzę cene to aż coś telepie że orlen potrafi obniżyć tak cenę. Karty orlenowskie rabatowe są akceptowalne paliwo dostarczane autami orlenu więc p oco przepłącać. Stąd reklama bo sorry ale 60 l do baku taniej o 36 gr na litrze daje pond 20 złotych. a to jest kolejne 5 litrów a to już sporo i opłaca się ruszyć 4 litery

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 12:41  
Cytuj
Potwierdzam...
Jeżdżę codziennie do pracy do Sandomierza i potwierdzam, że na Bliskiej jest najtaniej w okolicy - nawet Gorzyce są droższe (też Bliska).
Jak tylko mogę tankuję u nich zawsze - ON. Jest w porządku (przynajmniej ja nie miałem żadnych problemów), po zalaniu Vervą nie odczuwałem żadnej różnicy, nie wspominając też o tym, że miniona zima została przejechana na tej ropie i zapalał za pierwszym razem nawet w najgorszy mróz... Nie dolewałem żadnych depresatorów - zacząłem trochę pod sam koniec zimy, więc raczej dla "sztuki" i do tego czasu nie było problemów...W tym roku mam zamiar zacząć już jesienią dolewać Kleen-Flo - tak profilaktycznie...
Wg mnie warto skorzystać z takiej ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rbg
rbg
rbg
Posty: 55
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 16:10  
Cytuj
Może nic nowego nie wniosę do tematu, ale... również tankowałem, różnicy w jeździe nie odczułem, w portfelu zostało trochę więcej gotówki. Jedynym minusem jest odległość od centrum. Tankując mniejsze ilości niestety przestaje się opłacać (chyba, że mieszka się w pobliżu lub jest się przejazdem). I może z tąd ta różnica w cenie - aby przyciągnąć klientów ze Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 16:20  
Cytuj
tak to jest orlen ale liczcie sie z kolejkami ja w niedziele stalem 30min w kolejce po Pb i 45min w kolejce po LPG w sumie ponad godzine na stacji... a samochody wezykiem staly do podskarpowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 19:41  
Cytuj
rozeszł○o się info o tanim paliwku i są kolejki

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 21:22  
Cytuj
Jeszcze taniej jest w Turbii o grosik niżej niż w Agatówce ale płatność tylko gotówką. :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »