NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Okulista,
Posty: 5
Dołączył: 19 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 14:53  
Cytuj
Witam
mam pytanie
ile kosztuje prywatna wizyta u okulisty w Stalowe Woli ?
w Medicum ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 14:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 16:09  
Cytuj
A to zależy w jakiej sprawie chcesz iść. Normalnie ok.50 zł, po soczewki więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 16:21  
Cytuj
po soczewki ile ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 18:34  
Cytuj
w sprawie soczewek ile wizyta kosztuje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 22:19  
Cytuj
Witam
NIepolecam Medicum. MOze pan piłat dobry. Ale jak za darmo tam byłem to 10 min szybko szybko i sie okaząło ze mi dobrał złe okularki:/ w kolejce tez swoje odstałem Idz do prywaciarza daj 50 zł i bądz zdrówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 23:08  
Cytuj
Ja bylam u dr Małgorzaty Ujdy. Ma gabinet na hutniczej, niedaleko ogrodka Jordanowskiego, tam gdzie jest sklep z okularami Głowackich. Poswieca niesamowicie duzo czasu na nauczenie "klienta" zakladaniu i zdejmowaniu, wszystko cierpliwie tlumaczy po 100 razy, bierze kolo 50 zl za normalna wizyte, za ta z soczewkami jakos troche wiecej ale daje soczewki na miesiac i daje do cwiczen soczewki na miejsce w gabinecie, pozniej trzeba sie stawic na kontrole za tydzien i juz sie nic nie placi, sprawdza czy nie szkodza soczewki i czy nic sie nie stalo w oczy. Ogolnie sympatyczna kobieta, mila i jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 10:13  
Cytuj
a państwowo jak okulistę poradzicie????

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 10:15  
Cytuj
co wolicie soczewki czy okulary ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 12:31  
Cytuj
oo ja też się przyłączam do pytania.
Musze iść do okulisty bo kiepsko ze wzrokiem ostatnio i nie wiem czy warto soczewki. W sumie okulary to jednorazowy wydatek, a soczewki co kilka m-cy trzeba zmieniać. No i jak z noszeniem soczewek???
Znajoma miała na próbe i woli okulary, ponoć bardzo ją drażnią i nie nosi. Ja też bym się bała, więc napiszcie jak to jest?
Da się przyzwyczaić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 13:46  
Cytuj
ja też polecam dr Ujdę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2010r. 16:31  
Cytuj
dobieranie soczewek przez okulistę to nabijanie kasy, sam możesz zamówic na stronie www.szkła.com.pl maja dobre soczewki w dobrej cenie i od razu polecam kwartalne szkoda si ę rozdrabniać.a co do higieny to najlepszy jest roztwór soli fizjologicznej kupiony w aptece a nie żadne płyny które szybko po otwarciu stają sie siedliskiem bakterii, a nauczysz się raz dwa sam zakładasz jak popróbujesz w domu ja po kilku latach dopiero doszłam do wprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 22:42  
Cytuj
Nie polecam samemu probowania wkladania i sciagania soczewek, lekarz pokaze ci jak i co i da kilka rad. Sama bym nie wiedziala roznych rzeczy a uczenie sie samemu prowadzi tylko do uszkodzenia oka, w gabinecie nauczy cie okulista za jedna wizyte a probowanie na sobie i dochodzenie do wprawy latami to troche nie halo. Na wizyte panstwowa trzeba czekac miesiac obecnie i cos mi sie wydaje, ze na panstwowym nikt nie bedzie cie uczyl obslugi soczewek. Znam osobe, ktora uszkodzila sobie oko niezle, pchajac i wyciagajac na wlasna reke soczewke (zeby zaoszczedzic, a sciagnac nie mogla pol dnia bo nie umiala). Teraz placi wiecej. Lekarze tez sa rozni, jednemu pasuje ten a innemu ktos inny. To normalne. Jesli chodzi o uzywanie soczewek to ludzie dziela sie na takich co od razu uwielbiaja soczewki od pierwszego zalozenia, inni musza sie przekonac a jeszcze inni nie lubia i nie chca w tym chodzic. Trzeba sie liczyc tez z tym, ze mozna dostac uczulenia na nie lub sie oko nie przyzwyczai. I jeszcze jedna sprawa, okulisci polecaja miesieczne, po miesiacu sie je wyrzuca, jednak trzeba je moczyc na noc w plynie i troche z tym jest zabawy. Ja np. wole jednodniowie, drozsze, ale nie nosze soczewek codzienie, wiec wyrzucam po zdjeciu i po sprawie, nie marnuje kasy na plyny i mnie to wychodzi w rozliczeniu taniej. Na allegro najtaniej mozna kupic soczewki, ale trzeba wiedziec jakie, wiec wizyta lekarza jest konieczna, bo musi zbadac oko i sprawdzic krzywizne oka i czy np. nie ma przeciwskazan (np. zlego kąta patrzenia)
Decydujac sie na soczewki miesieczne raczej decydujesz sie na to, że bedziesz uzywac codziennie soczewek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »