NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Pik-Pak (Groszek) na KEN 11 - co się z nim stało?,
Posty: 4
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2010r. 10:35  
Cytuj
Witam,

Niedawno, po dłuższej nieobecności w Stalowej, przechodziłam sobie okolicami "pasażu" handlowego przy ul. KEN (chodzi mi o ten gdzie m.in jest Sklep muzyczny "Gama") i tak z rozpędu, z tzw. buta, wpadłam w tę część prowadzącą do wspomnianego w tytule Pik-Paka alias Groszek, nie zwróciwszy wcześniej uwagi na wystawiony przed wejściem informator i ze zdziwieniem stwierdziłam, że tam gdzie wcześniej był sklep z artykułami od spożywczych przez drogerie po papiernicze, jest teraz sklep z odzieżą.

Zatem mam pytanie - czy ktoś z Was wie co się stało z owym Pika-Pako-Groszkiem, albo gdzie został przeniesiony?

Za informacje będę "dzwięczna" ;)

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2010r. 10:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2010r. 11:07  
Cytuj
hmmjezyk nigdy nie wiedzialem za bardzo co to ten Pik Pak ale wiem ze byla akcja ze on sie spalił cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2010r. 11:24  
Cytuj
nic sie nie spalilo, po prostu wielkie hipermarkety biora gore nad malymi sklepikami, a im chyba sie przestalo oplacac go prowadzic umiech a szkoda, sklep blisko i bylo w nim wszystko, zostalo nam teraz jakas kiepska angielska sieciowka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2010r. 13:42  
Cytuj
polarny
oj jezyk

nic si enie spalilo

ciucholand! podobno dobry !
ale i ceny podobno dobre!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 13:07  
Cytuj
Ciucholandów mamy już od piernika. Niedługo nie będzie nic innego. :( Jest coraz większy problem z kupnem podstawowych produktów, chcąc nie chcąc trzeba fatygować się do marketów. - a nie po drodze mi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 13:09  
Cytuj
ale pik pak sie kiedys spalil wiem, bo kizynka dostała z rpacy bony na swieta, ktore mozna byklo realziowac w pik paku i co? rach ciach? bonow w pik paku nie mizna bylo realiowac bo sie spaliłjezyk ale to było bardzo dawno i od tamtego czasu pik pak powstal, a dopieor pozniej został zamknietygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 14:11  
Cytuj
Co do ciucholandu, to raczej kiepski jest. Byłam tam raz i nie bardzo zachęcił mnie do powrotu. Ciuchy co prawda porozwieszane wg kolorów,ale nic ciekawego. Zdecydowanie lepsze są te koło Fraca i banku BPH. Tam można nieraz znaleźć świetne rzeczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 16:34  
Cytuj
Pik-Pak sklep od lat najlepszy na osiedlu,robilam zakupy od dziecka a ostatnio robiły tam zakupy moje dzieci ,zawsze wszystko pod ręką do jedzenia ,do prania i do sprzątania i do domu i na prezent no i jakies kosmetyki całkiem niezłe i zabawki no i szkolne, co dziecko zapomniało to rano mozna było uzupełnić w tornistrze .nie mówiac o pysznym cieście do kawy na codzien i na swięta . co za wygoda ,,,no i panie te same od lat przyjazne szczegolnie te z monopolowego fanie było ale nie ma szkoda.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 18:25  
Cytuj
Lila, nic dodać nic ująć. Wszystko można było załatwić w jednym miejscu a żeby było śmieszniej ja wielu konkretnych produktów nawet w marketach nie mogę wypatrzeć. Jednak co sklep to sklep.Zamiast szybko oblecieć i załatwić co trzeba, trzeba rezerwować sobie pół dnia na samą wyprawę bo brakuje artykułów pierwszej potrzeby. Takie sklepy po kolei są likwidowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 07:35  
Cytuj
Nie ma sie co dziwic , markety powoli wypieraja male sklepy i tak jak ktos wczesniej pisal, po produkty pierwszej potrzeby trzeba bedzie biegac do marketow!!
Tak to jest jak metoda uractwa na spedzanie niedzielnego popoludnia i nie tyko stalo sie spacerowanie po Tesco czy innym gownie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 14:54  
Cytuj
Jest dokładnie tak jak napisała Lila!
Jeszcze w marcu kupowałem w Pik-Paku puzzle na prezent dla dziecka. Widać było wtedy, że sklep pada. Brakowało dawnej atmosfery i ... klientów. Kilka lat temu podobny los spotkał SEZAM. To również był sklep, w którym ludzie mieszkający w okolicy bardzo chętnie robili zakupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 17:30  
Cytuj
to coś mało chętnie bo zbankrutowali

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 17:59  
Cytuj
bo wszyscy się zachłysnęli badziewiem z marketów. A i niektórzy mają problem ze zrozumieniem faktu, że w tym kraju ( póki co) nie ma czegoś takiego jak prawdziwe promocje, ulgi itp. A przez dojazd i te sprawy te zaoszczędzone groszaki nie mają większego znaczenia. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2010r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
to coś mało chętnie bo zbankrutowali


Mylisz się! Mieszkańcy okolicznych osiedli bardzo chętnie robili tam zakupy. Sytuacja zmieniła się, gdy powstało TESCO.
To był początek końca Pik-Paka i Sezamu. Myślę, że w kolejce czekają następne sklepy. Prawdą jest, że obecnie na rynku szansę przetrwania mają tylko tzw. sieciówki (FRAC itp.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2010r. 20:48  
Cytuj
FRAK -jakos nie moge złapac tam klimatu zakupów .nie wiem czy tylko ja ? .............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 19:07  
Cytuj
Idąc wczoraj właśnie zauważyłam że jest tam jakiś ciuchland

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 19:19  
Cytuj
no ale chwila bo ja czegos tu nie ogarniam skoro pik pak był takim swietnym sklepem to dlaczego go nie ma? zwalacie wine ze to odkad powstalo tesco, ale przeciez to nie rpzez tesco pik paka nie ma a przez ludzi, ktorzy przestali robic zakupy w pik paku.....zbankrutowal bo co? bo ludzie odeszli więc cos tu nie gra...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 19:28  
Cytuj
ja bym obstawial ze ktos wiecej za wynajem zaplacil :] szkoda bo chyba najprzyjemniejsze sprzedawczynie w calej stalowej :] to nie wina sieciowek, przeciez nizej pod bankomatem otworzyli spozywczaka i ludzi tlum jak na takie gowienko :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Ciucholandów mamy już od piernika. Niedługo nie będzie nic innego. :( Jest coraz większy problem z kupnem podstawowych produktów, chcąc nie chcąc trzeba fatygować się do marketów. - a nie po drodze mi.


Nisko rzada dostepu do morza. Stalowka rzada dosteepu do ciucholandu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ciucholandów mamy już od piernika. Niedługo nie będzie nic innego. :( Jest coraz większy problem z kupnem podstawowych produktów, chcąc nie chcąc trzeba fatygować się do marketów. - a nie po drodze mi.


CYTAT
Nisko rzada dostepu do morza. Stalowka rzada dosteepu do ciucholandu.


jak ludzie nie mają za co żyć to sie nie dziw że kupują w ciuchlandach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 17:19  
Cytuj
zupo, ja się nie dziwię, że ktoś kupuje w ciucholandach, gdzie ja to niby napisałam? Tu są ciuchy a ja mówię o artykułach pierwszej potrzeby np. o jedzeniu. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. I nie obeszło by mnie to gdyby na miejsce dobrego sklepu nie wsadzono czegoś innego i jak widzisz to nie tylko moja opinia. Za każdą głupotą trza teraz do tesca - ekstra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »