NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Poszukuje,
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 11:27  
Cytuj
Witam, mam takie pytanie, gdzie znajdzie jakis warsztat który sie zajmuje tuningiem mechanicznym i optycznym samochodow? Konkretnie zalezy mi na tuningu aut - citroen i peugeot, czekam na odpowiedzi pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 11:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 11:59  
Cytuj
w okolicy nie ma nic. Sprecyzuj co chcesz zrobić bo jak wiejskie ospoilerowanie to allegro.pl, jak mechanika to mam parę namiarów ale sprecyzuj co chcesz zrobić

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:11  
Cytuj
Wiem że jest coś takiego na Ofiar Katynia zaraz przed pizzerią Verona na prywatnej posesji chyba w garażu mają z resztą tam reklamy na ulicy, zajmują się autoalarmami i z tego co słyszałem też tuningiem

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:14  
Cytuj
Car ałdio tylko i jakosć usług pozostawia wiele do życzenia.
niestety ale zarówno mechaniczne zmiany jak istylistyczne to spore sumy. Wszystko zależy od wielkości przeróbek od mechaniki mam znajomych speców w łańcucie i rzeszowie. Z wizualem patrząc po autach w naszym mieście b.ciężko i niestety zostaje wyjazd w dzalszą częśc kraju.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:16  
Cytuj
zwiekszyc moc silnika, sportowy tłumik..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:39  
Cytuj
jaki silnik w jakim aucie i o ile

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:42  
Cytuj
c5 1.8 benz i 307 1.6 benz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:48  
Cytuj
to najtaniej zmiana silnika na większy, przeróbki będa nieopłacalne. polecam racingforum.pl dział planuje zakup auta / modyfikacje. Auta średnio nadającie się do modyfikacji. W citroenie o ile mnie pamięc nie myli występował silnik 3.0 v6 i wyjdzie taniej niż uturbiać to co masz.
W 307 1,6 benzyna sprawa prostsza bo występuje z silnikiem 1,6 thb tym samym co w mini więc najprosciej wsadzić ten silnik.
No chyba że starczy ci sportowy wydech i dolot i bedziesz na miescie twierdził że masz sportowe auto. Aha żadna droga nie będzie tania licz się z sumami 5 cyfrowymi. najtaniej sprzedać to co masz i kupić model z mocniejszym silnikiem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 12:58  
Cytuj
a sportowy wydech i dolot da jakis lepszy efekt?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 13:01  
Cytuj
stracisz jakieś 3 tysiące na porządny i zyskasz maksymalnie 5% zaznaczam maksymalnie. Sportowy kolektor wydechowy, kataliztor metalowy, dolot i nie zyskasz nic tylko będzie głośno warczeć. W stalowej sporo takich którzy myślą że zyskali po 20% a na hamownie lata wąskie grono osób.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 13:04  
Cytuj
aha czyli nie bede sie w to raczej pakowal. dzieki za informacje.. ale w razie czego kogo polecasz najbardziej zajmujacego sie francuskimi autami? i tak na marginesie kto sie zajmuje car audio itp..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 13:10  
Cytuj
Dobre car audio robi prywatnie kriss pod ulanowem a tak rzeszów najbliżej.
A co do tuningu francuzów to wybrałeś ciężkie modele bo auta mało sportowe.
W tej cenie modów skoro lubisz francuzy kup sobie clio starsze 2.0 i ciesz się z jazdy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 20:42  
Cytuj
Nie otwieram nowego tematu bo znalazłem taki ale.. mój tyczy sie poczukiwań ale głośnika lub głośników niskotonowego lub niskotonowych do passata b5 fl ponieważ jeden mi "pierdzi" i troszke mnie to drażni i chciałbym go zmienić.
Ma ktoś może na sprzedanie taki głośnik ? nie koniecznie musi być od passata może być od audi a4, golfa IV, byle był z drzwi i niskotonowy.
Szkoda że w Stalowej nie ma sklepu z głośnikami samochodowymi..
Myślicie że dostanę taki głośnik na szrocie pod Tarnobrzegiem np?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Nie otwieram nowego tematu bo znalazłem taki ale.. mój tyczy sie poczukiwań ale głośnika lub głośników niskotonowego lub niskotonowych do passata b5 fl ponieważ jeden mi \"pierdzi\" i troszke mnie to drażni i chciałbym go zmienić.
Ma ktoś może na sprzedanie taki głośnik ? nie koniecznie musi być od passata może być od audi a4, golfa IV, byle był z drzwi i niskotonowy.
Szkoda że w Stalowej nie ma sklepu z głośnikami samochodowymi..
Myślicie że dostanę taki głośnik na szrocie pod Tarnobrzegiem np?

A byles w romarze? Jak ostatnim razem tam bylem to wybor glosnikow jako taki byl. Powiem wiecej. Udalo mi sie nawet kupic 2 glosniki do samochodu dla mojej lubej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 21:35  
Cytuj
Byłem tam i pani zaproponowała mi głośniki firmy LTC? jakoś wolałbym chyba używany głośnik a taki jaki jest montowany seryjnie niż jakieś LTC

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »