NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam złodzieja CB,
Posty: 5
Dołączył: 13 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2010r. 01:14  
Cytuj
Szukam złodzieja, co wczoraj (środa, 25 sierpnia 2010) ukradł antenę CB PRESIDENT MISSOURI.

Ukradło ją pewnie około 23 - zapewne jakieś dresiarstwo wychodzące z arkadii. Samochód był zaparkowany z przodu metalowca (od strony MDK)

Na razie mam zdjęcie z metalowca z godziny 23:25, przechodziła wtedy tamtędy wrzeszcząca banda dresów. Bardzo prawdopodobne, że mają oni coś z tym wspólnego.

Niewiele widać. Ale może ktoś skojarzy chociaż sytuację ?

Obrazek

Nagroda, za każdą cenną informację umiech
Wiadomości na PW umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2010r. 01:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2010r. 08:21  
Cytuj
Jesteś sam sobie winien ,kto zostawia antenę CB na dachu na noc.
Szkoda antenki PRESIDENT MISSOURI to bardzo dobra antena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2010r. 20:12  
Cytuj
poszukaj na allegro tam często sprzedają , ew. tam gdzie mogą próbować założyć nowy kabel , szkoda antenki bo droga , kiepska jakościowo ale mimo wszystko droga , kup sobie teraz pirata , o połowę tańsza i lepsza , no i się tak w oczy nie rzuca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 08:15  
Cytuj
mad_dog nie wprowadzaj ludzi w błąd , antena PRESIDENT MISSOURI jest faktycznie drogą anteną ale jest anteną dobrą. Mam ją 3 rok i nie sprawia mi żadnych problemów , w St.Woli słyszę co się dzieje w Nisku ,idealny zasięg mam 8 km.Dodam że mocowana jest na stałe. Pirat to gruby helikalna antena strasznie wyje śwista po przekroczenie 100 km. Miałem jedną i drugą zostałem przy PRESIDENT MISSOURI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 11:39  
Cytuj
Sorry za male OT.
A co powiecie o Sirio AS 100???
Mam obecnie hustlera i przymierzam sie do kupna wlasnei as100???
Jakies opinie, lub co podobnego w tej cenie warto kupic.
max dlugosc to wlasnie metr bo wieksza zle sie meisci w autku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 12:40  
Cytuj
zrobił się OT ale OK.

Sirio AS100 jest bardzo dobrą antenką i szczerze polecam. Wilson Little Will też jest bardzo dobrą antenką z tej samej półki.
Ważne żeby antenę wystroić dobrze. Stroiłem już kilka AS100 i każdą musiałem skracać o nawet kilka cm.

co do Missouri to kolega tutaj nie wprowadza nikogo w błąd. Jest to kiepska i przereklamowana antenka. Jest na rynku kilka anten które kosztują połowę mniej i biją Missouri pod każdym względem. a cewka w szklanej obudowie to jest jakaś pomyłka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 13:25  
Cytuj
mi tez ukradli jakis czas temu pod Tesco! ale kamery nic nie wykryły i śledztwo zakończono! tak więc szukanie igły w stogu siana...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 20:34  
Cytuj
semi- widzę że nie użytkowałeś Missouri, obudowa jest plastykowa a nie szklana. Plastyk przezroczysty.
O antenach można tu poczytać. http://gut.n(...)forum=23

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 21:35  
Cytuj
leoniasty - wiem że każdy chwali swoje ale zaufaj mi że ta antenka nie jest dobra w porównaniu do innych na rynku. jeśli chcesz to Ci podeślę wyniki testów które były robiony z bazami ale powiem wprost że Missouri jest bardzo nisko na liście.

Ale masz rację że nie miałem nigdy i nie użytkowałem Missouri. jak chcesz zobaczyć jak chodzi fajna antenka za połowę ceny Missouri to pisz na PW i chętnie Cię zaproszę do mnie na próby.

Pzd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »