NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rotrans,
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 12:11  
Cytuj
Witam chciałem zapytać jakiego instruktora właśnie tam polecacie oraz ile razy w tyg. są nauki praktyczne i czy można dostarczyć badania lekarskie w trakcie zajęć praktycznych czy trzeba jak się zapisujemy???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 12:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 12:42  
Cytuj
Ja polecam Pana Wiesława Siembidę, to taki troszkę grubszy Pan w okularach. Facet jest w porządku co do uczącego się, nie stresuję spokojnie wszystko wytłumaczy itd. co do zajęć to już nie pamiętam bo robiłem tam kurs ponad 8 lat temu ale chyba 2 razy w tygodniu czy jakoś tak

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 12:55  
Cytuj
A czy można dostarczyć badania lekarskie w trakcie zajęć praktycznych czy trzeba jak się zapisujemy???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 13:02  
Cytuj
Dokładnie już nie pamiętam ale na pewno badania robiłem będąc już uczniem na zajęciach teoretycznych. Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz i się po prostu zapytasz. Tu masz tel. do Rotrans w St.Woli :
37-450 Stalowa Wola, ul. 1 Sierpnia 26 - woj.podkarpackie
(Szkoła Budowlana - koło wiaduktu)

tel. /15/ 842 01 25 pon.-pt.13.00-17.00
tel. 605 449 571 w godz. 8.00 - 20.00

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 13:28  
Cytuj
Yhym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 14:02  
Cytuj
Badania możesz dostarczyć później tylko muszą mieć date wcześniejszą niż rozpoczęcie kursu, ale z tym chyba nei ma problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 15:36  
Cytuj
Ja polecam Wieslawa SIembide badz Tomka S. umiech wkoncu to bracia i sa naprawde wporzadeczku. Naucza Cie bardzo dobrze jezdzic, co do badan ja dostarczalem w trakcie kursu teorytycznego. Prawko robilem ponad 3 lata temu ale mysle ze nic sie niezmienilo
pozdrowka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 18:11  
Cytuj
Badania lekarskie powinny być zrobione przed kursem, także trzeba mieć wczesniej i przynieść na 1 zajęcia.
Co do instruktora polecam Piotra Gumiela

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 18:13  
Cytuj
No własnie... Piotrek Gumiela jeszcze jest instruktorem w Rotransie? Jeździłem z nim tez i uważam ze jest spoko, ale nie widzialem go daaaaawno na mieście wie ktos moze co sie z nim stalo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 19:44  
Cytuj
No ja osobiście też polecam Piotrka Gumielę,jeździłam z nim i jest naprawde spoko...ma bardzo dobre podejście do swoich kursantów i potrafi wytłumaczyć wszystko "co,gdzie,jak"!!!również słyszałam,że dobrym instruktorem jest Mirek Wasyl!!!
ps.DO PolarnyStefek - tak,Piotrek jest instruktorem i nadal pracuje w Rotransie!!!tylko jeździ od jakiegoś czasu nie tym autkiem "L" co wcześniej...;p;p!!!
pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 20:23  
Cytuj
O prosze ;) a jakim jeździ? pomachalbym mu czasem zza kierownicy hehesmiech2 ja osobiscie uczyłem się na jego szarym peugociku RST 15LH zapamietam ta rejestracje na zawszesmiech2 i ten peugocik kiedys mignąl mi na miescie, ale bez L na dachu wiec myslalem ze moze zmienił branze;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 21:06  
Cytuj
Tego peugocika z 15LH to chyba wszyscy kojarzą tylko z Piotrkiem G.!!!ja osobiście też;D!!!ale już kilka razy widziałam go w takiej szarej,ale ciemnej "L"!!!także rozglądaj się za takim autkiem z Rotransu,to może uda Ci sie go dostrzec i mu pomachać;p;p!!!a rejestracji niestety ale nie pamiętam...!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 21:14  
Cytuj
Ooo, to Pan Wiesiek jeszcze się trzyma ROTRANSU??? Nie miałam pojęcia. Uczył mnie jazdy ponad 14 lat temu. Było różnie, ale raczej był OK. Prawko zdałam umiech Przez lata oczywiście mógł się zmienić.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 07:13  
Cytuj
polecam Mirka Cagare jest najlepszy uczylam sie u niego ja i wiele moich znajomych! Spokojny, zabawny i przedewszystkim swietny nauczyciel moge sie pochwalic ze zdalam za 1 razem i wiele znajomych tez!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 10:22  
Cytuj
polecam pana Wiesia Siembidę
spokój...konkretne tłumaczenie...bardzo dobrze wykłada
brat jego troszkę bardziej nerwowy jest ale równie dobrze uczy

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »