NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ceny paliw w mieście rowerów,
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 16:54  
Cytuj
"Bliska" w Agatówce - 95 - 4.17 zł
"Statoil" w Stalowej Woli - 95 - 4.63 zł

Można ? można...

Dziękuje za uwagę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 16:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 16:59  
Cytuj
A biodiesel na orlenie na ul. Przemysłowej kosztuje 3,69 smiech2

Pozdrawiam smiech2

a tak ogólnie to ciekawe czego jest taka róznica w cenie paliwa umiech

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 17:11  
Cytuj
To z Agatówki na pewno nie chrzczone, od 4 mies. tankuję tylko tam i od rezerwy do rezerwy przejeżdżam tyle samo co na paliwie, które wcześniej tankowałem na innych stacjach (pomijając oczywiście okres zimy kiedy spalanie jest trochę większe).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 17:32  
Cytuj
Również byłem przekonany, że paliwo pochodzące z tej stacji to tylko z nazwy 'benzyna'. Ale nie zauważyłem żeby auto jakoś gorzej je traktowało. Wręcz przeciwnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 17:41  
Cytuj
ja tankowalem zawsze na statoilu lub orlenach.. kiedy zobaczylem cene na agatowce stwierdzilem ze to jakies beznadziejne paliwo, ale wrecz przeciwnie idzie tak samo , i tyle samo kilometrow robie na baku co na innych stacjach. Jak nie widac roznicy , to po co przeplacac?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 18:17  
Cytuj
Ja tak samo wszystkie autka oprócz cc jadą na bliskiej i jest ok. Robię tyle samo kilometrów, filtr paliwa z nudów sprawdzałem i pusty więc wody nie ma. A skoro nie widać różnicy to na nieco ponad 400 l on oszczędziłem już prawie 200 zł a to piechotą nie chodzi.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 19:56  
Cytuj
Od kilku miesięcy tankuję tam LPG. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 20:15  
Cytuj
No to skad taka roznica?????
Kiedys tankowalem ON i Pb oral LPG wlasnei na bliskiej w agatowce i nie powiem zebym narzekal, ale teraz majac CommonRail po prostu sie boje o wtryskiwacze. Przeplacam na Orlenie (niby to to samo ale......)
Wiec niech ktos madry mi odpowie, skoro niby bliska ma to samo paliwo co orlen to skad az taka roznica????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 20:32  
Cytuj
po tankowaniu na bliskiej również nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w pracy mojej insigni!!! nie polecam jednak stacji w Rzeczycy Długiej!!! po ostatnim tankowaniu tam stwierdziłem, że silnik lepiej pracowałby nawodzie z kałuży!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 20:45  
Cytuj
Ja również od miesiąca tankuje na Agatówce i też nie widzę różnicy. W Stalowej stacje ustalają ceny. Mam kolegę na orlenie i mówi, że rano dzwonią z Statoila i pytają o cenę, natomiast Orlen dzwoni na Lotosa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 20:47  
Cytuj
qwerty jednemu trzeba 7% inny zadowoli sie 3% :]
bylem uprzedzony do tej bliskiej po zimach, ale skusilem sie i przynajmniej kolejnej bede tam tankowal, zrobilem dokladnie tyle samo km co na lotosowym, silnik 2.0 hdi i nic sie nie dzialo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 20:55  
Cytuj
orlen i bliska to to samo ale na bliskiej nie mają karty stałego klienta więc moga sobie obniżyć cenę a orlen musi mieć kasę na nagrody więc ktoś musi za to zapłacić i...............pan płaci pani płaci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 01:07  
Cytuj
mariomld69 , proszę o sprostowanie bo ta stacja znajduje się w Rzeczycy Okrągłej a nie Długiej;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 08:44  
Cytuj
a co myślicie o biodieslu ? umiech

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 09:40  
Cytuj
Dobry ale do starych klekotów w nowych jest zapis w gwarancji że nie dotyczy gwarancja aut zasilanych biodieslem..
Ja tankuje nowoczesne silniki diesla paliwem od nich i problemu nie ma a skoro kilka aut tam tankuje to w sakli roku różnica ogromna niestety.
Na bliskiej posiadacz karty orlen dostaje 1 gr rabatu, na orlenie 4 gr, na bliskiej nie ma też karty z punktami i tak się zbiera.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 10:24  
Cytuj
Ciągle zapominam sprawdzić tam nalepki na drzwiach i w końcu nie wiem, czy można tam płacić również kartą czy, w ramach utrzymania niskich cen nie mają terminala i przyjmują tylko gotówkę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 10:39  
Cytuj
Jak najbardziej można płacić plastikiem, mają nawet chyba dwa terminale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 10:41  
Cytuj
Jest terminal i zawsze działa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 20:31  
Cytuj
Mam prośbę. Czy moglibyście podać cenę paliw na Agatówce w chwili obecnej? Mam tam kawałek, a z tego co tutaj czytam nabrałem chęci być tam stałym klientem jednak chcę porównać ceny. Dzisiaj tj 31.08.2010 na PKS ceny przedstawiają się następująco:
E95/ON - 4,45/4,25.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 20:47  
Cytuj
e95 4.25,on 4.21 bo droga dostawa dzisiaj tankowałem, ale podobna ma byc taniej, a i kontrole mieli dzis ciekawe czemu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
orlen i bliska to to samo ale na bliskiej nie mają karty stałego klienta więc moga sobie obniżyć cenę a orlen musi mieć kasę na nagrody więc ktoś musi za to zapłacić i...............pan płaci pani płaci


Potwierdzam to co napisała Jagienka.

I Orlen i Bliska należą do Orlenu "czerwone stacje" (orlen) uczestniczą w programie promocyjnym (karty Vitay) stąd droższe paliwa, zielone (bliska) to też orlen tylko bez możliwości uczestnictwa w programie promocyjnym (nie dostaniesz punktów za tankowanie) i dlatego maja niższe ceny. Rozmawiałem o tym z pracownikami Bliskiej i tak to jest. Teraz wiecie ile kosztują punkty i nagrody.
Co do jakości paliwa.... nie ma szału, benzyny nie widzę różnicy, ale gaz zatankowałem tam dwa razy i albo miałem pecha albo na wyrost chwalicie. Jest znaczna różnica jak zatankuję na Orlenie na Energetyków a ostatnie dwa tankowania zrobiłem w Agatówce i niestety auto ociężałe na tym gazie i nie zbiera sie jak po Orlenie. Niestety. Tyle że cena znacznie niższa. Chyba wrócę do tankowania gazu na Orlenie Energetyków lub KEN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 13:33  
Cytuj
Ja również tankuję "95" w Agatówce i po przejechaniu ok. 2000 km (ok. 2 miesiące) nie widzę różnicy w pracy silnika.
W związku z powyższym mam w .... punkty! Interesuje mnie paliwo dobrej jakości w jeszcze lepszej cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 14:03  
Cytuj
Właśnie napoiłem swojego konia ON z Agatówki. Na razie żadnej różnicy.
A tak w ogóle znalazłem fajną stronkę do umieszczania cen paliw:

http://www.cenapaliw.pl/?o=&m=d&l=9&k=449

Jakby ktoś mieszkał w okolicy jakiejś stacji paliw i chciałoby się mu zaktualizować czasem ceny - byłoby fajnie umiech
Może też znajdziecie inne podobne strony i lepsze to zarzućcie linkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2010r. 13:17  
Cytuj
Dziś już paliwo na agatówce 10 gr w górę

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2010r. 14:09  
Cytuj
Ktoś zna aktualne ceny na Agatówce ON oraz BIO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »