NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Fitness,
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 08:15  
Cytuj
Chciałabym zapisać się na zajęcia fitness. Jakie i gdzie możecie mi polecić? Jakie są ceny? I czy gdzies w SW są zajęcia z nordic walking?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 08:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 08:42  
Cytuj
moja mama na to cos zdaje sie smiga :] http://www.fitness-mr.pl/index.html cene troche strzelam ale z tego co kojarze to w abonamencie kolo 6+ zeta za zajecia ;]
zajec z nordic walking zdaje sie nie ma :] ale osoby lansujace sie z kijkami mozna czesto gesto spotkac na obwodnicy, srodowisko na hermetyczne nie wyglada podpiac sie do kogos powinno dac rade :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 09:16  
Cytuj
Polecam bushido na Wojska Polskiego, wszystkie 3 Panie, które tam prowadzą dają wycisk !!!

==> http://bushidostw.pl/

Teraz również w Hotelu Stal są prowadzone zajęcia fitness, ale nie orientuję się jak tam jest ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 22:32  
Cytuj
TYLKO *** TRENER OSOBISTY ***
Kijki- Fitness- Aerobic - Pilates i co jeszcze potrzebujesz
Spróbuj Stalowa Wola Metalowiec jestem Bardzo zadowolona więc piszę o NIM o KONRADZIE M./ myślę że się nie obrazi na mnie że piszę o Nim ale jest S U P E R !!!
DAM CI JEGO TELEFON 503 603 676
POLECAM GO JEST NAJLEPSZY !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 22:37  
Cytuj
CYTAT

POLECAM GO JEST NAJLEPSZY !!!


Te teksty są niedoprzebicia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2010r. 20:15  
Cytuj
A ja najbardziej lubię Fitness Center na Ofiar Katynia;)
http://www.fitne(...)ecia.htm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 13:33  
Cytuj
Czy w Stalowej Woli są prowadzone zajęcia ZUMBA,w którymś z klubów fitness???
Widziałam filmik na YT z takich zajęć,siostra w Krakowie na to chodzi, jest zadowolona.
Jak ktoś coś wie,proszę pisać,może jakieś namiary???
Z góry dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 19:09  
Cytuj
Moja żona poleca zajęcia u Marty Rybak - warto obejżeć jej stronę internetową. Mniej profesjonalne są, ale warte polecenia zajęcia w "Bushido" lub "Fitness Center" koło jubilatu. Żona radzi unikać zajęć z panią "Bogusią" - chyba że ktoś woli wymieniać plotki i obgadywac ludzi zamiast ćwiczyć. Ćwiczenia u Bogusi, potrafią być też niebezpieczne dla ćwiczącego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 19:29  
Cytuj
Profesjonalne i mniej profesjonalne, czyli jedne sa białe a drugie mniej białe? Poza tym p.Bogusława prowadzi w bushido i fitness center,czy w takim razie "zona poleca" czy nie. Mało profesjonalne to sa zajęcia prowadzone w szkole podstawowej (p. Marta Rybak) na sali gimnastyczej bo to raczej nie jest miejsce do tego typu zajęć chyba ze turlanie sie po zakurzonej podłodze bez luster lub drewniane stepy własnej roboty w szkole tanca sa dla zony profesjonalne. Mysle ze zona ma "lekko" podwyzszona wage i p. Bogusława robiła jej na ten temat uwagi probując ja zmobilizowac do wysyłku.
Poza tym lubie posty gdzie firma sie reklamuje jako kolezanka, zona, tesciowa, mama tak jak właśnie miało to miejsce w tym przypadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 19:37  
Cytuj
Słowem sprostowania dla osoby która prosiła o poradę: W wymienionych przez żonę klubach są też inne prowadzące i je poleca. Zatem życzy miłego treningu i pozdrawia. A ja ze swojej strony dodam tylko tyle: jestem facetem , nie chodzę na fitness, poprosiłem o pomoc żonę w dobrej wierze i myślę że komuś się to przysłuży mimo prowokacyjnych uwag.
Pozdrawiam w imieniu swoim i żony umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 19:58  
Cytuj
Żona bardzo chętnie pomaga zwłaszcza gdy komuś innemu można się "odwdzięczyć". Jak padnie post o wytypowaniu szóstki to też mirek pobiegniesz do zony zeby pomogła. Nie lubie jak sie oczernia kogokolwiek na forum bo nikt tu sie nie obroni. Jesli chcesz to poleć, ale Stalowa to małe miasto i kazda antyreklama odbija sie na opisywanym w taki czy inny sposob, a nie wiem czy chcesz z zona kogos pozbawic pracy? Lubisz polec, nie lubisz nie pisz nic (z imienia)!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 21:26  
Cytuj
Potwierdzam słowa Babyboy o P. Bogusi- zamiast prowadzic zajecia plotkuje, nie słychac co mówi , i metody ćwiczeń z zagrożeniem ( starodawne metody brzuszków z naciaganiem miesni karku ), totalna porażka.
Wiem bo chodze do tego kubu natomiast polecam w tymze klubie inne panie - Gosie , Izę i Justynę rewelacja jestem super zadowolona wspaniałe zajęcia na wybrane cześci ciała umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »