NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Startuje kampania na Prezydenta Stalowej!!!,
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:36  
Cytuj
W echu pojawił się artykuł o zbliżających się wyborach:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100903/POWIAT0303/378520281

Pierwszym oficjalnym kandydatem jest Robert Fila, czołowa postać stalowowolskiej PO. Młody, ambitny i inteligentny człowiek, ale czy ma szansę z "betonem"? Może czas na trochę świeżości w stalowowolskiej polityce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:46  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:49  
Cytuj
i ruszyła kampania na forum,hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:56  
Cytuj
I to mi przypadł ten zaszczyt?? heheh a tak na poważnie... zanim kampania pewnie ruszy na dobre... zanim zaczną się rzucać w oczy pięknie uśmiechający politycy, zanim wyjdzie kto ile zrobił, zanim sztabowcy zaczną działać... Co myślicie o tych wyborach?? Czy czeka nas jakaś niespodzianka??? Czy beton jest nie do ruszenia?? A może zmiana warty??? Siembida, Fila???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 23:03  
Cytuj
Szlęzaka na pewno to wali tak jak wszyscy mieszkańcy go walą ?

on jest taki słaby że boi się na sesje przychodzić, boi się trudnych pytań ? może nie przychylnych dla niego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 23:03  
Cytuj
Ciekawe co na ten temat odpowie wróżbita Maciej z Cosmica TV umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 07:53  
Cytuj
Jego nie walą mieszkańcy tylko rada. Wiadomo że sam same ciekawe typy i przed kampanią będą robić sztuczne problemy. A jak go nie będzie obejdą się zmakiem a nam pozostanie niesmak po naszych radnych

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 09:53  
Cytuj
W końcu, już mam dosyć Shreka !!

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 11:16  
Cytuj
I tak wygra szlęzak jak znam życie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 11:19  
Cytuj
Pod warunkiem, że wystartuje:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:28  
Cytuj
Robert Fila to odpowiednia osoba na to stanowisko, mam nadzieję że dzięki jego udziałowi w wyborach, kampania będzie rzeczowa i konkretna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:41  
Cytuj
Fila jest mocno zaangażowany w kilka kluczowych projektów w Stalowej Woli, głównie w budowę Inkubatora Technologicznego i stadionu lekkoatletycznego Sparty:

http://www.sztaf(...)ch&areas[]=content&searchphrase=all&searchword=Robert+Fila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 13:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 15:54  
Cytuj
szlęzak na prezydenta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 18:45  
Cytuj
Nie wiem ilu z Was pamięta Stalówkę sprzed 10 lat a jaką jest dziś ... często wyjeżdżam czasami nie ma mnie dość długo i wtedy naprawdę lepiej widać te zmiany ...mój głos ma na pewno pan Szlęzak (jeśli będzie kandydatem) ... natomiast na pewno wiem na kogo nie zagłosuje ... zero sPiSkowców

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 18:50  
Cytuj
porównując TBG i Sandomierz do naszej Stalówki to Stalówka wygrywa w przedbiegach. Szlęzak jak wystartuje to wygra:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 22:03  
Cytuj
Zawsze się można czegoś czepić umiech Insfrastruktura ok, ale kiedyś w sztafecie pojawił się artykuł o tym, że w ciągu ośmiu lat ze Stalowej Woli wymeldowało sie blisko 6 tys osób!!! Nie mówiąc o tych, którzy dalej są zameldowani a faktycznie są daleko daleko za granicami miasta...

Druga sprawa, gdzie są nowe mieszkania??? Gdzie powstają jakieś bloki, nowe osiedla itp? Nie licząc kilku dosłownie wyjątków (na palcach jednej ręki można policzyć) nic się w tym temacie nie dzieje...

Nie mówiąc o tym, że obecny Prezydent kpi z edukacji, i chociaż w wielu kwestiach ma rację, bo edukacja powinna przejść gwałtowną reformę, to jednak jego arogancja i nienawiść w stosunku do nauczycieli a co za tym idzie do dzieci i młodzieży jest nie do przyjęcia.

Najlepiej sytuację Stalowej Woli można pokazać na przykładzie kulu... powstaja biblioteka, nowoczesna baza dydaktyczna głównie do kierunków technicznych (kierunki techniczne na kulu - absurd)... Tylko nikt nie myśli o studentach!!!! Jak tak dalej pójdzie to wsyztskie te budynki będa stały puste!!!!
W tym roku połowa kierunków nie ruszy, bo nie ma chętnych!!!!


Pozytywnym przykładem jest natomiast inkubator technologiczny, który powstaje przy rozwijającej się bazie dydaktycznej Politechniki - kierunki techniczne na renomowanej uczelni, idealna baza dydaktyczna dla inżynierów (Wielomilionowe inwestycje w wyposażenie inkubatora) przemysłowy charakter miasta - to wszystko połączone ze soba przynosi realne korzyści.

Znam dobrze Roberta File i wiem, że Inkubator to jest jego oczko w głowie... Że mówił o nim jak jeszcze nie było go na papierze... I właśnie takim, może mniejszym, ale mądrzejszym inwestycjom powiem w w wyborach TAK.

A na Szlęzaka nigdy już więcej nie zagłosuje, bo chodż to bardzo inteligentny człowiek, to władza zrobiła z niego totalnego aroganta i chama!!! Wie to każdy kto pracuje w urzedzie... Wie to każdy kto chodź raz spróbował się dostać do Prezydenta... Wie to każdy kto angażuje się w życie miasta i dostaje kolejny policzek...

Stalowej Woli potrzeba ludzi, dla których prezydentura będzie wyzwaniem!!! Dla którego realne problemy miasta będą wyzwalały ambicję zmiany na lepsze... A nie gościa któremu brak już totalnie ambicji, a prezydentura nie jest sposobem na życie tylko na przeżycie...

Powodzenia ROBERT!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 22:06  
Cytuj
Tia, żeby się żyło lepiej.
acer z Kraśnika, daj jakieś sondaże żeby było bardziej kolorowo :-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 22:20  
Cytuj
Bokser, a kto jest twoim kandydatem??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 22:45  
Cytuj
@krater25 - co do tych 6 tys osób które zwiały ze Stalówki czy to za granicę czy też a może nawet bardziej do większych miast to czy to wina prezydenta :/ wybrali w ich mniemaniu lepszy los umiech i tu masz odpowiedz dlaczego nie budują nowych bloków umiech po co ?? albo raczej komu jezyk większa część Stalowiaków/emigrantów z tych co o nich piszesz postawiła domki w okolicy np Turbi , Jastkowic , Pysznicy itp itd i się przemeldowała ... a bloki/osiedla powstają ... ogrody ... pod hutą ...jaki deweloper zainwestuje w umierające miasto bez bliskiej infrastruktury drogowej jak mają tu dojechać inwestorzy przewieść to co wyprodukują :/ ?? Czy Szlęzak to "arogant i cham" nie wiem nie miałem z nim do czynienia umiech a to że goni swoich podwładnych hmmm czasami może okazać się plusem ;) Stalówka za jego rządów wygląda o wiele lepiej niech wybuduje jeszcze stadion i powiększy obszar miasta ... postawi następny most i w końcu dokończy obwodnicę ... mi na następne lata wystarczy umiecha jak zrobi coś sensownego poza tym o czym ostatnio czytałem co ma w planach to już bajka ;) nie będę pisał nic złego o panu Fili bo o niczym takim nie słyszałem na pewno można napisać o nim sporo dobrego umiech tylko po co zmieniać kogoś sprawdzonego ?? pozdro ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 22:48  
Cytuj
krater25 ile Ci za tą propagandę płacą.

Fila jest mocno zaangażowany w kilka kluczowych projektów w Stalowej Woli, głównie w budowę Inkubatora Technologicznego i stadionu lekkoatletycznego Sparty:

Krater a kogo to obchodzi zwłaszcza stadion, ludzie pracy szukają ,na Prezydenta wybiorą osobę którą znają która ma jaja która tą PiS owską bandę będzie trzymała kruciutko za mordę.
Obecny Prezydent mieszkańcom odpowiada sprawdził sie i to jest prawidłowy tok myślenia.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 22:49  
Cytuj
krater25
kogo przyjmuje to przyjmuje umiech

od błachostek i debilizmu ma swoich ludzi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 00:07  
Cytuj
Jaram sie zwyczajnie tematem wyborów i tyleumiech Wychodzę z założenia, że miasto potrzebuje kogoś reprezentatywnego, kogos elokwentnego, kogos kto nie będzie dzielił, ale rzeczowo podejmie dyskusję z każdym.

Znam File i dlatego bedę namawiał innych do niego. Wiem, że jak kampania bedzie miała rzeczowy charakter, a nie jakiś propagandowych prostych chwytów, to przekona do siebie wiele ludzi. Wiem, że ma argumenty. Wiem, że wierzy w to że Stalową stać na wykonanie kilku kroków w przód. Wiem, że jego osobistą ambicją jest lepsza Stalowa Wola.

Wiem też że ludzie nie maja pracy, sam szukałem jej wiele czasu. Wiem, że ludzie żyją nienawiścią do polityków, ich fałszywych obietnic itp. Wiem że zyje się cieżko, czeka się na dzień wypłaty albo zasiłku, który jest "słońcem po burzy"

Ale wierzę w to że można to trochę zmienić. Wierze w dialog, dyskusję. Wierze w strategię małych kroków. Wierzę w to, że człowiek młody i ambitny to jest najlepsza inwestycja.

Nie wierzę jednak w mądrali, nawet tak inteligentnych jak szlęzak, który pozjadał wszysykie rozumy i którego "to wali". Szlęzaka wsyztsko wali, walą go ludzie młodzi, ludzie starsi, nazywa ich plebsem, wali go to że Stalowa będzie miała niedługo jakieś 40 tysięcy ludzi, wali go to, że są w mieście aktywiści, którzy po kilku latach angażowania się w zycie społeczne mają tego dość, bo nikt tego nie docenia, wali go jakaś wizja Stalowej Woli, bo przestał ja mieć wiele lat temu.


A PiS? Co mnie obchodzi sekta Pis, za 2 lata będą mieli jakieś 15% procent poparcia. Bedą mieli aktywistów rodem z LPR To sekta, pełna nienawiści banda, która swoją głupotą powoduje, że powoli lewica wraca na scenę polityczną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 04:16  
Cytuj
krater dyskutowac z kazdym nie da rady :] btw nie mow ze posadzasz szlezaka o populizm ? :]
a ani jednego ani drugiego nie znam, szlezaka widizalem raz przed jkmem, padal deszcz stal pod parasolem, uklonilem sie odpowiedzial i wrazenia gbura nie sprawial ;]
sprowadzalem sie do stalowej w polowie lat 90, stalowa byla niebo lepsza od ostrowca swietokrzyskiego, teraz jest w dupie ale widac ze od kilku lat cos sie buja, wierze ze to zasluga prezydenta :]
brak pracy w stw to chyba bajka :] pomagalem koledze zorganizowac ludzi na dojazd do stolicy, ok 3k+ na reke, oplacony hotel i zarcie wszystko na legalu, zatrudnil ko 4-5, 8 osobowych ekip ze stalowej woli, nikt sie nie dotrzymal, lepsze cwaniaki, poodchodzili na l4, podczas gdy ludzie z opatowa czy sandomierza 2-3 przezyli, pracuja nadal i sa zadowoleni :] ja juz nie chce z geby dupy robic i nikogo mu nie polecam :] mam tez przyklady ktorych nie bede opisywal, powiedzmy blizsze domu :] ok 1.2k do reki, bez fajerwerkow za 4h pracy dziennie, bez znajomosci przez pup ich kursy i cv roznoszone tylko i wylacznie w 3-4 miejsca gdzie kazali :]
co do wizji prezydenta tez sie nie zgadzam :] abstrahujac od arta na dzisiejszej pierwszej stronie :] biorac tylko i wylacznie cos pod ludzi np park thorgala czy ogrod botaniczny, to jest cos z czym nasza miescina moze zaczac sie kojarzyc(nie liczac oczywiscie huty) glupi rozowy most tolerancji w glogowie kojarzy mnostwo ludzi rowniez obcokrajowcow, dinoparki w baltowie teraz rowniez w solcu i krasiejowie zakladali wlasciciele sklepu miesnego :] jakby na to patrzec nasz prezydent to wizjoner ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
...Znam File i dlatego bedę namawiał innych do niego...

CYTAT
Wiem też że ludzie nie maja pracy, sam szukałem jej wiele czasu

a teraz pewnie dostałeś propozycję, ofertę na jakiś ciepły stołeczek w UM , oczywiście po wygranych wyborachchytry

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »