NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Przyciemnanie szyb - szukam dobrego zakładu.,
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 11:04  
Cytuj
Witam

Szukam dobrego, sprawdzonego zakładu zajmującego się przyciemnianiem szyb w samochodach. Czy ktoś z Was korzystał z zakładu w Nisku przy ulicy Sportowej? Mają bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do zakładu na Energetyków w St. Woli, tylko nie wiem jak u nich z jakością wykonania.

Z góry dziękuję za odpowiedź Szymon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 11:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 11:32  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 14:46  
Cytuj
SZUKAJKA nie boli uśmiech
A co do tematu POLECAM.
Osobiscie sciamnialem u nich auta, sciamniam i pewnie bede sciemnial wlasnei ze wzgledu na cene. A jakosc??? Ja nie narzekam. Folia po 5 latach zachowuje sie idealnie (kiedys mieli folie 3M teraz jakies inne)zadnych przebarwien, wyblakniec czy odklejania.
Zaraz po sciemnieniu widoczne male babelki z dnia na dzien do slonca gina a po kilku dniach wszystko schodzi i nie ma sladu po zadnym babelku.
Osobiscie naprawde polecam.
A co do cen to rowniez przy wymianach szyb maja duzo lepsze ceny niz inne zaklady ze stalowej a szyby przeciez te same wszyscy z sandomierza z pilkingtona maja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 19:50  
Cytuj
dokladnie jak kolega powyzej moge sie pod tym podpisac umiech polecam firme z niskaumiech super ceny super obsluga umiech i tak jak kolega napisal tak jest prze pierwsze dni sa babelki ktore musza zejsc pod wplywem slonca gdyz wiadomo folia musi dobrze sie dokleic do szybyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 22:17  
Cytuj
witam ja foliowałem w nisku w 2007.08. bąbelki jak były tak i są do dzisiaj , folia nie wykazuje jakiś widocznych zmian. cenowo konkurencyjni. z mojej strony polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 00:17  
Cytuj
@bufu
Dlaczego nie korzystales z gwarancji. Mysle ze swoja robote po kilku miesiacach powinni naprawic. napisz czy byles i rozmawiales ciekaw jestem co oni na to??
Mi babelki poschodzily po kilku dniach jak postal samochod na sloncu i niekoniecznie w cieple bo jeden oklejalem na jesien praktycznie przy zerowych temp. i nie bylo problemu z bablami, ale jak odbieralem od nich to sie przerazilem bo babel na bablu choc stal cala noc u nicg w garazu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bmx
bmx
bmx
Posty: 19
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 15:15  
Cytuj
Sandomierz, wylot na Radom , po prawej stronie przed skrętem w prawo na Warszawę M&M Tuning Mariusz Chrząstowski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »