NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Opony , używane
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 14:48  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli lub niedalekiej okolicy zakupi używane w dobrym stanie i w przystępnej cenie opony do osobówek ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 14:48  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
poi
poi
poi
Posty: 41
Dołączył: 24 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 14:55  
Cytuj
w Rudniku przy głównej drodze mają spory wybór

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 17:05  
Cytuj
Polecam wybrac sie do krasnikaumiech maja multum felg, opon, stalowek, do eyboru do koloru nowki i uzywki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 18:07  
Cytuj
Z tego co ja słyszałem to największy wybór będziesz miał w Rudniku n/s przy głownej drodzeumiech
CYTAT
Jeszcze raz ja.
Nie lepiej jest juz dołozyc te 20 czy 30 zł i kupic nowe opony?

jeżeli chcesz coś dodać użyj funkcji zmień i dopisz a nie klep posta pod postem J-r

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2010r. 21:31  
Cytuj
mam opony zimowe w BDB stanie ! TYLKO: 50zł sztuka !!!!!!! NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY STAN BIEŻNIKA !

Kontakt: toxic86_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 00:52  
Cytuj
hehe stan bieznika
A czy patrzycie na rok gumy?????
Co wam z tego ze bieznika macie 7mm jak guma twarda bo stara i sparciala i nic wam sniegu i blota nie odprowadzi.
Opony po 5 latach powinno sie wyrzucac a nie kupowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 06:42  
Cytuj
Ale ci rozsądni wyrzucają, a oszczędni kupują:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 12:46  
Cytuj
Odświeżam temat, czy znajdę gdzieś w stw jakiś skład używanych opon, podobno jest gdzieś taki składzik koło torów na wysokości parku Charzewickiego jadąc Sandomierską w kierunku Agatówki zaraz za przejazdem kolejowym gdzieś na lewo się skręca ale gdzie dokładnie to właśnie nie wiem, ponoć jest tam dość duży wybór

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »