NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry, tani lakiernik samochodowy , na terenie Stalowej lub Niska
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 18:41  
Cytuj
Hej,

Moje autko zaczyna brać rdza na nadkolu i chcę coś z tym zrobić żeby go dalej nie żarła. Jakieś propozycje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 18:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 19:30  
Cytuj
Kazdy by chcial dobrze i tanio............ mniej wiecej za elemet do malowania placi sie 300 zl. mozesz sobie sam kupic szpachlówke podklad baze no i lakier to wyjdzie taniej zrobil bym Ci to tylko nie mam gdzie ale znam goscia co moglby Ci to zrobic jak bys materialy kupil , o te rzeczy zapytaj w mieszalni lakierow np. carsystem w nisku na sandomierskiej koszt materialow ok 100 zl. Jak wolisz zrobic prowizorke to wyczysc rdze papierkiem zapodkladuj sam i podmaluj sprejem tak wyjdzie najtaniej. Niestety malowanie aut bywa drogie jak to stare auto to zrob po kosztach i tak go zje rdza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 19:38  
Cytuj
Właśnie słyszałem, że można by to zrobić w domowych warunkach, ale nigdy czegoś takiego nie robiłem dlatego wolę dać do kogoś kto się na tym zna i robił coś takiego.

Malowane miałem kiedyś drzwi, bo były wgniecione i zrysowane, to płaciłem 300 zł. Myślałem, że da radę taniej to nadkole zrobić, ale podobne koszty widzę się szykują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 19:42  
Cytuj
po kosztach to papier ścierny iczyszczenie do blachy, na to cortanin by zatrzymał, na to podkład minia dwie warstwy i zime wytrzyma. Ps. jak raz wyszła to będzie zawsze

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 20:21  
Cytuj
kolego chcesz to mozemy ci to zrobic odezwij sie umowisz sie ogladnie sie i ci powie jaka cena umiech najlepiej podjechac kolo policji pod warsztat albo pisz na email: justysia1234_(at)_onet.pl w celu dalszego kontaktuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Hej,

Moje autko zaczyna brać rdza na nadkolu i chcę coś z tym zrobić żeby go dalej nie żarła. Jakieś propozycje ?


Ja problem rozwiązywałem w ten sposób ze czyściłem to gołej blachy część zewnętrzną , dokładnie odtłuścić i 2 razy minia, delikatnie zmatowić i na koniec dawałem rozcienczoną miksture na bazie smoły. Od wewnątrz czyściłem szczotką drucianą, odtłusciłem i miksturka mniej rozcienczona. Efekt zadawalający, 2-gi sezon i brak oznaków korozji.

Nie wiem jaki masz samochód, bo możesz dokładniej to "zasmarować" a potem założyć nakładki na nadkola.

Wszystko w domowych warunkach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 23:08  
Cytuj
Zenek na osiedlu Piaski. ul Kusocińskiego. Nikt Ci taniej bryki nie odmaluje w całej wielkiej Stalówce. zakład znajduje sie w garażach na koło torów kolejowych, mniej więcej na wysokości budki kolesia co steruje szlabanami na pobliskim przejeździe kolejowym. POLECAM

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 23:13  
Cytuj
witam kolego. ja robie takie uslugi i moge go obejzec i ci wtedy wycenie.polecam i zapraszam ;)

andrew
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
Zenek na osiedlu Piaski. ul Kusocińskiego. Nikt Ci taniej bryki nie odmaluje w całej wielkiej Stalówce. zakład znajduje sie w garażach na koło torów kolejowych, mniej więcej na wysokości budki kolesia co steruje szlabanami na pobliskim przejeździe kolejowym. POLECAM


Podjadę do tego gościa i zapytam. Wiesz w jakich godzinach przyjmuje albo jakieś namiary na niego ?

CYTAT
kolego chcesz to mozemy ci to zrobic odezwij sie umowisz sie ogladnie sie i ci powie jaka cena umiech najlepiej podjechac kolo policji pod warsztat albo pisz na email: justysia1234_(at)_onet.pl w celu dalszego kontaktuumiech


Tu też zapytam o cenę.


CYTAT
witam kolego. ja robie takie uslugi i moge go obejzec i ci wtedy wycenie.polecam i zapraszam ;)


W Woli Rzeczyckiej to robisz ? Czy może w jakimś zakładzie w Stalówce ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 23:40  
Cytuj
tak jestem w Woli Rzeczyckiej zapraszam

andrew
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Zenek na osiedlu Piaski. ul Kusocińskiego. Nikt Ci taniej bryki nie odmaluje w całej wielkiej Stalówce. zakład znajduje sie w garażach na koło torów kolejowych, mniej więcej na wysokości budki kolesia co steruje szlabanami na pobliskim przejeździe kolejowym. POLECAM


Ma ktoś jakiś namiar (tel. czy mejl ) na tego p. Zenka ?
Różnie z dostępnością czasową bywa, a wolałbym wcześniej pogadać i na darmo nie jechać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »