NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kierowco Marcela - Opamiętaj się !,
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Córunia właścicieli mówiła, że sobie tymi błyskotkami wykleja bombki na choinkę.


zazdrościsz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 15:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
R_1
R_1
R_1
Posty: 9
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 23:21  
Cytuj
Pani "Pikanta" nie wie chyba do kogo i o kim pisze, myśli że tylko ona "PROWADZI" biznes, i tylko ona wie wszystko najlepiej, gówno prawda, jakby Pani chciała wiedzieć też zajmuję się zatrudnieniem, i prowadzeniem firmy, ludzie są zadowoleni, ja jestem zadowolony, jest wporządku, w robocie nie może być i panować metoda"KAPO".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 23:26  
Cytuj
R_1 - cieszymy się razem z Tobą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 23:38  
Cytuj
Nie ma co się spierać, kto oszukuje. Ważne, by była stabilna alternatywa dla PKS, bo czasami trzeba dojechać rano do Rzeszowa, a na PKS nie chce się wstawać albo czekać ;) Niech uszczelnią wydech, klapę i będzie super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 10:15  
Cytuj
pikantna nie znam Cię osobiście ale po Twoich wypowiedziach na forum mogę tylko stwierdzić że jesteś lekko ograniczona... Nie piszesz żadnych kontrargumentów lecz bronisz swoją nie wiedzę głupkowatymi pytaniami: "kto Ci broni". A jeśli byś przeczytała tekst od początku do końca mogłabyś wysnuć trochę lepsze wnioski. Napisałem iż również nie pochwalam złodziejstwa ale nie ciśniejuje się takimi drobnostkami ! Nie odpowiedziałaś na pytanie więc powtórzę: masz wszystkie oryginalne mp3 na komputerze ? Wszystkie programy etc. ?? Otwórz sobie oczy i zobacz ile Ty codziennie kradniesz rzeczy nie płacąc za to bo pewnie myślisz że nikomu to nie zrobi różnicy. I teraz doszliśmy do mojej ironii na temat tego miliona i połowy zabrania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 10:53  
Cytuj
toxic - idąc Twoim tokiem myślenia instytucja sądów, prokuratur, policji jest zbędna. Ty szukasz usprawiedliwienia dla złodziejstwa ? Wielokrotnie złamałem prawo, wyprzedzałem na ciągłej, jechałem ponad 50 w zabudowanym, pzrejechałem na czerwonym, a i na kompie mam coś nielegalnego. I to jest usprawiedliwienie dla złodziejstwa ??
W jakich czasach żyjemy ? Szukamy USPRAWIEDLIWIENIA dla złodziejstwa ? O czym wogóle ta rozmowa ... dyskutujemy czy dobrze że on kradnie ... ?

Zróbmy Państwo bezprawia. Bo każdy łamie prawo, to czego biedny kierowca marcela nie może ? A polać mu jeszcze, że okrada milionera ! Istny janosik.

Poza tym. Narzekać można na wszystko, na pogodę, na rząd, na drogi, na urzędy. Ale nie na pracodawców ! Bo tak jak nie mamy wyboru i drogami jeździć musimy, poogdy nie zmienimy ... tak pracodawce zmienić możemy umiech Albo lepiej - sami możemy nim zostać. Powiniśmy tak robić, jesli ktoś jest taki zły. Jak każdy od niego odejdzie - to się opamięta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 11:11  
Cytuj
Pikantna odpowiedz na jedno pyt. Czy ten kierowca te pieniadze wziol do wlasnego portfela?????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 11:33  
Cytuj
tak wziął. Mówię to z cała odpowiedzialnością. Każdy inny generalnie wbija na kasę i paragony są zgodne ze stanem faktycznym. A ten jeden ma gdzieś ludzi, pracodawce. Robi to na masową skalę.

Aż się dziwię, mają chyba w marcelach kamery ? Albo w jego busie nie ma, albo wie, że tego nikt nie ogląda. Albo Ci co oglądają nie wyłapują, jak paragon, który należy się Tobie, daje innej osobie - wykorzystuje tłok i ścisk. Jak jest mniej ludzi zamiast 6 zł wbija Ci 2 ...

Trochę się marcelem najeździłam i myślę, że mogę obiektywnie spojrzeć na kierowców.

Był kiedyś taki okres, że masowo nie wbijali ze Stalowej do niska - brali 2 zł i do kieszeni. Potem to się uspokoiło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 11:35  
Cytuj
RNI-JEZOWE Kierowca pewnie włożył pieniądze do kasy ale na koniec dnia czy kursu robi raport kasowy i liczy pieniądze,a nadwyżkę zabiera do kieszeni lub dopłaca brakującą kwotę.Samo włożenie pieniędzy do kasy o niczym nie świadczy.Jeżeli kasuje tak jak powinien to pieniądze powinny się zgadzać z raportem,ale jeżeli wystawia paragony na mniejszą kwotę,a bierze więcej to stąd właśnie bierze się nadwyżka.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 11:56  
Cytuj
Ja pierdziele pikantna nie chce mi się z Tobą prowadzić dalszej polemiki ale naprawdę muszę pisać bo mi rozum nie pozwala inaczej... Dokładnie łamiesz prawo na każdym kroku, okradasz artystów mając pełno mp3 na kompie a Ty wytykasz błędy innym ?? Popatrz na siebie a potem bądź prawa. Zostało napisane w Biblii: "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem (...)". Myślę że to nie Ty zostałaś zobligowana do rzucania kamieniami ??

I to Ty narzekasz a nie ja ! Ja jestem szczęśliwym człowiekiem, nie debatuje godzinami o pogodzie czy o stanie dróg.

Jeszcze raz powtórzę: nie pochwalam złodziejstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 14:47  
Cytuj
Pikantna...gorszej społeczniary od Ciebie to chyba nie ma w tym mieście....co Cie to wogóle obchodzi?? Dojechałas cała i zdrowa to się ciesz...a ten temat jak i te Twoje wywody-Żałosne...tyle w tym temacie....bez odbioru...

Stalowa Wola narodu polskiego....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Córunia właścicieli mówiła, że sobie tymi błyskotkami wykleja bombki na choinkę.


zazdrościsz ?


Nie, nie zazdroszczę. Tylko wkurza mnie to tak samo, jak ciebie kierowca Marcela. Bo ona ma na te błyskotki dlatego, że oszukuje urząd skarbowy, państwo, a także i mnie, bo ja przecież też płacę podatki. To taka sama kradzież jak w przypadku tego kierowcy. Ale widać wg ciebie pracodawca może, pracownik nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 00:54  
Cytuj
gdy czytam waszą "dyskusję" zastanawiam się ilu jest uczciwych ludzi??
Doszukałam się tylko jednej - pikantnej.
Brak słów.
Banda leni i złodzieji - taki obraz sie wyłania. I żal dupska sciska, że gość ma kase a wy nie.
To rusz cztery litery (jeden z drugim), wysil swój umysł i ZARÓB!!!!! i nie chrzań mi, że wszyscy prywaciarze oszukuja i doszli do kasy bo kradli...
Osobiście znam wielu uczciwych. Calkiem dobrze placą ludziom, ale tylko tym UCZCIWYM i PRACOWITYM a nie gnojom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 19:32  
Cytuj
Debatujecie co jest zlodziejstwem a co nie itp itd.....

teraz patrzcie Huta Stalowa Wola...... wielki zaklad na skale swiatową stalowka-osrodek rpzemyslowy ile to trwalo? tyle az ludzie nie rozkradli huty. Huta była panstwowa wiec mozna bylo nic nie robic, mozna bylo wyniesc bo przeciez ja nikogo nie okradam bo to niczje.... dzisiaj? nie mamy pracy... jakby kazdy nawet sprzataczka w hucie 20 lat temu mysleli tak jak mysli pikantna do dzis bylibysmy potęgą... a tak? chinczycy nas wykupili za 30 milionow i produkują w chinach, a z huty potrzebny jest im tylko znak handlowy...pozdro ludzie, zycze wam aby was okradlai tak samo jak ten kierowca marcela okrada swojego pracodawce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 20:46  
Cytuj
obywat ka i Polarny szkoda że wypowiadacie się na temat, którego od początku do końca nie przeczytaliście ze zrozumieniem. Albo inaczej... może analfabetyzm wtórny się kłania ? Dobra never maind, powróćmy do tematu.

mik8 brawo, świetnie odnalazłaś hipokryzję pikantnej.

Kradzież to kradzież, otworzyłem oczy pikantnej która posiada pewnie (i znowu się powtórzę) ze sto tysięcy mp3, grafik, tapet na kompie i nigdy za nie pewnie nie zapłaciła ! To jest również kradzież jak ta którą reprezentuje ten nieszczęsny kierowca busa ! I znowu powtórzę nie pochwalam tego zjawiska !

ORAZ

Dla gwoli ścisłości. Też prowadzę nie wielki biznes, też pracuję. Jeżeli chodzi o moją firmę to niestety niema jak kto mnie okraść ani ja nie mogę nikogo tak na prawdę. Więc żal mi dupy nie ściska bo nie jestem zawistnym człowiekiem. Nie zazdroszczę, nie wytykam etc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 20:48  
Cytuj
Przeczytalem bardzo dobrze..... dlugo i namietnie sie wglebialem i nie zycze sobie abys wyzywal mnie od analfabetów....

ja Ci tylko uswiadamiam jakim spsobem bezmyslnosc ludzka doprowadza do bankructwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 20:54  
Cytuj
mp3 ... nie mam ani jednej na kompie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 22:48  
Cytuj
Mówiąc krótko: nawet ACada i OFFICE'a mam legal, na mp3 leję - wolę radio, grafik nie potrzebuje i gierek dla dzieci nie "piracę", ale kupuje...

i mnie również nie wyzywaj od analfabetów, bo jednoznacznie zrozumialam zwłaszcza Twoją wypowiedź. Teraz możesz się do oporu tłumaczyć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 22:57  
Cytuj
pikantna - jak pragniesz uczciwosci w tym kraju nie zamykaj sie tylko w przykladzie marcela, przyklad zlodziejstwa idzie z gory, polak to zlodziej i pijak i taka wlasnie mamy wizytowke w europie. zacznij pisac o tym gdzie i kto kradnie moze cos zmienisz... jesli jestes taka idealna.
a teraz moze przejedz sie pociagiem dla relaksu umiech

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 00:18  
Cytuj
Żeby była jasność, ja też się kradzieżą brzydzę. I co do huty, w zupełności się zgadzam - ludzie sami ją rozkradli. Jak wiele innych zakładów.

Ale denerwuje mnie krótkowzroczność
pikantna oburza się, że kierowca Marcela kradnie,
ale jak ja wspominam, że mój były pracodawca też kradł i dzięki temu generował większe zyski,
to ona się mnie pyta, czy zazdroszczę - no ludzie, to jest ta uczciwość?

Może coś na to odp panienko pikantna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2010r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
mp3 ... nie mam ani jednej na kompie ...
MP3 nie jest z założenia formatem pirackich kopii ani nie jest jedynym formatem kompresji stratnej.

CYTAT
na mp3 leję - wolę radio
Ważne, z jakiego źródła pochodzi plik muzyczny (niekoniecznie .mp3). Nie wszystko jest w radiu umiech

CYTAT
OFFICE'a mam legal
Też mam legal, ale nie M$ Office ;P

CYTAT
Kradzież to kradzież, otworzyłem oczy pikantnej która posiada pewnie (i znowu się powtórzę) ze sto tysięcy mp3, grafik, tapet na kompie i nigdy za nie pewnie nie zapłaciła
Słyszałeś o Creative Commons, Public Domain albo dozwolonym użytku?

CYTAT
I co do huty, w zupełności się zgadzam - ludzie sami ją rozkradli.
No niestety :( Milionowe premie dla prezesów, brak planu na przyszłość, brak dobrej promocji (za komuny nie była nawet potrzebna), za mało wykwalifikowanej kadry z pomysłami i wiele więcej przyczyn. Hutę rozkradli zarówno za czasów PRL i III RP. Zakłady przejęli Chińczycy, niedługo nic nie ostanie.

CYTAT
pikantna oburza się, że kierowca Marcela kradnie
A może jednak lepiej zmienić system wynagrodzeń? O tym pisałem wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Widze ze znowu odezwali sie fanatycy Marcela i jazdy w ścisku. Do że kradną kierowcy to nawet i szef wie, w króryś upalny dziń pisałem e-maila skargę na kierowcę ze nie włączył klimatyzacji i ludzi wiózł niczym w piecu, po kilku dniach właściciel Marcela odpisał mi ze kierowca na którego pisałem skargę został zwolniony ale nie z powodu nie włączenia klimatyzacji lecz z powodu ze okradał firmę poprzez zaniżanie kwot na biletach lub ich całkowite nie wydawanie



wiec z tego wynika, ze szef nie kaze nikomu nabijac zaniazanych kwot co bylo juz w tym watku sugerowane więc...... KIEROWCA KRADNIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 22 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 12:29  
Cytuj
1) nie kupił 30 busów na raz tylko brał z roku na rok nowe dofinansownia z funfuszów UE.

2 Byłam kiedys świadkiem, jak szanowny Pan Marcin (szef : Marcela) potraktował swojego kierowce za 15 minutowe opóznienie z stw do reszowa. Był wypadek na trasie, trzeba bylo zrobić objazdówkę wąska uliczką. Ale to nie było ważne. Szkoda mi sie kolesia zrobiło. Kierowca miał jakies 45 lat, a własciciel nieduzo po 30, łysy cwaniak z grubym łańcuchem na szyji. Ja rozumiem ze biznesu trzeba pilnować, ale sa pewne granice.

3) Po trzecie , nie powiem jakim waleniem w ch...jest popędzanie kierowców ( z ludzmi na pace) tylko po to zeby wyrobic sie na kolejny kurs, powrotny. Niewiem czy nadal tak jest, ale byłam swiadkiem tego wiele razy. Czasami bałam sie wsiadać.

4). Nie prawda jest, że kierowca odpowiada za posiadanie biletu pasażera. To idiotyczne. Ktos swój bilet może zgubic i co? Kierowca jest kozłem ofiarnym w tym wszystkim? To nonsens.

5). Dajcie mi przykład instytucji, firmy, zakladu pracy w POLSCE gdzie ludzie nie kombinują. Nie z nudów POWSTAŁO CBA DLA PRZYKŁADU.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 14:43  
Cytuj
Dziś jechałam po raz pierwszy Marcelem i powiem wam że przesadzacie! Naczytałam się tu i aż sie obawiałam czy nie isc na PKS. Jedzie się bezpiecznie, muzyczka w tle. a co do wydawania "biletów" to jadąc stalowa-rzeszów rzeszów-stalowa kierowcy wydawali wszystkim co do jednego pasażera bilety . Specjalnie patrzyłam bo po przeczytaniu tego sama byłam ciekawa jak to wygląda.
a co do tego, że szaleją za kierownicą to się nie zgodzę, może komuś z was sie to zdarzyło ale nie ma co oskarżać wszystkich bo wg mnie jeżdżą normalnie. Może Ci co pisali że jest niebezpiecznie to tzw "niedzielni kierowcy" albo akurat taki im sie "dziwny" kurs trafił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 17:59  
Cytuj
To zależy od kierowcy, pogody i zdarzeń losowych na drodze (światła, TIR-y, korki, blokady). W piątek o 6:00 jechał tak powoli jak PKS, a pewnym razem PKS jechał tak szybko jak Marcel. Nie ma brawury umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »