NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Kierowco Marcela - Opamiętaj się !,
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 18:04  
Cytuj
doga zupo;) to ze dawał bilety nie znaczy ze na kazdym bylo nabite 8 zł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
To zależy od kierowcy, pogody i zdarzeń losowych na drodze (światła, TIR-y, korki, blokady). W piątek o 6:00 jechał tak powoli jak PKS, a pewnym razem PKS jechał tak szybko jak Marcel. Nie ma brawury umiech


zgadzam się.

CYTAT
doga zupo;) to ze dawał bilety nie znaczy ze na kazdym bylo nabite 8 zł...

7 zł jezyk nie wydaje mi się żeby dawał puste karteczki jezyk

wiadomo że nigdy nie będzie tak że wszystkim dogodzi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Dziś jechałam po raz pierwszy Marcelem i powiem wam że przesadzacie! Naczytałam się tu i aż sie obawiałam czy nie isc na PKS. Jedzie się bezpiecznie, muzyczka w tle. a co do wydawania \"biletów\" to jadąc stalowa-rzeszów rzeszów-stalowa kierowcy wydawali wszystkim co do jednego pasażera bilety . Specjalnie patrzyłam bo po przeczytaniu tego sama byłam ciekawa jak to wygląda.
a co do tego, że szaleją za kierownicą to się nie zgodzę, może komuś z was sie to zdarzyło ale nie ma co oskarżać wszystkich bo wg mnie jeżdżą normalnie. Może Ci co pisali że jest niebezpiecznie to tzw \"niedzielni kierowcy\" albo akurat taki im sie \"dziwny\" kurs trafił.


Ja miałem przyjemność być kiedyś pasażerem Marcela. Gość tak się spieszył ze o mały włos nie zwąchał się z tyłem innego samochodu, dobrze ze nie było rowerzysty czy pieszego na poboczu, bo własnie odbił w tamtą strone. Niejednokrotnie słychac obelgi na cb pod adresem kierowców tej firmy, za wcinanie się przed maske itp. Nie wiem na jakich zasadach pracują w tej firmie, widocznie z góry mają nadane aby trzymać się rozkładu jazdy, więc się trzymają.

Dla mnie dziwne jest to ze rozkład jazdy którego trzyma się ta firma, na starcie jest zapowiedzią ze jazda napewno nie będzie zgodna z przepisami.

Kiedyś czytałem ze za busikiem z prywatnej firmy przewozowej jechała kontrola, gość musiał jechać przepisowo, miał 1 godz. opoznienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 12:40  
Cytuj
hehe dobrze, że jeżdzę do Rzeszowa samochodem. Nie mam problemów ile nabija kierowca i czy wogóle nabija.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 12:44  
Cytuj
Szkoda, że nie ma bezpośredniego połączenia kolejowego. To jeden z najczystszych środków transportu. Drogi są niestety bardzo zakorkowane za sprawą TIR-ów i innych zawalidróg oraz nadmiaru osobówek przewożących tylko 1 osobę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 19:29  
Cytuj
podobno kierowca marcela stracił pracę z powodów wyżej opisanych umiech Nazywał się Radek. Wiecie coś więcej ? O jednego złodzieja mniej jeśli to prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 20:12  
Cytuj
Podobno to ty jesteś ta Nicole z Flamingo?? to prawda???

Stalowa Wola narodu polskiego....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »