NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Układanie płytek , szukam fachowca, glazura i terakota , proszę o pomoc...
~~karwas
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 10:32  
Cytuj
Witam, mam do "zrobienia" dwie łazienki i kotłownię.

Szukam fachowca godnego polecenia,. Najlepiej w doświadczeniem wieloletnim umiech

Proszę o opinię .

dzięki i pozdrawiam.

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 10:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~karwas
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 10:33  
Cytuj
a i kontakt do mnie jak coś to kom.512-233-455 lub karwas_(at)_poczta.fm

 
 
 
 
~~GDA
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 10:48  
Cytuj
co to znaczy fachowiec ? 99% tego co sie nazywa "fachowcami" to gwałciciele ! gwałciciele budownictwa, czy szerzej rzecz ujmując techniki.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:48  
Cytuj
nie wiem czy forum jest dobrym sposobem znalezienia fachowca, lepiej zapytaj sie przyjaciol, rodziny, moze oni maja jakies kontakty, tutaj na forum nie zawsze co pisza jest prawda okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 16:02  
Cytuj
Gdzie nie wejdę na wpis o fachowcach to widzę opinie,ze w Stalowej nie ma fachowców tylko GWAłCICIELE.No ludzie, opanujcie się. Zawsze trafi się jakaś "menda" sciana , która chce aby nazywa no ją fachowcem, ale bez przesady, są też ludzie, którzy dobrze znają się na tym co robią. Zamiast wrzucać wszystkich do jednego wora - popytać trzeba wśród znajomych cool

 
 
 
 
~~MAG
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 16:24  
Cytuj
Kobiety na traktory!!
żony mechaników do gwałtów.zaklopotany

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:08  
Cytuj
magowie z małpami do cyrku potluczony

 
 
 
 
~~monsz rzony
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:19  
Cytuj
potluczony

 
 
 
 
~~monsz rzony
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:20  
Cytuj
potluczony bo zupa byla za slona ;]

 
 
 
 
~~robek
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Witam, mam do \"zrobienia\" dwie łazienki i kotłownię.

Szukam fachowca godnego polecenia,. Najlepiej w doświadczeniem wieloletnim umiech

Proszę o opinię .

dzięki i pozdrawiam.


788 266 192
pełen profesjonalizm szybko i na temat ten pan zna się na rzeczy robi wycenę i nie przekracza kwoty podanej przed oględzinami pomieszczeń nie wiem jak ma teraz z terminami ale zadzwoń zapytaj Czesław sie nazywa.

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
potluczony bo zupa byla za slona ;]


potluczony albo za kwaśna :szok:

 
 
 
 
~~Naiwny
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:19  
Cytuj
Uważaj na takich co się chwalą gdzie to oni niby płytki kładli!!!W Warszawie u Steczkowskiej i inne takie bujdy!Partacze nie z tej ziemi,popsuli od metra płytek,bo nie umieli ich przyciąć,płytki położyli tak krzywo,ze znajomi do tej pory się śmieją,że pewnie te płytki układał mój 6-letni synek.Sprawdź też jak kogoś zatrudnisz jaki mają sprzęt,bo ci "moi" to nawet poziomicy nie mieli,partacze cholerni!!!

 
 
 
 
~~gda2
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:27  
Cytuj
podstawowe pojęcia w budownictwie jaki każdy wykonawca powinien znać i się do nich stosować:

- kąt 100 gradów; zwany kątem prostym
- płaszczyzna o normalnej stycznej i prostopadłej do geoidy, górowanie libeli w punktach, przez które poprowadzone płaszczyny będą miały normalne równoległe do w/w; pion i poziom
- kolineraność normalnych płaszczyzn; rownoleglosc płaszczyzn
- ortogonalnosc normalnych płaszczyzn; prostopadlosc płaszczyzn
- płaszczyzna

a oni uparcie niedopuszczją do siebie tych pojęć ... no i nie dziwie się ... posługująć się poziomicami z nie zrektyfikowanymi libellami ... , co więcej, nie robią pomiaró w I i II położeniu libelli.

i to najważniejsze odnosnie estetyki wykonania.

 
 
 
 
~~Misia
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:16  
Cytuj
Mów do mnie jeszcze...zaklopotany

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »