NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Konto w banku, Gdzie najkorzystniej ?
Posty: 9
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 18:12  
Cytuj
Mozna powiedziec ze teraz jest duzy wybor dobrych kont osobistych choćby ostatnia oferta boś gdzie płaca za przelewy umiech+ liderzy niskich kosztów tacy jak mbank czy deutsche bank umiech dzieki bankom internetowym problem "Jakie konto wybrać" jest już dużo trudniejszy ale i przyjemniejszy bo wreszcie nie ma takiego zdzierstwa umiech

www.eszrot.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 18:12  
Cytuj

www.eszrot.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 03:52  
Cytuj
Ja od ponad 2 lat mam w Polbanku konto, oddział koło dużego Kościoła. 0zł za prowadzenie konta, 0zł za przelewy do wszystkich banków. Może i Grecki - jak mówią niepewny, póki co jestem zadowolona. Korzystne maja konto mocno oszczędzające 6,2%, do 15.000 możesz mieć na koncie i codziennie wpływają Ci pieniądze ( rosną odsetki codziennie).I nie musisz mieć operacji robionych w miesiącu karta, aby Ci nie pobierali pieniędzy za posiadanie karty. Nie ma tutaj żadnych wytycznych, wszystko masz za free!! A Bank jakoś po kryzysie dobrze sobie radzi.
Jeśli chodzi o mBank miał kiedyś awarie - typu, że serwery wszystko zresetowały, i jak się nie miało dowodów, że wypłata wpłynęła na konto czy , ze np. wpłynęły Ci inne pieniądze to nie oddali. Kilka lat temu było głośno o tym.

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 03:58  
Cytuj
Popytaj jeszcze w ING oni tez mieli kiedyś korzystne warunki, bo nawet na allegro najwięcej sprzedających ma konta w mBnku lub ING bo wtedy dostają przelewy od razu i wysyłają Ci zakupiony produkt. Z Pobanku wtedy idzie dłużej ale jak rano zrobisz to do 15h a najpóźniej do 18h też mają pieniadze już na koncie. pozdrawiam!!

Widzę, że osoba , która założyła ten temat jest myśląca. Ludzie zazwyczaj idą do PKO S.A czy innych banków, płaca za prowadzenie konta 5zł , przelewy kolejne tyle + prowadzenie karty i tyle Ci się tego uzbiera w miesiącu, że głowa mała.
A i szybkość przelewu w Polbanku jest dobra bo 1 dzień, a jak był przelew z alior banku na pko sa to 3 dni szedł :/ Nie wiem czemu, z pko sa do polbanku 1 dzień. Także tyle co mogłam doradzić z mojej strony umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »