NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zespół Atlantic,
~~Maja
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 13:03  
Cytuj
Hej wszystkim co sądzicie o zespole Atlantic z Niska mój brat sie żeni i poszukujemy zespołu na wesele może ktoś coś mi powie na temat grupy Atlantic .Dziękujecool girl

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 13:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~pol
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 18:33  
Cytuj
to niech sie brat zastanowi chyba że lubi play back to jest lipa i na dodatek chca za wesele 2200zł. mało grają,długie przerwy mają. byłem widziałem i słyszałem.mlotek

 
 
 
 
~~dj2
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 18:51  
Cytuj
Dj jest lepszy od zespołu, nie ma przerw co 3 piosenki, rozbawia i wyciaga z za stołow gości, no i wymyśla fajne zabawy. Radze przemyslec jeszcze te opcje

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:14  
Cytuj
no dobra zrobie reklame najwyzej dostane po pupie umiech ja mialem niedawno weselicho i gral dj kubus (jest tutaj zarejestrowany) z zona jestesmy za****cie zadowoleni. Goscie niewyobrazali sobie wesela z djem ale po naszym zmienili zdanie. Dj jest 3 a moze nawet 4 razy tanszy od orkiestry jezyk i te oczepiny.... ehhh polecam dja kubusia umiech
moderowano umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 08:21  
Cytuj
ja rowniez bylem na weselu na ktorym gral djkubus i nie podobalo sie nam. Z wesela zrobila sie dyskoteka i ogolnie bardzo przecietnie

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
ja rowniez bylem na weselu na ktorym gral djkubus i nie podobalo sie nam. Z wesela zrobila sie dyskoteka i ogolnie bardzo przecietnie


kazdy ma swoje zdanie co do tego jak gram. a jesli sie z mlodymi ustala repertuar to niech nikt nie ma pretensji do dj. Ja wczesniej ustalam repertuar muzyczny z mlodymi, wiec o co poprosza to zagram nie mam sztywnego programu co do muzyki tylko ustawiam sie pod gosci

pozdrawiam

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 12:39  
Cytuj
To "didzej" robi tylko za zmieniarke plyt?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 12:43  
Cytuj
śmiej się śmiej pravvdziwy mlotek on jest także rezydentem w Alternatywach smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:05  
Cytuj
Na weselach nie można grać "pod młodych", gdyż obecna muzyka młodych jest ani do tańca ani do różańca.
Piosenki pt. co z nami będzie, gdy znajdziemy się na zakręcie lub odchodzę, dłużej już nie wytrzymam, albo zostawiłeś mnie, ja płakałam, potem się powiesiłam itp. itd. Te piosenki można nazwać ogólnie "przepraszam, że żyję".
Na weselach nie można gardzić piosenką biesiadną i disco polo. To ponadczasowe brzmienia, które zabawią i młodych i starych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:16  
Cytuj
jemu chodziło o to, że młodzi czyli para młoda. PM wybiera możliwy układ piosenek czy jakoś tak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Na weselach nie można grać \"pod młodych\", gdyż obecna muzyka młodych jest ani do tańca ani do różańca.
Piosenki pt. co z nami będzie, gdy znajdziemy się na zakręcie lub odchodzę, dłużej już nie wytrzymam, albo zostawiłeś mnie, ja płakałam, potem się powiesiłam itp. itd. Te piosenki można nazwać ogólnie \"przepraszam, że żyję\".
Na weselach nie można gardzić piosenką biesiadną i disco polo. To ponadczasowe brzmienia, które zabawią i młodych i starych.


Czytaj ze zrozumieniem zanim cos napiszesz. Callist ma racje...
Kubus puszczal nawet najbardziej wiejska muzyke przy ktorej weselnicy sie bawili. Zreszta kazy ma swoje zdanie. Ja swoje wyrazilem jezyk Ok ale nie off topujmy ten temat jest o Jakims innym zespole. Jezeli interesuje was temat "Dj-ki" zalozcie inny temat. Ja tylko napisalem kolezance kogo polecam i dlaczego.

Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:49  
Cytuj
Doskonale rozumiem co czytam i co piszę. Z założenia się wychodzi, że młodzi zarówno ogół jak i sama para młoda mają podobne gusta muzyczne, które określiłem powyżej. Jeśli się zaprasza gości, to się gra dla gości, a nie dla siebie. Dokładnie to, co napisał m87.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 11:53  
Cytuj
Na naszym weselu było dużo ludzi młodych, byli i starsi. Grał dj Jacek Leja. Rewelacja. Wszyscy zadowoleni. Oczepiny super. On nie umawiał się z nami na rodzaj muzyki. Sam oceniał co ma grać i wyczucie miał świetne.

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 21:12  
Cytuj
w tym roku na dnaich niska grał zespol Atlantic
nie graja z playbecu ale tez ne graja za rewelacyjnie umiech
Ja proponuje inny zespol smiech2

Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 16:55  
Cytuj
Ja byłam na weselu gdzie grał zespół Antlantic. Ładnie grali. Wszystkim sie podobało tylko faktycznie robili za duzo przerw. A co myślicie o zespole Szuliki z Jarocine? Słyszałam ze fajnie grają.

 
 
 
 
~~Aeris
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 16:30  
Cytuj
Może wtrącę: też byłem na weselu, na którym grał zespół Atlantic. Piszecie o tym, że za często robią przerwy. Czy 15 minut przerwy na 45 grania to tak dużo?

 
 
 
 
~~Mika
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 18:10  
Cytuj
Witam
Ja równiez polecam bardzo goraco Jacka Leja bylam na weselu jak on gral kilka razy i to jest zawodostwo na najwyzszym poziomie pomijajac super oswietlenie i naglosnienie ktore tez oczywiscie jest wazne , Pan Jacek potrafil swoja muzyka wyciagnac i starych i mlodysch ze stolu nieprawda jest co pisze Dj kubi ze trzeba wczesiej ustalic jaka muzyke, bo jak ktos wczesiej napisal gra sie rowniez dla gosci weselnych ...i Pan Jacek sam dobral tak repertuał obserwujac przy czym bawia sie goscie i wesele trwalo do rana...POLECAM JESCZE RAZ BARDZO GORACO!!ok

 
 
 
 
~~burak
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 18:12  
Cytuj
wracając do tych szulikow z jarocina to co o nich sadzicie?

 
 
 
 
~~Igor
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 08:24  
Cytuj
Polecam zespół Black Horse www.blackhorse.w8w.pl lub www blackhorse.one.pl

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 12:12  
Cytuj
Dwa lata temu hajtała sie siostra rok temu ja.
mielismy zespół hmmm system coś tam lub samo system.
Poszukaj w googlach.
Naprawde moge ich polecic nie za głosno grali, nie za cicho, mieli wyczucie i rozumieli ze goscie czasem chca odpocząc.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Muzyka
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
to niech sie brat zastanowi chyba że lubi play back to jest lipa i na dodatek chca za wesele 2200zł. mało grają,długie przerwy mają. byłem widziałem i słyszałem.mlotek

 
 
 
 
~~Muzyk
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 16:00  
Cytuj
Tak to jest jak na temat zespołu muzycznego wypowiadają się DYLETANCI. Żal mi was... Jak wam nie pasuje , to proszę zamówić sobie na wesele DODĘ , GOSIĘ ANDRZEJEWICZ lub jakąś inną DIVĘ! A jak ktoś jest ciekawy jak zespół gra , to proszę zadzwonić i umówić się na próbę. Wtedy państwo będą mieli okazję usłyszeć na żywo i stwierdzić czy zespół się nadaje czy nie... DYLETANCI do ladu WON słuchać dźwięków ORANGUNTANÓW !!! smiech2

 
 
 
 
~~Muzyk
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 16:03  
Cytuj
Chciałam napisać DO LASU!

 
 
 
 
~~sax
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Tak to jest jak na temat zespołu muzycznego wypowiadają się DYLETANCI. Żal mi was... Jak wam nie pasuje , to proszę zamówić sobie na wesele DODĘ , GOSIĘ ANDRZEJEWICZ lub jakąś inną DIVĘ! A jak ktoś jest ciekawy jak zespół gra , to proszę zadzwonić i umówić się na próbę. Wtedy państwo będą mieli okazję usłyszeć na żywo i stwierdzić czy zespół się nadaje czy nie... DYLETANCI do ladu WON słuchać dźwięków ORANGUNTANÓW !!! smiech2



dlaczego i przed kim się tłumaczysz jeżeli ktoś gra wesele wie jaka to harówa a jeżeli chodzi o kasę to 2300 na 5 czy 6 osób to jest naprawdę niewiele

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:08  
Cytuj
http://atlantic-band.muzzo.pl/


posłuchaj i oceń.... moim zdaniem całkiem nieźle sobie radzągood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »