NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Zespół Atlantic,
~~prezydęt wsi
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
śmiej się śmiej pravvdziwy mlotek on jest także rezydentem w Alternatywach smiech2smiech2smiech2


a kto to jest rezydęt ? nie wiem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~rockowiec
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Hej wszystkim co sądzicie o zespole Atlantic z Niska mój brat sie żeni i poszukujemy zespołu na wesele może ktoś coś mi powie na temat grupy Atlantic .Dziękujecool girl


a co brat nie ma gustu, tudzież komputera?
na moim weselu miałem laptopa podpiętego pod wzmacniacz i goście byli w szoku skąd taka muza leci good

było sporo italo disco, polska i zagraniczna muza lat 80, legendarne rockowe kawałki - zero jęków w postaci Kasi Kowalskiej czy Cerekwickiej jak to ktoś napisał pt. "przepraszam że żyję - co z nami będzie, gdy znajdziemy się na zakręcie lub odchodzę, dłużej już nie wytrzymam, albo zostawiłeś mnie, ja płakałam, potem się powiesiłam itp. itd."

 
 
 
 
~~muzyka
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak to jest jak na temat zespołu muzycznego wypowiadają się DYLETANCI. Żal mi was... Jak wam nie pasuje , to proszę zamówić sobie na wesele DODĘ , GOSIĘ ANDRZEJEWICZ lub jakąś inną DIVĘ! A jak ktoś jest ciekawy jak zespół gra , to proszę zadzwonić i umówić się na próbę. Wtedy państwo będą mieli okazję usłyszeć na żywo i stwierdzić czy zespół się nadaje czy nie... DYLETANCI do ladu WON słuchać dźwięków ORANGUNTANÓW !!! smiech2



dlaczego i przed kim się tłumaczysz jeżeli ktoś gra wesele wie jaka to harówa a jeżeli chodzi o kasę to 2300 na 5 czy 6 osób to jest naprawdę niewiele



Tak się składa, że właśnie gram po chałturkach i wiem co to znaczy umiech

 
 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 00:12  
Cytuj
A czy ten zespół o którym mowa w temacie niema czegoś wspólnego z firmą od gaci??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »