NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wywiad z kandydatem na Prezydenta Stalowej, Wywiad z kandydatem na Prezydenta Stalowej
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 18:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 18:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 19:19  
Cytuj
taki wywiad rzeka ^^ w sensie ze wodolejstwo, kazdy niezwiazany z politka, kto bardziej ogarniety zaczepiony na ulicy moglby powiedziec to samo :] taki belkot ktory premier serwuje juz lat kilka :] slodko ladnie i nic z tego nie wynika

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
taki wywiad rzeka ^^ w sensie ze wodolejstwo, kazdy niezwiazany z politka, kto bardziej ogarniety zaczepiony na ulicy moglby powiedziec to samo :] taki belkot ktory premier serwuje juz lat kilka :] slodko ladnie i nic z tego nie wynika


i o to chodzi umiech
- byle nie przeszkadzali umiech, nie wtrącali się w życie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 22:45  
Cytuj
Wywiad, jak wywiad jakby nie było Fila jest na razie najbardziej otwarty na wyborców. Nie podoba Ci się wywiad? Nie podobają Ci się pytania? To zadaj swoje - możesz to zrobić na oficjalnej stronie Fili. Mi tam się to podoba, ale nie ukrywam, że liczę po Fili na więcej. W końcu jeszcze dwa miesiące kampanii, mam nadzieję, że mnie nie rozczaruje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 23:31  
Cytuj
jakby sie to pojawialo od razu na stronie to byc moze i bym zadal, a tak to jest jakis formularz ktory ktos gdzies musi zatwierdzic i albo odpowie albo nie :]
tam nie ma nic jedynie parafrazy slow zgoda, rozwoj, spokoj itp :]
pytanie padlo jedno :]

CYTAT
Wielu młodych ludzi ucieka ze Stalowej Woli. Co można zrobić, aby ich zatrzymać? Stalowa Wola ma potencjał rozwoju?

same hasla, najwiekszym kapitalem sa ludzie, nalezy zadbac o budownictwo wielorodzinne, stalowa nie jest miastem przyjaznym dzieciom, a najlepsze zrobie wszystko :]
widzisz gdzies odpowiedz ? konkrety prosze, do kasy miasta nagle kilkanascie dodatkowych baniek nie wpadnie, jak mi napiszecie komu zabierze by dac tym ze swoich priorytetow, to sie bede zastanawial czy czasem nie ma racji i czy nie isc zaglosowac na roberta file, a tak z tego wywiadu nic sie nie dowiedzialem

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 00:31  
Cytuj
bla bla bla bla...

chcemy, będziemy, stworzymy miejsca pracy, zrobimy wam dobrze...
a tak naprawdę znowu wam dowalimy. Słowolejstwo... cała ta demokracja o dupę rozbić. Ludzie są po to aby dawać i łożyć na ten chory socjalistyczny ustrój a politycy są po to aby was przekonać że to wszystko dla waszego dobra, a państwo i władza nie dostarcza nam już usług to my dostarczamy usługi państwu i to my jesteśmy niewolnikami państwa. Państwo stało się naszym właścicielem a nie na odwrót, za okupacji bywało lepiej.

Niestety trzeba jakoś przez to przebrnąć i wybrać tego prezydenta..
Najlepiej gdyby to był oczytany mądry człowiek z doświadczeniem a nie młody siurek który chce się przypodobać członkom swojej mafii (czyt. partii) Jeżeli już macie iść i zmarnować ten głos to głosujcie na kogoś z poza partii i kogoś kto myśli o interesach miasta a nie o zadłużaniu kosztem wyborów i kampanii. Mam nadzieję, że doczekam lepszych czasów bardziej sprawiedliwych i bardziej wolnych.

ifeelgood ma rację: jednym się zabierze żeby dać innym i na tym polega WŁADZA... dlatego najbardziej sprawiedliwym systemem niestety jest kapitalizm - i zasada "Każdy jest kowalem własnego losu"

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 21:13  
Cytuj
Mądre słowa, tylko za bardzo dojrzałe na to miasto.... To że Fila pierwszy wyszedł z inicjatywą szerszego dotarcia do mieszkańców nie dziwi mnie wcale, od blisko dziesięciu lat rozdaje karty w każdych wyborach, poczynając od pierwszej kampanii szlęzaka... W kontekście wyborów warto moim zdaniem odpowiedzieć sobie na ważne pytanie. Czy Stalowa Wola jest miastem zarządzanym "profesjonalnie"? Nie bez przyczyny pada to słowo, ponieważ w dzisiejszych czasach ostrej rywalizacji samorządów terytorialnych o mieszkańców, turystów i inwestycje pojęcie to nabiera pierwszerzednego znaczenia. Prezydent powinien być menagerem, mieć armię wykwalifikowanych ludzi, myśleć ekonomicznie, wykorzystywać walory, ukrywać słabości miasta itpitp. Tymczasem w tym mieście tryumfy święci gość który mocno sprzeciwił się łamaniu prawa przez stronę kościelną. Ok, miał racje i chwała za odwagę, tylko czy to jest kluczowe? Czy to jest najważniejsze dla miasta? Gdzie są inwestycje Panie Andrzeju??? Nie ma bo rząd tuska zawalił??? To potrafi powiedzieć każdy, nawet sekciarz pisowiec. Nie ma terenów pod budownictwo mieszkaniowe??? Nie ściemniaj dobrze wiem co sądzisz na ten temat.. nie ma mieszkań bo po co skoro ludzie się wyprowadzają, co?? Fila jest jedynym kandydatem mającym doświadczenie samorządowe i korporacyjne. Wk... mnie tza, ze z partyjnego nadania!!! Być może, tylko Fila był jednym z twórców lokalnej platformy, jednym z ojców sukcesu szlęzaka w wyborach, potem poseł Butryn, w wieku 25 lat był najbardziej zaufanym człowiekiem Szlęzaka!!! Właśnie tego Szlęzaka!!! To nie koneksje, tylko to że jest do bólu uparty i ambitny w swoim działaniu. Robert mnie nie musisz do niczego przekonywac, masz mój głos. Tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 23:43  
Cytuj
heheh dla mnie to mniej wiecej tym samym jezykiem pisane co stronka :] pisz konkrety komu pan prezydent fila zabierze by dac tym o ktorych piszesz? :] w kosciolek mi graj ? przeciez szlezak malo o tym mowil, to tylko krzykacze krzyczeli.
Z wywiadu, pieknie wziete w klamerke tam bylo, wiec uznalem rowniez, ze to wazne i pozwolilem sobie zacytowac :]
CYTAT
Mam zamiar wdrożyć program ścieżek biegowych i miejsc, gdzie można przyjść i bezpiecznie trenować, rozwijać zainteresowanie sportem w szkołach, odnowić boiska - do siatkówki i koszykówki czy bieżnie.
to moze jest wg ciebie kluczowe ? :]
O kompetencjach sie nie wypowiem, bo nie wiem ile gdzie i w jakim stopniu tej roboty odwalil :]
ale moge skomentowac np dzisiejszy wpis z blipa http://fila.blip.pl/ - bez komentarza :], albo jednak skomentuje jak sie ma (rownież z wywiadu) to przejscie z polityki polityczno - kontrowersyjnej na zadaniowa i inne anegdotki w stylu zgoda buduje wobec tego, ze jednego z kandydatow mozna pieknie przywitac, respekt i te sprawy, a innego zjechac ? chyba ze czegos nie lapie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2010r. 07:31  
Cytuj
Już bez przesady, aż tak nikogo nie pojechałumiech Z tego co wiem mamy jeszcze dwa miesiące kampanii, która formalnie się w zasadzie jeszcze nie zaczęła. Fila ma argumenty ale nie wyskoczy z nich od razu, zresztą jak każdy inny - takie są reguły kampanii... więc pcozekajmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2010r. 09:34  
Cytuj
no tak ostry pojazd bylby gdyby np padlo okreslenie tepy ch...j :] ja nie mam nic przeciwko, ale niech to sie kupy trzyma bo jeszcze ktos napisze tak samo jak o premierze, ze wilcze zeby widac :] czekajmy wiec

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 19:07  
Cytuj
Ślęzak jaki jest to jest ale ma twarde swoje zdanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »