NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
LPG gaz gdzie tankować, opinie na temat stacji sprzedających gaz LPG
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 21:59  
Cytuj
Witam

jestem ciekaw jakie macie doświadczania z kupowaniem gazu gdzie jest dobry gaz a gdzie lipa niszcząca silnik ? ja tankuje na Statoil kiedyś zatankowałem pod lublinem na orlenie to musiałem zawór przeczyszczać u gazowców bo zanieczyszczony gaz byl...scianascianascianawazne oczywiście na mój koszt ...

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 21:59  
Cytuj

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
 
 
 
 
~~bobus
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:04  
Cytuj
W Rozwadowie najtaniej i nie mialem problemow do tej pory.

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:37  
Cytuj
a gdzie dokladnie zapytanie

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tom
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:43  
Cytuj
Też chciałbym wiedzieć gdzie jest najlepszy gaz, do tej pory czesto tankowałem na Bliskiej i w efekcie musiałem zrobić regeneracje parownika, teraz tankuje na Bp, ale nie jestem przekonany do konca do tej stacji i ich gazu.
Bolko gdzie przeczyszczałeś wspomniany wcześniej zawór?

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:56  
Cytuj
Moje zdanie jest takie tani gaz - ch*jowy gaz i to sie sprawdza. Jezeli stacja LPG ma gaz z firmy o nazwie "TEZET" polecam nie tankowac !! Takie stacje to m.in
ul Sandomierska (k/muzeum)
ul. Energetykow (LOK)
TOTAL (RiA Jamnica)
Bliska (Agatówka)

Najlepszy gaz (a zarazem najdrozszy) ma stacja STATOIL.

Zreszta zatankujcie sobie na "TEZETach" i sprawdzcie ile przejedziecie na gazie, a pozniej zatankujcie na dobrej stacji czyt STATOIL, BP i wtedy bedzie wiadomo gdzie lepszy umiech

Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifeelgood
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:07  
Cytuj
ja przez lat kilka ladnych lat tankowalem na stacji za grebowem po prawej stronie lecac w kierunku tarnobrzega, spory plac z fordem focusem przy budzie, lub w annopolu a jezeli ktos jezdzi w kierunku opatowa to okaline polecam stacja ma ze 12 lat i zawsze dobry gaz byl :]

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:08  
Cytuj
tom

na piaskach fajni fachowcy znają się na rzeczy i tanio ale nie pamiętam nazwy firmy ok

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:10  
Cytuj
Na piaskach to Czesław Słowik i spółka GAZ BUT cos tam... no tak sie znali ze niemogli mi glupiego poldka naprawic jakies 2 lata temu.

Ja polecam gaz na samym koncu jamnicy po lewej stronie (od strony STW) tam jest gaz dostarczany przez STATOIL umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:18  
Cytuj
do vir... 2 lata temy to mogli być całkiem inni pracownicy ...
ja miałem naprawiane jakieś 3 miechy temu i było OK ok



btw -> Poldek to magiczny samochód nie dziw sie hehehsmiech2

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:25  
Cytuj
cool girl ja popieram stacyjke na ul.Sandomierskiej tanio i jakosciowo dobrygood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 07:10  
Cytuj
CYTAT
kiedyś zatankowałem pod lublinem na orlenie to musiałem zawór przeczyszczać u gazowców bo zanieczyszczony gaz byl...scianascianascianawazne oczywiście na mój koszt ...

Jaki zawór?
Może filtr?
Gazownicy zalecają przeczyszczać filtr co 15 tys. km.
Pewnie miałeś dawno nie czyszczony i tak się złożyło, że po zatankowaniu pod Lublinem filtr, który był zapchany w 99% zapchał się całkowicie.
A koszt?
20-30 zł, ale to wyrzucenie pieniędzy - wystarczy klucz oczkowy 13 i 5 minut roboty. Ręce tylko trzeba potem umyć, bo brudzi.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
ja przez lat kilka ladnych lat tankowalem na stacji za grebowem po prawej stronie lecac w kierunku tarnobrzega, spory plac z fordem focusem przy budzie, ]

Ta miejscowość to Jeziórko umiech- była miejscowość wysiedlona w latach 70. pod kopalnię siarki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
do tej pory czesto tankowałem na Bliskiej i w efekcie musiałem zrobić regeneracje parownika

Też tankuję najczęściej na Bliskiej w Agatówce i mimo przejechania ponad 110 tys. km nie miałem żadnych problemów z instalacją LPG.
Parownik ma żywotność ok. 100 tys. km, więc może na Twój parownik przyszła po prostu pora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kiedyś zatankowałem pod lublinem na orlenie to musiałem zawór przeczyszczać u gazowców bo zanieczyszczony gaz byl...scianascianascianawazne oczywiście na mój koszt ...

Jaki zawór?
Może filtr?
Gazownicy zalecają przeczyszczać filtr co 15 tys. km.
Pewnie miałeś dawno nie czyszczony i tak się złożyło, że po zatankowaniu pod Lublinem filtr, który był zapchany w 99% zapchał się całkowicie.
A koszt?
20-30 zł, ale to wyrzucenie pieniędzy - wystarczy klucz oczkowy 13 i 5 minut roboty. Ręce tylko trzeba potem umyć, bo brudzi.umiech


nie nie filtr stary rozróżniam filtr od zaworu , dokładnie chodziło o pływak w butli który odpowiada za zamykanie dopływu gazy gdy tankuje do jest pełna i wskazywanie poziomu gazu w butli ,,,ale pod wywlekam syfu z Orlenu zawiesił się i w efekcie nie dało się zatankować gazu bo niby butla plena ,, i jeszcze jedno , garażowym mechanikom nie radze samemu grzebać w instalacji gazowej TO NIEBEZPIECZNE ! koszt naprawy 20 zł życie bezcennewazne

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
do vir... 2 lata temy to mogli być całkiem inni pracownicy ...
ja miałem naprawiane jakieś 3 miechy temu i było OK ok



btw -> Poldek to magiczny samochód nie dziw sie hehehsmiech2

heh no nie ekipa sie nie zmienila tybardziej szef. Po podpieciu instalacji tankuje ja swoim brudnym gazem (glimar) i testuje... nie polecam

CYTAT
cool girl ja popieram stacyjke na ul.Sandomierskiej tanio i jakosciowo dobrygood


dobry jakosciowo ??? hahaha moj kolega tam pracuje i mowi co innego... ciekawe kto ma racje jezyk

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ala2
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
kiedyś zatankowałem pod lublinem na orlenie to musiałem zawór przeczyszczać u gazowców bo zanieczyszczony gaz byl...scianascianascianawazne oczywiście na mój koszt ...

Jaki zawór?
Może filtr?
Gazownicy zalecają przeczyszczać filtr co 15 tys. km.
Pewnie miałeś dawno nie czyszczony i tak się złożyło, że po zatankowaniu pod Lublinem filtr, który był zapchany w 99% zapchał się całkowicie.
A koszt?
20-30 zł, ale to wyrzucenie pieniędzy - wystarczy klucz oczkowy 13 i 5 minut roboty. Ręce tylko trzeba potem umyć, bo brudzi.umiech


nie nie filtr stary rozróżniam filtr od zaworu , dokładnie chodziło o pływak w butli który odpowiada za zamykanie dopływu gazy gdy tankuje do jest pełna i wskazywanie poziomu gazu w butli ,,,ale pod wywlekam syfu z Orlenu zawiesił się i w efekcie nie dało się zatankować gazu bo niby butla plena ,, i jeszcze jedno , garażowym mechanikom nie radze samemu grzebać w instalacji gazowej TO NIEBEZPIECZNE ! koszt naprawy 20 zł życie bezcennewazne


20 zł - wystarczy, by zwgałcili samochód - a jak piszesz życie bezcenne ... potluczony

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 11:37  
Cytuj
A ankowaliśćie kiedy na 'KRAK GAZ' ?.. Niesty niema tego w Stw. i okolicach ..zaklopotanysciana

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakison
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:10  
Cytuj
KRAK GAZ - jest dostawca gazu na lotosie...ok

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:27  
Cytuj
no to gdzie w końcu tankować ?sciana

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
no to gdzie w końcu tankować ?sciana

Tam gdzie najtaniejcool

Dzisiaj w Rozwadowie 1,95 wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dzemx
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 23:21  
Cytuj
1 SHELL (niestety brak w stalowej;/)ponad 2.20zł/l
2 STATOIL ok 2.20zł/l
3 TEZET np. stacja w Rozwadowie 1.95zł/l
na gazie śmigam 2-3 lata

odradzam stacje na ulicy przemysłowej, prawda gaz tam dostarcza chyba TEZET lecz nie wiem czemu ale tankowałem tam kilka samochodów ( instalacje brc sekwencyjny wtrysk, kme sekwencyjny wtrysk, elpigaz mono wtrysk) i wszystkie się strasznie muliły a o wydajności tego gazu wole już nie pisać


jak już poruszamy temat LPG to może ktoś ma kabelek USB do instalacji KME Diego G3. Kabelek potrzebny mi dosłownie na 2 godziny, muszę zmienić mapę gazu to obecna jest robiona na biegu jałowym i zwiększyć obroty biegu jałowego

mam soft do instalacji:

AL 700
BINGO, BINGO S, DIEGO G3 ( KME )
DREAM XXI
LANDI
LEONARDO
LOVATO
NICOLAUS
STAG
TARTARINI
VIOLA PLUS
ZAVOLI ALISEI N ver 1
ZAVOLI ALISEI N ver 3
ZAVOLI REGAL

GG 2340489 (często niewidoczny)
soft mogę wysłać mailem

Pozdrawiam ok

 
 
 
 
~~bombel
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 15:48  
Cytuj
Jakos ja tankuje od poczatku w rozwadowie kolo muzeum i gazik naprawde okej nic sie nie dzieje, dla mnie najgorsze stacje to statoil i shell gaz do dup... jedynie pb99 jako tako choc dla mnie to ma moze z 95 oktanów. W rozwadowie z tego co wiem duzo ludzi tankuje i nie narzekaja. Polecam ta stacje

 
 
 
 
~~misiek
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do vir... 2 lata temy to mogli być całkiem inni pracownicy ...
ja miałem naprawiane jakieś 3 miechy temu i było OK ok



btw -> Poldek to magiczny samochód nie dziw sie hehehsmiech2

heh no nie ekipa sie nie zmienila tybardziej szef. Po podpieciu instalacji tankuje ja swoim brudnym gazem (glimar) i testuje... nie polecam

CYTAT
cool girl ja popieram stacyjke na ul.Sandomierskiej tanio i jakosciowo dobrygood


dobry jakosciowo ??? hahaha moj kolega tam pracuje i mowi co innego... ciekawe kto ma racje jezyk


A jak sie nazywa ten kolega co tam pracuje ciekawy jestem :} bo znam tam dwóch i mowia ze jest okej

 
 
 
 
~~iks
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 16:21  
Cytuj
Taka mała rada dla wszystkich tankujacych gaz :

- starajcie sie tankować tylko na tych stacjach , na ktorych widnieje np. na tablicy cenowej napis/nazwa LPG a raczej unikajcie stacji , na ktorych widnieje napis AUTO-GAZ.

W czym roznica ?

LPG - na tych stacjach musza i sprzedaja tylko gaz nadajacy sie do samochodów . W razie niejasnosci ,reklamacji ajent stacji musi ja przyjac a takze jezeli jest taka wola klienta pokazac nam dokument legalnosci gazu.

AUTO-GAZ - na tych stacjach leją wszystko . W razie problemow nie ma szans na reklamacje gdyz na papierku ajent ma iz gaz ten nie musi spełniac norm i nie jest przeznaczony tylko do samochodow.

 
 
 
 
~~iks
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 16:34  
Cytuj
Dla tych co tankuja paliwo czy ropę.

Nie ma lepszej czy gorszej benzyny PB cz ON. Kazda cysterna z innym logo rafinerii tankuje paliwo w jednym miejscu. Wszystkie firmy Shell, Lotos, Statoli czy Orlen przywożą nam paliwo z jednego miejsca.
Roznica nastepuje tylko w paliwach np. Verva , Dynamic, V-Power czy Suprema a dokładniej w dodatku jaki i w jakiej ilosci dana rafineria dolewa do danego paliwa.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »