NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Poszukuje mieszkania,
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:36  
Cytuj
Witajcie!
Wiem,że z takimi rzeczami to do działu z ogłoszeniami,ale pilnie poszukuje mieszkania w Stalowej Woli i mam nadzieję,że może ktoś z Was słyszał gdzie szukać,może ktoś z Waszych znajomych wynajmuje itd.
Dokładnie to dwupokojowe,lub jedno z dużym pokojem,najlepiej blisko centrum,chociaż wszystkie oferty rozpatrzę,może być całkowicie puste lub jedynie jakieś meble w kuchni,no i oczywiście cena w miarę możliwa..umiech
Będe wdzięczna za jakiś cynk.umiechPozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:38  
Cytuj
Do jasnej cholery!! moze najpierw wejdź w dział ogloszenia i zobacz jakie oferty tam są!! ludzie tez oglaszaja sie ze maja do wynajecia a nie napisalas sobie watek na forum przy czymz robilas z forum smietnik i czekasz az Ci na tacy ktos poda do ch***!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:42  
Cytuj
wynajmę mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane koło szkoły 12, na 2 piętrze, z dużym balkonem, z pralką i lodówką, umeblowane, przed klatką schodową nowy parking samochodowy i plac zabaw dla dzieci.
Tel.kontaktowy 785101772
K o n t a k t :
- Tel.: 785101772
- Tel. 2: 606967536


Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, z balkonem, jasna kuchnia na parterze w bloku 4ro piętrowym.
Kontakt - 796-423-952

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Stalowej Woli, blisko KUL-u. Cena: 500 zł + rachunki. Kontakt: 604 460 771
K o n t a k t :
- Tel.: 604460771

Dla studentów od października do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na os.Śródmieście w Stalowej Woli. Mieszkanie jest na 1p., umeblowane,kablówka,lodówka,blisko baru,sklepów
tel.663989213
K o n t a k t :


PROSZE!! a teraz mi odp czy przejrzałas te oferty? czy dodalas swoje ogloszenie ze poszukujesz mieszkania do wynajecia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:42  
Cytuj
Polarny Stefku jak skacze Ci ciśnienie to idź do lekarza a nie będziesz się wyrzywał na forum.Skoro założyłam tutaj taki wątek to wiadomo,że musiałam już przejrzec wszystkie ogloszenia i pewnie nic nie znalazłam,a wię teraz licze na waszą pomoc.
Jak takiś nerwowy to znajdź sobie psychoanalityka,bo forum to marny sposób na wyleczenie Twojej schizofremii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:44  
Cytuj
To teraz odpowiedz czy dodalas SWOJE ogloszenie ze poszukujesz mieszkania? pewnie nie... jasne bo lepiej czekac na gotowe!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:44  
Cytuj
Cześć,
Od kiedy potrzebujesz tego mieszkania? Na dniach kupuje z myślą o wynajmie. Tel. 508-451-087

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:49  
Cytuj
Polarny Stefku swoje ogłosznie tez dodałam kilka dni temu,dzis też oglądałam pare,ale trudno trafić na odpowiednie,bo nie wynajmujesz na pare tygodni tylko podpisujesz na rok i wzwyż.A że potrzebuje pilnie,to szukam wszelkich sposobów na znalezienie.Także poprzez to forum.Myslałam że tu są normalni ludzie,którzy może coś wiedzą i pomogą,jakże się myliłam,trafiłam na takiego buca jak Ty,który problemy świata swojego wylewa na szukających na forum.Już Ci napisałam jak masz problem to do psychoanalityka a jak nie to zamknij dziub i się nie odzywaj.

Milinko82 najlepiej od następnego miesiąca może od 5-7 jak da rade.A masz już coś pewneego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:51  
Cytuj
Sory unioslem sie troche bo niektorzy tu sie zachowuja jakby wszelkie zasady byly im obce, Ty napisalas ze "wiesz z od tego jest dzial ogloszenia". Soryjezyk unioslem sie mam nadzieje ze przyjmiesz moje przeprosiny;)air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:53  
Cytuj
No...Ciśnienie mi się już uniosło,ale nie jestem mściwa,także przeprosiny przyjęteumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 20:57  
Cytuj
PolarnyStefek czemu tak naskakujesz na dziewczyne?? niemozna bylo podpowiedziec o innych wyjsciach tylko odrazu zjechac jak po jakims bandycie?? Jakbys spytal w ludzki sposob to by Ci odpisala ze szukala juz w kazdy mozliwy sposob i nic nieznalazla i dlatego sie ratuje juz nawet tematem na forum!! Moze ktos z forum slyszal o jakims mieszkaniu i pomoze.
Niezly z Ciebie napinaka internetowy, pokaz troche poziomu, teraz wychodzi jaki rod polaczkow jest zawistny i cwany (oczywiscie nie wszystcy). Zamiast sobie pomagac to tylko zeby komus pojechac i zaszkodzic.........


o widze ze przeprosiles kolezanke.. zwracam honor, tylko czy niedalo rady odrazu delikatniej??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 21:06  
Cytuj
Dziękuje Stecyku widać że są jeszcze gentelmeni na tym forum;)
Ale Polarny Stefek przeprosił i skulił ogon,także zostało Mu wybaczone.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 22:08  
Cytuj
Skulilem ogon i uszy;)

PS. nie sadzilem ze w ogole ktos odpowie na to mieszkanie a tu mosz... widac jednak forum ma zasieg i wladze;) pozdrawiam kolezanke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 22:38  
Cytuj
CYTAT



Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, z balkonem, jasna kuchnia na parterze w bloku 4ro piętrowym.
Kontakt - 796-423-952




to już nieaktualnesmiech2 Ja je wynajęłąm smiech2D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Skulilem ogon i uszy;)

PS. nie sadzilem ze w ogole ktos odpowie na to mieszkanie a tu mosz... widac jednak forum ma zasieg i wladze;) pozdrawiam kolezanke



widze ze skuliles ogon i uszy Cio oklaply czy cos tam, zapraszamw obec tego na temat : szukam męzczyzny na spacer. Nadasz się.

Oferty tylko ze zdjęciami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 19:57  
Cytuj
widze ze skuliles ogon i uszy Cio oklaply czy cos tam, zapraszamw obec tego na temat : szukam męzczyzny na spacer. Nadasz się.

Oferty tylko ze zdjęciami
smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 20:54  
Cytuj
a ja prosze o oferty na pw do tej pani.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »