NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Aparaty słuchowe w Stalowej Woli,
Posty: 12
Dołączył: 20 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 17:41  
Cytuj
Witam wszystkich,

mój tata dostał skierowanie na aparaty słuchowe. Czy orientujecie się może gdzie w Stalowej Woli najlepiej dobierają aparaty? Podzielcie się opinią, jeśli ktoś z Was korzystał z usług tutejszych firm oferujących aparaty słuchowe itp. Kogo byście polecili?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 17:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 23:07  
Cytuj
Polecam i korzystam z uslug tego samego dobrodzieja co Twoj Tataumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 10:07  
Cytuj
W Stalowej punktów z aparatami więcej ostatnio niz grzybów po deszczuumiech
Ja ze szczerego serca polecam Centrum Korekcji Wad Słuchu Sonika , mają lokal koło hali targowej.Trafiłem tam przypadkiem bo w zasadzie skierowano mnie gdzie indziej , ale w tym samym budynku na piętrze załatwiam sprawy poligraficzne.
Po pierwsze bardzo kompetentnie , po drugie możliwość negocjacji cen , co dla mnie było w sumie baaardzo ważne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 12:56  
Cytuj
Witamumiech A ja polecam bardzo dobrego protetyka słuchu w firmie SŁUCHMED, lokal mają w pawilonach sklepowych na edukacji obok Spółdzielczego Domu Kultury. Sama noszę dwa aparaty i z każdym problemem mogę się udać do mojej pani Władzi. Ta pani również nosi aparaty słuchowe i rozumie ludzi z podobnym problemem. Zauważyłam , czekajac w wkolejce, ze każdemu doradzi i stara sie pomóc. Mi aparaty dobrała bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, a co najwazniejsze jestem bardzo zadowolona poniewaz nie zawiodły mnie jeszcze ani razu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 19:47  
Cytuj
Podbijam temat. Potrzebny jest aparat dla taty więc proszę doradzić, gdzie obecnie najlepiej się udać. Taki aparat to nie jest tania rzecz więc ważne żeby kupić dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2014r. 12:10  
Cytuj
Polecam Panią Monikę. Podejście do klienta bardzo profesjonalne, ceny przystępne. Teraz ma swoją pracownię na ul. Popiełuszki 2,. Zawszę mogę liczyć na jej pomoc, a jestem jej klientem od 10 lat. Firma nazywa się Aparaty słuchowe Gabinet Logopedyczny Monika Trybuch. Dla mnie najlepszy protetyk w mieście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »