NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
w kazda srode w Starostwie swieto!!!,
~~asd
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:32  
Cytuj
Skladam serdeczne zyczenia z okazji cotygodniowego srodowego swieta w straostwie powiatowym w stalowej woli, zycze aby panie w tym wolnym od przyjmowania interesantow dniu zaparzyly sobie dobra kawe zjadly pyszne ciasteczko, jednym slwoem wszytskiego najlepszego!!!


Podatnik klient interesant

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:38  
Cytuj
good popieram asd good .......tez bym w pracy chciala miec jeden taki dzien w tygodniucool girli juz pal licho ciastko wystarczy posiadowka przy kawiegood
Szkoda ze w Stalowej malo tak ma...wiec trzeba by bylo mlotekmlotekmlotek tym paniom ktore do reszty spoleczenstwa dostosowac sie bidulki nie mogazaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 11:13  
Cytuj
Z tego co wiem to Starostwo Powiatowe jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku 7.30-15.30. "~asd" pisze o wydziale Komunikacji i Transportu ten faktycznie jest w środy nieczynny.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PACJENT
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 12:16  
Cytuj
w tym naszym ****** staroscie nic nie idzie załatwić po 15, wszystkie urzędasy biorą **** w kroki i idą do domu. Po co komu taki urząd gdzie normalnie pracujący obywatel nic nie może załatwić po pracy/ Cz naszemu Wiesiowi tak pilno do domu, czy musi doglądą interesy firmy żony sprzątającej starostwo, czy wziąść pod swą opieke firme przewozową syna , która świadczy usługii na rzecz starostwa zatrudniając kierowców emerytów. Wiesiu to wszystko pachnie korupcją przez duże "K"mlotek

 
 
 
 
~~Fredek
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 12:31  
Cytuj
Co do urzędasów to mam swoje zdanie na ten temat, jednak komunikacja to chyba robi w środy, bo ostatnio rejestrowałem tam mojego "nowego" opla.

 
 
 
 
~~pijak
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:05  
Cytuj
a ja tam załatwiłem wszystko w komunikacji w środe !!! nawet mnie szybko obłyżyła taka pani ...
ja urzędasom to wpółvczuje tak siedzieć i z tymi ludżmi sie urzerac !!!

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 14:58  
Cytuj
To wyżej to chyba Wiesiek pisał chytry
BTW - Anulka, myśmy myśleli, że kolejne zdjęcie będzie bardziej ponętne od poprzedniego (pytałem już czy znasz tą laskę z Twojego poprzedniego awatarka?) a Ty tutaj jakieś protesty odprawiasz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »