NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rmvb,
~~kiokkio
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:39  
Cytuj
witam,moze jst tu ktos kto zna sie na odtwarzaniu filgoodmow bardziej niz ja;)
chodzi mi o to ze siaciagnalem film zapisany w rmvb i nie wiem za bardzo o co w tym chodzi;/
czy musze mies jakis specjalny odtwarzacz?czy wystarcza jakies kodeki?? z gory dzieki.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~tttt
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
witam,moze jst tu ktos kto zna sie na odtwarzaniu filgoodmow bardziej niz ja;)
chodzi mi o to ze siaciagnalem film zapisany w rmvb i nie wiem za bardzo o co w tym chodzi;/
czy musze mies jakis specjalny odtwarzacz?czy wystarcza jakies kodeki?? z gory dzieki.


uzyj real media player

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:44  
Cytuj
Hejka
Jeżeli masz nowe programy badz najnowsze kodeki nie powinienes miec problemu z odtwarzaniem rmvb. W skrócie powiem ci ze film w formacie rmvb jest o wiele mniejszy niz np avi ale rowniez traci nieco na jakości.

CYTAT
RMVB
Czym otworzyć plik w formacie RMVB?
Czym otworzyć film RMVL z napisami?

Pliki w formacie RMVB (RealMedia Variable Bit Rate) to pliki zakodowane przy pomocy takiego algorytmu jak pliki RM (RealMedia) lecz o możliwość przechowywania strumieni danych o zmiennej przepływności (VBR).

Pliki w formacie RMVB mają rozszerzenie *.rmvb.

Pliki z rozszerzeniem *.rmvb można pod Windowsem otworzyć za pomocą programu Real Alternative. Polecam ściągnać z tej strony.

Program do otwierania plików RMVB można pobrać także stąd: Real Alternative
Jakie dane są przechowywane w plikach RMVB?

Pliki RMVB, to pliki zawierające filmy zapisane cyfrowo.

Format RMVB jest formatem bardzo wydajnym. Jakość filmu w rozdzielczości PAL jest dobra już przy bitrate rzędu 500-600 kbps. Dzięki temu możemy nagrać 3h filmu w formacie RMVB na jedną płytę CD.

Jak przekonwertować posiadany plik w innym formacie na RMVB?

Bardzo łatwo można utworzyć plik RMVB z innego formatu przy pomocy programu WinAVI Video Converter. Wersje testową można np. pobrać z pobieralnia.pl, dokładnie stąd: WinAVI Video Converter
Czym otworzyć film RMVB z napisami?

Masz film/plik RMVB z napisami i nie wiesz jak go obejrzeć? Teraz to już nie problem. AllPlayer otworzy ten film bez problemów! Program AllPlayer najlepiej pobrać ze strony programosy.pl. Oto link. AllPlayer to program typu freeware więc nie musisz za niego płacić i możesz go używać legalnie do woli!

źródło: http://formaty.livre.pl/rmvb/

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wwww
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 19:23  
Cytuj
zainstaluj sobie Real Alternative i odtworzysz film nawet w winampie

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:32  
Cytuj
Dziobas RAR Player odtworzy wszystko - nawet film spakowany rar'em i podzielony na kawałki... ok

 
 
 
 
~~kiokkio
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:32  
Cytuj
wielkie dzieki ludzie!!
mysle ze sobie poradze.
pozdrawiam!wykrzyknik

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »