NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
W Głowie się nie mieści!!, ASO Skoda Agatówka
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 18:45  
Cytuj
Wyobraźcie sobie taką rzecz: jest 20-25 minut do zamknięcia sklepu z częściami, serwisu i całego bałaganu.Mąż wysłał mnie po czujnik skrętu do Skody.Jadę.Wchodzę na serwis i proszę o tą rzecz. Za chwilę starszy pan mówi,że jest i że już wyłączył komputer i musi jeszcze raz go włączyć....
OK,mówię-poczekam.Międzyczasie pyta, kto mi to będzie zakładał, czy się zna na rzeczy, czy komputerowo itp.Bo najlepiej to u nich, będę miała pewność,że wsio dobrze. Mówię,ze mam kogośchytry
546 zł-proszę.Miałam przy sobie 600, dał mi resztę i mówi,żeby jutro po paragon, bo on dziś już ma raport dobowy zrobiony.Dobra, ale proszę karteczkę + pieczątkę (blondynką nie jestem wazne ) Ale jestem baba, bo jak to przywiozłam do męża i jak to zobaczył :szok: to się okazało,że STARE i jeszcze dodatkowo taśmą izolacyjną potraktowane zarumieniony Nie wspomnę o fakcie,że nowe w AutoRudzie ok 200 zeta kosztuje sciana
Najlepsze jest to,że przy tym wszystkim był właściciel good (taki konus )
Po interwencji (już nie BABY sciana ) oddał kasę.
I pomyśleć ASO potluczony

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 18:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 18:57  
Cytuj
w kazdym ASO tak traktują "jeleni" jak się da ----- mojej znajomej w toyocie wkręcili starą świece do tego marka inna niz pozostałe i stary wtryskiwacz po wymianie klocków hamulcowych tylko po to żeby ponownie się zjawić jak najszybciej a zapytaj się jacy szpece czarodzieje są w VW?
GRATULACJE ZA TO ŻE CIĘ CWANIAK NIE WYDYMAŁok
takie wałki powinny być karalne

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 19:35  
Cytuj
Jak wysyłacie komórki do serwisu (na gwarancji) to wyciągajcie karty pamięci, jak takie są i spisujcie numery z baterii... Bo dostaniecie starą w zamian, która trzyma dwa dni (bez rozmawiania).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 21:02  
Cytuj
'W kamasze takich' !ok

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 23:21  
Cytuj
trzeba walczyc z takim podejsciem do klienta ,to paranoja ty placisz a ktos laduje cie w balona. Na wlasnej skorze tego doswiadczam , uszkodzili mi auto , mam AC i jeszcze musze udowodnic ubezpieczycilowi ze niejestem jeleniem , najprosciej
mlotek brac ale oddac to sa ostanizaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~samochodziarz
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 08:19  
Cytuj
Gdzie ten fakt miał miejsce, bo nie wiem gdzie w Stalowej jest serwis Skody? Ta informacja jest ważna aby ostrzec na przyszłość potencjalnych klientów. Ja jak miałem Skodę to jeździeł do serwisu do Rzeszowa.

 
 
 
 
~~samochodziarz
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 08:19  
Cytuj
Gdzie ten fakt miał miejsce, bo nie wiem gdzie w Stalowej jest serwis Skody? Ta informacja jest ważna aby ostrzec na przyszłość potencjalnych klientów. Ja jak miałem Skodę to jeździeł do serwisu do Rzeszowa.

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 09:02  
Cytuj
Agatówka-napisane w temacie.



...GRATULACJE ZA TO ŻE CIĘ CWANIAK NIE WYDYMAŁ..."

Ktosik, powiem ci,że nie dał rady, bo jestem w widocznej ciąży cool girl

 
 
 
 
~~Ja 38
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 09:26  
Cytuj
Niestety poraz kolejny ten salon pokazał swoje oblicze.Uczciwość jest tam obca.........

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 09:46  
Cytuj
Niestety to jest własnie salon skody w agatówce.
Buława i spółka wogólne nie dbają o klienta.
Moja znajoma ich pojebała i kupiłą samochód w salonie w rzeszowie. Dodatkowo dostała dywaniki, elektryczne szyby i paski na drzwi, tutaj o tym mogła by pomarzyć...

 
 
 
 
~~kurcze
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 10:03  
Cytuj
Na to powinien być paragraf.Chcieli skantować kobitę w ciąży. To nic innego jak szarlatany!!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »