NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
\"uszkodzony\" Peugeot 306!!,
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 17:53  
Cytuj
Witam. Za pośrednictwem forum chciałbym zapytać czy w nocy z 8/9 pażdziernika był ktoś światkiem zdewastowania zaparkowanego na ul. K.E.N. (obok Alior Banku) czerwonego Peugeot 306?dzieki za ewentualną pomoc.
ps. do bandyty/ów który nie potrafi uszanować cudzej własności..... bo pewnie sam nic nie posiada: więc jak chcesz się wyżyć to idż na siłownię,chyba że chciałeś komuś "zaimponować" to może jak dorośniesz to się zreflektujesz jak kretyńsko się zachowujesz. Mam nadzieję ze jesteś z siebie dumny.pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 17:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
Witam. Za pośrednictwem forum chciałbym zapytać czy w nocy z 8/9 pażdziernika był ktoś światkiem zdewastowania zaparkowanego na ul. K.E.N. (obok Alior Banku) czerwonego Peugeot 306?dzieki za ewentualną pomoc.
ps. do bandyty/ów który nie potrafi uszanować cudzej własności..... bo pewnie sam nic nie posiada: więc jak chcesz się wyżyć to idż na siłownię,chyba że chciałeś komuś \"zaimponować\" to może jak dorośniesz to się zreflektujesz jak kretyńsko się zachowujesz. Mam nadzieję ze jesteś z siebie dumny.pozdrawiam


Pomimo że to Peugeot powinieneś temu komuś twarz zarysować za takie coś.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 00:41  
Cytuj
CYTAT
Pomimo że to Peugeot...

Co chciałeś przez to powiedzieć? Że za zdemolowanie lepszego auta powinna być bardziej dotkliwa kara, a za gorsze auto lżejsza? A właścicielowi życzę dorwania gnoja. Sam jakbym dopadł, to połamałbym łapy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pomimo że to Peugeot...

Co chciałeś przez to powiedzieć? Że za zdemolowanie lepszego auta powinna być bardziej dotkliwa kara, a za gorsze auto lżejsza? A właścicielowi życzę dorwania gnoja. Sam jakbym dopadł, to połamałbym łapy.



Doczytałeś mój post do końca? Za jakikolwiek wandalizm powinna być dotkliwa kara wiele wyższa niż szkody wyrządzone. Przez zacytowane słowa chciałem wyrazić mój stosunek do aut tej marki tylkoumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »