NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dredy STW,
Posty: 4
Dołączył: 25 Maja 2008r.
Skąd: Stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 18:24  
Cytuj
witam. znacie moze kogos kto robi dredy w stw lub okolicach??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 18:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 23:54  
Cytuj
kolezanka ktora jest fryzjerka rozczesywala, badz pozbawiala dredow jednego jegosmocia i dziewczyne, zalowala ze nie dawano masek przeciwgazowych , taki smrod i robactow, powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 00:34  
Cytuj
hehe jakim obiektywizmem i "prawdziwą" historią zaleciało od Twojej wiadomości Sz. użytkowniku IH8YOU ;)

Z nutką cynizmu, Marcin

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 20 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 18:30  
Cytuj
mam koleżankę , która robi dredy , to jej nr 517295490

//moderowano - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 18:40  
Cytuj
kolego IH8U cos twoja kolezanka musiala zabarwic historie lub te osoby poprostu zapomnialy ze dredy sie normalnie myje i sa tez srodki do mycia dredów ...a co do tematu postu na chwile obecna nie pomoge bo kolega wyjechal a on juz od paru lat sie tym zajmuje umiech pozdrowienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 19:03  
Cytuj
Mogą być specjalne szampony, specjalne zabiegi pielęgnujące ale nie zmienia to faktu, że nie da się dobrze i dokładnie umyć czegoś co jest mocno poplątane. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 19:57  
Cytuj
IH8U niech się schowa ze swoją łysą bańką. Lepsze straszaki wymyślają przedszkolaki umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
IH8U niech się schowa ze swoją łysą bańką. Lepsze straszaki wymyślają przedszkolaki umiech

Ty czlowieku naprawde kiedys musiales dostac zdrowo w pizdeczke od jakieegos dresa lub skina, bo zadziorna z ciebie bestia zza monitora,

ps. mam dlugie wlosy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2010r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Mogą być specjalne szampony, specjalne zabiegi pielęgnujące ale nie zmienia to faktu, że nie da się dobrze i dokładnie umyć czegoś co jest mocno poplątane. umiech


Też mi się tak wydaje.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 17:10  
Cytuj
Nie da to się parasola w tyłku otworzyć. Jak się da usyfić to się da umyć nie sądzisz?
Jeśli ktoś ma skórę przetłuszczającą się, może być rzeczywiście problem. Winien nastawić się na codzienne porządne pranie lub zrezygnować.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 19:35  
Cytuj
mam wrażenie, że z wielu rzeczy trzeba byłoby zrezygnować. Nie tylko przetłuszczająca się skóra jest problemem. Co z różnymi paprochami, które na nas spadają, wpadają czy jakimiś mniejszymi lub większymi owadzikami np. podczas jazdy rowerem? To wszystko zalega tam i wątpię, że da radę wypłukać wszystko. Dla entuzjastów mam prosty eksperyment: uświńcie jakąś parę sznurówek w błocie, obtoczcie w jakimś żwirze a potem maksymalnie jak się tylko da poplątajcie i pozawiązujcie na wiele supełków. Potem spróbujcie to uprać... a na końcu jak wam się wydaje, że już czyściej być nie może to rozplączcie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 11:33  
Cytuj
jejku nie wiedziała, że ludzie nadal są tak zacofani... dredy normalne włosy, normalna fryzura o którą trzeba odpowiednio dbać umiech jak je myjesz i dbasz, dokręcasz to nie ma rady na smród i robale!!! a z tymi sznurówkami to mocne przegięcie... jasne jak zabrudzisz sznurówki i dopiero wtedy je zwiążesz to nie wypłuczesz tego brudu dokładnie ale dredy? dredy robi się na czystych włosach! ja mam dredy od roku robione w profesjonalnym zakładzie dredówym sporo dałam za ten interes i nie żałuję głowę myję systematycznie i uwierz mi, że ani jeden robak mi po głowie nie gania umiech poczytajcie najpierw o czym a później snujcie jakieś dziwne głupie! teorie na temat dredów!
pozdrawiam wszystkich stalowowolskich dredziarzy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 12:31  
Cytuj
spytaj w fabryce co robią mopy do podłóg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »