NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
montowanie ograniczenia prędkości,
Posty: 4
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 13:46  
Cytuj
Witam.
Wie ktoś może kto lub gdzie w Stalowej Woli lub okolicach zajmuje się montażem ograniczenia prędkości do motorowerów? Może miał ktoś taki problem? Byłem u "Pukalaka", ale tam już tego nie robią. Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 14:56  
Cytuj
nie wiem dlaczego? Chcesz modernizowac fabryczne ustawienia ale zakłada sie bloking na manetce gazu i po sprawie troche zabawy ale jak klient wymaga to i płaci!- szacun

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 15:28  
Cytuj
Wydaje mi się że zadałem pytanie gdzie takie coś mogę zrobić, a nie po co? Jeśli już taki ciekawski jesteś to jest mi potrzebny dokument, że takie coś mam do rejestracji pojazdu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2010r. 15:33  
Cytuj
To jak kupiłeś ten motorower to nie dostałeś tego dokumentu??

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2010r. 19:55  
Cytuj
dzwoń do tego gościa, wie co robi 792 900 017

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2010r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Wie ktoś może kto lub gdzie w Stalowej Woli lub okolicach zajmuje się montażem ograniczenia prędkości do motorowerów? Może miał ktoś taki problem? Byłem u \"Pukalaka\", ale tam już tego nie robią. Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam.


w starszych sprzetach które były na gaznikach montowano tulejki. Sprawa była dość prosta.

Popytaj u lokalnych mechaników motocyklowych, moze coś doradzą. Jeden jest w Zbydniowiu a drugi w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2010r. 22:21  
Cytuj
Na ulicy harcerskiej bodajze 4 w kazdym badz razie za bike serwisem. Gosc zna sie na rzeczy a i kasy duzo nie bierze. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 10:35  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi. Podzwonie i popytam. Dodam jeszcze, że muszę mieć na to fakturę. A sprawa ma się tak, że mam motorower niemiecki i tam piszę, że maksymalna prędkość wynosi 60km/h (tak jest w Niemczech), a oczywiście Polskie prawo dopuszcza tylko motorowery, które osiągają prędkość do 45km/h i tu pies pogrzebany. Muszę mieć tą fakturę, że mam ograniczony motorower do tej prędkości, przynajmniej na papierze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 10:43  
Cytuj
Hmm dziwnie jakos. Ja mam skuter sprowadzony z Wloch i wogole nie mial blokad i nikt sie nie czepiał. Pojechalem na przeglad zobaczyl numer ramy pospisywal rok produkcji nazwe i tyle. Poszedlem do urzedu komunikacji i bez żadnego problemu zarejstrowali mi skuterek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za odpowiedzi. Podzwonie i popytam. Dodam jeszcze, że muszę mieć na to fakturę. A sprawa ma się tak, że mam motorower niemiecki i tam piszę, że maksymalna prędkość wynosi 60km/h (tak jest w Niemczech), a oczywiście Polskie prawo dopuszcza tylko motorowery, które osiągają prędkość do 45km/h i tu pies pogrzebany. Muszę mieć tą fakturę, że mam ograniczony motorower do tej prędkości, przynajmniej na papierze.



Mogę widzieć kto stawia takie wymagania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 12:56  
Cytuj
Wydział komunikacji. Powiedzieli, że bez tej faktury, w której będzie napisane, że motorower jest ograniczony do 45km/h nie zarejestrują mi pojazdu. Nawet pokazywali mi przepis, w którym pisze, że motorower musi być (przynajmniej na papierze) ograniczony do 45km/h.

CYTAT
Hmm dziwnie jakos. Ja mam skuter sprowadzony z Wloch i wogole nie mial blokad i nikt sie nie czepiał. Pojechalem na przeglad zobaczyl numer ramy pospisywal rok produkcji nazwe i tyle. Poszedlem do urzedu komunikacji i bez żadnego problemu zarejstrowali mi skuterek.

Powiedz mi proszę gdzie robiłeś przegląd?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 22:03  
Cytuj
Podjedz na przegląd i powiedz ze chcesz zarejestrować na motorower, jak przejdzie to masz z głowy, jak będa problemy to zapytaj gdzie masz się z tym udać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »