NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Przepowiednie Baby Wangi,
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 09:17  
Cytuj
Czy ktoś wie: O której godzinie dzisiaj rozpocznie się owa chemiczna III wojna światowa?umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 09:43  
Cytuj
przestańcie wierzyć w takie bajki

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 12:46  
Cytuj
Nostradamus - słynny lekarz, astrolog i profeta - wciąż budzi niemałe kontrowersje. Niektórzy dokładnie wczytują się w jego wizje, doszukując się w nich ukrytych znaczeń; inni uważają, iż frazy zawarte w jego dziełach są tak skonstruowane, że jeśli będziemy zręcznie nimi szafować, to zdołamy je dopasować do każdej niemal sytuacji. Kontrowersji dostarczają głównie kolejne interpretacje licznych wizji Francuza oraz przywoływanie jego proroctw w kontekście wielkich katastrof. Wielu czytelników, którzy ufają przepowiedniom Nostradamusa coraz baczniej przygląda się sytuacji na świecie mając w pamięci jego słowa dotyczące wybuchu III wojny światowej, która zgodnie z przepowiednią ma się rozpocząć w listopadzie 2010 r. To jednak nie wszystko. Wg niektórych interpretacji, niektóre ze zdań, które odnaleźć można w dziełach wizjonera wskazywać mogą na nadchodzący koniec świata. Może on nastąpić już za..????Paweł Globa powołując się niedawno na przepowiednie Nostradamusa, zapowiedział też inne wydarzenia, których świadkami mieliśmy się stać w 2010 r. Oto niektóre z nich:

- w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją
- na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny
- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny
- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym

III wojna światowa ma wybuchnąć w momencie, kiedy "Z nieba zstąpi Pan Grozy" a "Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 12:48  
Cytuj
tak jak koniec świata ma być niby za 2 miesiące, w 2012 a jak się okazuje kalendarz Mayów ma błąd zdegustowany smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 13:03  
Cytuj
No, dziś ma się rozpocząć ta wojna, a jutro Tusk ma wprowadzić stan wojenny.
http://stalo(...)d=617238
bawmy się już nam nie wiele czasu zostało:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
III wojna światowa ma wybuchnąć w momencie, kiedy \"Z nieba zstąpi Pan Grozy\" a \"Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon\".
To chyba o to chodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 13:11  
Cytuj
A może to
Obrazek



Rakieta nad Kalifornią, nikt się do niej nie przyznaje....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 2 Lis 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 13:18  
Cytuj
Mam nadzieję,że naprawdę to tylko żarty bo już trochę się boję :(
Jeszcze jestem za młoda żeby umierać :( :( :(
i moje dzieci też.... :( :(

Nie zniosłabym widoku cierpienia i strachu w ich oczach :(
chlip :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 14:48  
Cytuj
Ciekawe, kto zweryfikuje te przepowiednie, zwłaszcza te po 2100 roku.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 19:25  
Cytuj
ja i tak nie wierze w ten cały koniec swiata ludzie pożyjemy zobaczymy nie ma sie czego bac jak narzazie...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, kto zweryfikuje te przepowiednie, zwłaszcza te po 2100 roku.

Możesz na mnie liczyć;)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 21:21  
Cytuj
Byłem w 4059 r i nic się nie zgadzało z przepowiednią Wangi.Sprawdziłbym dalej ale mi się wóda i prochy skończyły.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 09:33  
Cytuj
NAWET NIE WIEMY A JESTESMY W STANIE III WOJNY ŚWIATOWEJ Godz. 16:30 czasu warszawskiego. Pojawiły sie niepotwierdzone pogłoski o tym, że w Indiach nastąpiła niekontrolowana ekplozja nuklearna. Nie wiadomo kto lub co ją wywołało. Najprawdopodobniej w silosie wybuchła rakieta uzbrojona w głowicę nuklarną. Wstrząs wywołany wybuchem zanotowało większość sejsmografów na ziemi, jednak dane te nie trafiły jeszcze do mediów. Kryzys nuklearny w Indiach sprawił, że w morze wyszła flotylla z loniskowcem

http://nauti(...)&id=2226

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
NAWET NIE WIEMY A JESTESMY W STANIE III WOJNY ŚWIATOWEJ Godz. 16:30 czasu warszawskiego. Pojawiły sie niepotwierdzone pogłoski o tym, że w Indiach nastąpiła niekontrolowana ekplozja nuklearna. Nie wiadomo kto lub co ją wywołało. Najprawdopodobniej w silosie wybuchła rakieta uzbrojona w głowicę nuklarną. Wstrząs wywołany wybuchem zanotowało większość sejsmografów na ziemi, jednak dane te nie trafiły jeszcze do mediów. Kryzys nuklearny w Indiach sprawił, że w morze wyszła flotylla z loniskowcem

http://nauti(...)&id=2226




Podaj linka do tej niepotwierdzonej informacji o wybuchu nuklearnym w Indiach?
I po której stronie jest Polska w tej wojnie. Skoro wojna już trwa to nasi przywódcy powinni się opowiedzieć z kim i przeciw komu występujemy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 12:32  
Cytuj
Skoro niepotwierdzona informacja, to skąd ma być link do niej? smiech2
A tak wogóle to link jest jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Skoro niepotwierdzona informacja, to skąd ma być link do niej? smiech2
A tak wogóle to link jest jezyk


Link jest do naulitiusa, który zajmuje się raczej przepowiedniami.
A ty podałeś informację że wojna już trwa, więc pytam skąd masz tą informację?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 12:55  
Cytuj
Andrzejek, jak Ty te studia skończyłeś, skoro jestes taki nieuważny?
Poszukaj tej informacji pod linkiem nautilusa na forum, przecież jej nie wyssałem z palca jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:32  
Cytuj
Daj dokładny link bo nie mogę znaleźć nawet na forum.


Znalazłem za to coś takiego:
Wg. IIIWŚ miałaby zacząć się wojną lokalną która rozpętałaby się od błahostki dzisiaj taką błahostkę znalazłem:
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Pom ... caid=1b394
i to link do tego:
http://www.forum.nautilus.org.pl/viewtopic.php?f=35&t=675&hilit=iii+wojna+swiatowa&start=160

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:32  
Cytuj
Przecież nostradamus zmarł 1566 roku, wtedy nie było USA, to jest ściema proszę mi pokazać w orginale gdzie są napisane t bredni?, czytałem, szukałem i nie znalazłem, tak samo jak nie ma przepowiedni o ptaku który rozdzieli braci, ludzie wymyslają te opowieści ad hoc, na potrzbę chwili. To brednie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:38  
Cytuj
Janek23 a co ty chciałeś brać to na poważnie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:38  
Cytuj
Nie ma dokładnego linka, musisz szukać na forum nautilusa jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:47  
Cytuj
jak nie ma dokładnego linka. Wkleiłem Ci dokładny link do wątku na forum. zrób tak samo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:50  
Cytuj
Wiem jedno:

albo ta całą Wanga miała za..go dilera, albo była pierwszym którlem dopalaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:54  
Cytuj
Gapcio jezyk

W cytacie o wojnie jest link.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 15:28  
Cytuj
To nie forum tylko komentarze do artykułu.
Ale nie ważne.
Mam info dosyć ważne. Dzisiaj jeździłem po lesie i widziałem otwarte bramy przy wjazdach przeciwpożarowych, pewnie wojsko już się przygotowuje do jazdy po lasach w poszukiwaniu partyzantów. Żadnych żołnierzy nie widziałem ale znak już jest.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »