NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
ekskomunika za in vitro,
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 08:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 08:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 10:24  
Cytuj
thorongil pochodzilem chwile po stronie instytutu, przeciez to wyglada jak strona sekty :] polska strona jeszcze gorzej, jakby sprzedawali jakis szmelc, budzet na instytucje medyczna 1kk dolarow? przeciez wiecej wydaje sie na myszy do laboratorium, dla mnie zadnych wiarygodnych danych/niezaleznych publikacji, przeciez te ich wszystkie dane mozna wytrzec, wystarczylo tylko dobrze probe dobrac, to wola o pomste jak piramida, jak lekarz ogolny po przebyciu kursu, staje sie wykwalifikowanym ginekologiem, ktory cie zaplodni ... przeciez to zerowanie na cudzym nieszczesciu,zupelnie jak chlop w gorach sprzedajacy nalewki na raka :]

jedyne co tam fajnego to nazwa do CV jakby ktos potrzebowal :]
CYTAT
Pope Paul VI Institute for the Study of Human Reproduction and the National Center for Women's Health in Omaha, Nebraska.
tak jak w kabarecie gdzie ludzie belkocza :]
edit: pewne rzeczy sa dla mnie mniej madre, inne bardziej, raz mnie cos bardzo kluje w oczy raz mniej :] jak w zyciu, czy to jehowa czy to allah, nikomu nic nie narzucalem nigdy w przeciwienstwie ksiezy :] juz nawet abstrahuje od tego invitro, ale zawsze ksiadz bedzie mi sie kojarzyl z kims kto wydaje rozkazy :] jak bylem gnojem mowil masz przyjsc do kosciola, masz kleczec, masz sie spowiadac, masz przyjmowac komunie, a teraz ekskomunika za aborcje zagrazajaca zyciu, ekskomunika za invitro, czekam na ekskomunike za to jak ziemi im nie cofna ;] itd. ksiadz wg mnie ma byc przewodnikiem, ktorego nie zawsze sie slucha ale do ktorego sie wraca, a nie dyktatorem, jezeli ktos zrobi blad ma mu wybaczyc i pomoc sie pozbierac

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 11:04  
Cytuj
co to znaczy wiarygodnych danych czy niezależnych publikacji? czyli kto musi to napisać aby było wiarygodne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 11:18  
Cytuj
ktos inny od pracownikow tego instytutu badz ludzi ktorzy trzymaja z nim sitwe ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 11:51  
Cytuj
a dlaczego innych? jeśli jakieś badania mijają się z celem, to udowadnia się naukowo, a nie przez fakt iż pochodzą z innego źródła tj instytutu

możesz czekać na inny instytut, ale póki in vitro będzie wiązało się z zyskiem to długo nie doczekasz się. to coś jak w przypadku (aborcji) syndromu poaborcyjnemu, wtedy katolickie środowiska naukowe też mówiły o nim, a inni, że to ich wymysł. po kilkunastu latach (5 lat temu) prestiżowe Królewskie Towarzystwo Psychologiczne ogłosiło że faktycznie istnieje i jest zagrożeniem, ale biznes kręci się dalej, a w Polsce dalej udowadnia się że nie istnieje

ifeelgood, każdy ma wybór, tak samo Kościół w oparciu o badania własnych instytutów czy naukowców, ale odnoszę wrażenie, że jeśli ten wybór nie jest zgodny z innymi (np politycy czy ateiści), to już odbiera się im (nam) tego wyboru mówiąc że to szantaż czy ciemnota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 13:46  
Cytuj
thorongil ... to nie nauczyciele moralizują mnie i całą resztę polski (w sprawie in-vitro) więc napisałem o tych którzy to robią umiech ciężko ci się z tym pogodzić ?? co do in-vitro tak jak już wcześniej pisałem nie mam tego problemu ale nawet ze względu na to że w Polsce nie żyją sami katolicy nie można wszystkim nakazać postępowania takiego jak chce kościół ... idąc dalej co do nauki to że w tym roku koleś od in-vitro dostał nobla na pewno dla ciebie to pomyłka :/ jednak dla milionów ludzi to szansa ... powiedz mi dlaczego nie nadają nr. NIP/PESEL embrionowi ?? jeśli to już jest człowiek ?? dlaczego nie dają imion ?? dlaczego data urodzenia liczy się od URODZENIA a nie od "poczęcia" ??

ps.Nie jestem przeciwko kościołowi ... tak powinni wyrazić swoje zdanie na ten temat ale nie straszyć ekskomunikom ... i ostatnie zdanie ... kim jest człowiek ?? dla mnie człowiek to ssak ... a staje się człowiekiem od chwili gdy w jego żyłach płynie krew ... amen

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 18:05  
Cytuj
czytalem pana naukowaca z jakiejs kliniki w bialymstoku, nie bylem na tym kompie wiec nie sprawdze w historii a nie chce mi sie tego 2gi raz szukac, generalnie to wszystko co tam robia w tej naprotechnologii to przedwstep do in vitro jezeli nie zadziala to dopiero wtedy pomaga sie igla, pisal tez o skutecznosci :] ponoc ponad 60% po roku rezygnuje bo nie ma najmniejszych efektow to jest inny wywiad
http://www.niepl(...)y-wywiad
speca ktory pochwalil z poza kregu nie znalazlem, same takie
metoda ma prawie pol wieku i jakos cisza wiec wg mnie jest nieskuteczna, poza tym tez biora za to pieniadze

thorongil z druga czescia sie zgodze w 100% jezeli tylko dodasz ze dziala to w 2 strony :] jak ktos lubi sie szczuc niech sie szczuje, pozniej ludziom sie lby lasuja i dochodzi do takich sytuacji jak dzisiaj w lodzi, prawie ameryka

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 07:27  
Cytuj
thorongil ... to nie nauczyciele moralizują mnie i całą resztę polski (w sprawie in-vitro) więc napisałem o tych którzy to robią umiech ciężko ci się z tym pogodzić ??

mnie nie jest cięzko z tym pogodzić się, bowiem akceptuje jako katolik zasady czy naukę Kościoła, ale widzę że Tobie i innym jest ciężko

co do in-vitro tak jak już wcześniej pisałem nie mam tego problemu ale nawet ze względu na to że w Polsce nie żyją sami katolicy nie można wszystkim nakazać postępowania takiego jak chce kościół

dlatego abp Hosner powiedział "katolicy" a nie ateiści czy muzułmanie będą w sprzeczności z nauką Kościoła, dalej Kościół chyba ma prawo wypowiedzieć się, skoro mogą robić to inne instytucje?

idąc dalej co do nauki to że w tym roku koleś od in-vitro dostał nobla na pewno dla ciebie to pomyłka :/

acha, czyli jak Arafat dostał nobla to należy wysadzać izraelskie autobusy? jak Obama dostał nobla to muszę powiesić sobie jego obraz w domu? itd itd

jednak dla milionów ludzi to szansa ...

i dla milionów to śmierć, po za tym zapomniałeś dodać iż to szansa na 60% dziecko z wadami genetycznymi, ale zawsze można zastosować np aborcję i wtedy od nowa in vitro?

powiedz mi dlaczego nie nadają nr. NIP/PESEL embrionowi ??

a zastanwiałeś się dlaczego za zabicie kobiety w ciąży odpowiadasz za podwójne morderstwo skoro nie ma NIP-u ani PESELU?

dlaczego data urodzenia liczy się od URODZENIA a nie od "poczęcia" ??

w Japonii liczy się od poczęcia, zaskoczony? jak widzisz to kwestia przyjęcia. naukowo jest udowodnione że życie zaczyna się w chwili poczęcia, już wtedy masz zawarty cały materiał genetyczny, kolor oczu, płeć itd itd

tak powinni wyrazić swoje zdanie na ten temat ale nie straszyć ekskomunikom

to nie straszenie a przypomnienie konsekwencji, jak czytają w Kościele ewangelię i cytują słowa Jezusa o grzechu i potępieniu tych co umrą w grzechu to też straszenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 07:37  
Cytuj
mogę wkleić Ci też słowa innego profesora: Prof. dr hab. n. med. Ludwika Sadowska (Katedra Fizjoterapii Akademii Medycznej we Wrocławiu)
"Metaanaliza 15 niezależnych badań naukowych, przeprowadzona przez amerykańskich naukowców, wykazała 2-krotnie większą śmiertelność noworodków i 30-40-procentowe ryzyko występowania wad wrodzonych u dzieci poczętych w wyniku in vitro niż poczętych w sposób naturalny. Ponadto 51,3 proc. dzieci poczętych w wyniku in vitro rodzi się z ciąży mnogiej, 2-krotnie częściej występuje ciąża ektopiczna i 6-krotnie częściej występuje łożysko przodujące.
Obserwacje dzieci urodzonych w wyniku wykorzystania procedury in vitro wykazały 2,6-krotny wzrost ryzyka urodzenia dziecka z niską masą ciała i o 60 proc. większe ryzyko uszkodzenia mózgu w postaci porażenia mózgowego, zaś dla embrionów rozmrażanych aż 230 procent".

o tym prof z kliniki Gameta w Łodzi zapomniał wspomnieć? :]w ogóle to co mógł napisać kierownik kliniki in vitro o konkurencji? :]

To jest temat jak z aborcją. Co ciekawe ludzi którzy dokonywali tysięcy czy dziesiątek tysięcy aborcji w ciągu długiego okresu swojej pracy, a którzy uznali w pewnym momencie swojej pracy, że jednak zabija się człowieka, to podważa się nagle ich wiedzę. Ale jak zabijał to było ok, bez zarzutu. Tak samo z in vitro, jak wykonywał swoją pracę to był lekarzem, a jak odstąpił od tego i zaczął mówić o wadach to już jest co najmniej lekarzem o wątpliwym wykształceniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Współzałożyciel (w 1996 r. prezes) Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich - Oddział Dolnośląski (od 1998 r. II i III Kadencja)
jak dla mnie sitwa :]

aborcja to dla mnie co innego, plodu przez igle nie przecisniesz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 12:25  
Cytuj
thorongil ... piszesz ... "dlatego abp Hosner powiedział "katolicy" a nie ateiści czy muzułmanie będą w sprzeczności z nauką Kościoła, dalej Kościół chyba ma prawo wypowiedzieć się, skoro mogą robić to inne instytucje?" ... to się zdecyduj bo cały czas myślałem że mówimy o prawie POLSKIM a nie KOŚCIELNYM co do tego czy ma prawo to już pisałem umiech a z tego co się orientuję to jakoś inne kościoły nie "wypowiadały" się w sprawie in-vitro a funkcjonują w Polsce ... i na koniec chcę ci przypomnieć że polska to kraj laicki/bezwyznaniowy (pisze i to i to bo do końca sam nie wiem jak to jest z tym dziwnym krajem zwanym polską ) co gwarantuje konstytucja ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 13:08  
Cytuj
jak dla mnie sitwa :]

czyli np Kopernik to też sitwa, bo niczym że katolik to jeszcze ksiądz :] przede wszystkim jest pracownikiem naukowym Katedry Fizjoterapii Akademii Medycznej, a w dalszej kolejności stowarzyszeń. Tytułów naukowych nie zdobywała w katolickich stowarzyszeniach.

el.Banan, nie mam o czym decydować, bo piszę od początku o tym samym, o prawie glosu Kościoła jak i jego stanowisku. Nie pisałem ani razu o polskim prawie. Inne Kościoły mnie nie interesują, nie jestem ich wiernym. Obecnie Polscy luteranie wypowiadają się w kontekście kobiet jako duchownych, przypuszczam, że mało Cię to interesuję, więc nie poruszaj tematu innych wyznań skoro wypowiada się KK i to ten głos obecnie podlega dyskusji tak w polityce jak i w mediach.

a co ma do tego konstytucja to już nie wiem, może oświecisz? Czyżby wypowiadając swoje zdanie łamał prawo? Albo czy zwracając się do katolików łamie prawo? Oświeć? Czy w konstytucji jest gdzieś ograniczenie wolności słowa, napisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 13:30  
Cytuj
thorongil moglem tez napisac co pediatra wie o zachodzeniu w ciaze, albo co fizjoterapeutka wie o zachodzeniu w ciaze, albo co to za figura od in vitro skoro na 7 doktorantow, jedna praca byla z humanistyki, 2 na awf i 4 medyczne szkoda ze nie podano jakie :]
pracowala z dziecmi, naogladala sie ludzi cierpiacych, ma swoje przekonania dziala spolecznie dostaje nagrody, wynika ze dobra wrazliwa z duzym sercem kobita, dla mnie nie jest obiektywna, jak sie ma te 3.5k obsluzonych przez ten instytut kobiet do setek tysiecy zabiegow in vitro w najwiekszych klinikach, jaka metaanaliza? czego ?
kopernika zes sie uczepil bo nie bylo czego, udajesz ze nie wiesz o co mnie biega :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 13:51  
Cytuj
"Napisz mi ile to księży pedofilów zatrzymuje się rocznie, a ilu np nauczycieli???"
-próbujesz udowodnić że ogólna liczba nauczycieli przewyższa liczebność katolickich księży? stąd pewnie ta statystyka...
a może stąd że w systemie oświaty się takich brudów nie ukrywa...

swoje zdanie o in vitro wyrobiłeś sobie doświadczeniem życiowym i dzięki dociekaniu prawdy czy przekazali ci je "zwierzchnicy"? ciekawe jak byś się tłumaczył gdyby zmienili zdanie jak w niektórych sprawach to bywało :p


thorongil, przypomnij nam proszę, w którym roku, na którym soborze ogłoszono Maryję dziewicą?

ps. katolicy zróbcie tak aby w końcu pisano o was dobrze....umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 14:39  
Cytuj
ja wiem o co biega, ale nie wiem czy Ty wiesz co to jest specjalizacja endokrynologia, myślisz że jajniki mają coś wspolnego z in vitro? czy czegoś nie dotyczałeś o tej kobiecie? ciekwe z czym moze wiązać się stanowisko kierownika zakładu rehabilitacyjnego ginekoligii i połoznictwa, ale pewnie nie z niepołodnością :]

jakoś tadeusz wasilewski też Ci nie odpowiada choc pracował w pierwszej w polsce klinice wykonywaującej in vitro, czyżby nagle jego wykształcenie było katolickie?

obecnie o in vitro wypowiedział się negatywnie prof. Janusz Gadzinowski, niestety tez jest katolikiem, a jego specjalizację pewnie tez Cię nie zadowolą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 15:20  
Cytuj
chodziło mi o to że Polska nie jest krajem katolickim dlatego napisałem o konstytucji ale ty wycinasz kawałek który ci pasuje i do niego się odnosisz :/ ...

ustaliliśmy sobie jedno że "KK" ma prawo zabrać zdanie lub ogłosić stanowisko w tej sprawie umiech czy straszyć ekskomuniką tego nie jestem pewien ... ustaliliśmy że w Polsce nie mieszkają sami katolicy i że Polska nie jest krajem katolickim ...

wiec może wytłumaczysz mi dlaczego niby prawo "KK" i uznawanie przez niego że embrion = człowiek ma być brane pod uwagę ?? (a nie jest tak traktowany w prawie Polskim )nie słyszałem nic na temat żeby taka lub inna ustawa miała zmieniać prawa "KK" a tylko prawo Polskie

"Art. 25.

Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione."

i na koniec art.25 a może to że w Polsce nie ma finansowania in-vitro godzi w czyjąś religie ?? jeżeli mają być "równouprawnione" ( to ostatnie to żarcik smiech2 )

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 15:52  
Cytuj
Z czystej ciekawości pytam - kiedy ustalono, że Maryja była dziewicą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 16:03  
Cytuj
endokrynologii z jajnikami nie skojarzylem, wyszly luki :]
w kazdym razie skupilem sie na tym w jakim kierunku poszla, jakie se kursy zrobila nijak sie to ma do leczenia nieplodnosci, przynajmniej dla mnie :]
2 kolejnych do mnie nie przemowi, po prostu nie przekonasz mnie - pomijam wszystkie aspekty wyznaniowe, etyczne itd. - ze metoda skuteczniejsza/lepsza/bezpieczniejsza/+ wszystkie inne przymioty, ktora startowala niedlugo po in vitro nadal by raczkowala :] swiatem rzadzi pieniadz, a na tym moznaby rowniez doskonale zarobic, wcale nie trzeba igiel.
przyklad wczasy odchudzajace, ludzie bula po kilka/kilkanascie tysiecy za to by ktos przygotowal diete i kazal im sie poruszac, przez 2 tygodnie gubia 2 kilo i sa wniebowzieci, takie same efekty osiagneliby w domu :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 08:20  
Cytuj
specjalizacja endokrynologii ma dużo wspólnego z niepłodnością, bowiem jajniki mogą równać się niepłodność, a niepłodność=In vitro. Jakos Twój prof. Radwan po za stwierdzeniem i to nie jasnym iż naprotechnologia to nie leczenie nie popiera tego żadnym badaniem czy wiedzą. Ponadto odmawia wykształcenia lekarzom, którzy stosują naprotechnologię mówiąc o nich „to nawet nie są lekarze”. Ciekawe, bo jak już wspomniałem Wasilewski należał do tych co pierwsi stosowali w Polsce In vitro, w pierwszej w Polsce klinice i uczył się od polskich prekursorów, w których gronie nie było prof. Radwana. Dziś emeryt twierdzi, stojący na czele jednej z klinik zajmujących się In vitro twierdzi iż on posiada wiedzę a inni nie. Po za tym przytoczyłem Ci jeszcze prof. Grudzińskiego, jeśli Twoją oceną są tytuły i funkcje to bije na głowę prof. Radwana. I jak sam tytuł wywiadu z nim wskazuje chodzi mu wyłącznie o biznes, a nie o przedstawienie jakichś dowodów.
Po za tym nie próbuję Cię do niczego przekonać, mówię jedynie że dla osób które deklarują się katolikami jest alternatywa, a co za tym idzie w cale nie muszą popierać In vitro, bo mają wybór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 08:21  
Cytuj
el.Banan, napisz w końcu jasno jaki kawałek wcinam? czy to dla ciebie takie trudne, czy już po prostu tak się kręcisz w tym temacie, że nie wiesz jak wybrnąć? Jak nie pedofilia, to wyjeżdżasz z prawem polskim, choć nikt na tu się nie powoływał, dalej z konstytucją itd. itd. a jakie to kawałki wcinające to wciąż nie wiadomo. Może sprecyzuj w końcu co chcesz napisać (powiedzieć)
Powołujesz się na konstytucję, ale tak na ślepo co? nikt w życiu Cię nie uświadomił iż konstytucję regulują ustawy, a ustawy przepisy? Najbardziej rozbawił mnie art. 25, powinieneś zostać konstytucjonalistą, tak pięknie potrafisz wykładać nie na temat. Że też żaden z polityków na niego nie wpadł, tak samo jak na art. rozdzielający państwo od kościoła. No ale to trzeba być takim znawcą jak Ty. Powinni wziąć Cię do rządu, marnujesz się tu na tym forum ze swoją wiedzą :]
Co do ustaleń, to wybacz, ale chyba Ty sobie ustaliłeś coś, ja nie miałem problemu w tej dyskusji, to Ty wiecznie widzisz jakiś konflikt z prawem polskim. Napisz też czy czujesz się wystraszony ekskomuniką, skoro to straszenie. I jak już mówisz o straszeniu to napisz jasno i wyraźnie czy straszeniem są slowa np. w Piśmie św, bo może niedługo będziesz moim obrońcą w tym temacie i chciał mi konstytucyjnie uświadomić iż Kościół mnie straszy grzechem i wywiera na mnie wpływ?
embrion=życie=człowiek, no chyba że wg Ciebie z połączenia ludzkich komórek jest co innego np. koń czy słoń :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 09:19  
Cytuj
Widzę thorongil ze jesteś w stanie udowodnić, że krzesło to żyrafa, wszak ma cztery nogi i oparcie może robić za szyję.
Pytam, jakim prawem oprawcy z pod znaku krzyża, z ręki, których zginęło więcej ludzi niż za Stalina i Hitlera razem, mają czelność umoralniać i narzucać swoje prawa całemu społeczeństwu. Pazerny kościół to żaden autorytet, thorongil otwórz oczy kościół masowo traci wiernych. Sam sobie odpowiedz, dlaczego.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 09:24  
Cytuj
kolejny ktory sypie liczbami o rzekomym mordowaniu, ale nie umie ich przedstawić :]
a co do utraty wiernych, to jakoś liczba wiernych na świecie z każdym rokiem jest większa niż z poprzednim, coś nie tak z liczeniem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 09:42  
Cytuj
Jakimi liczbami, więcej to według Ciebie to liczby?
Udowodnij mi w takim razie ze się mylę, nadal twierdzę, że z ręki kościoła w całej jego historii zginęło więcej ludzi niż z ręki Hitlera i Stalina razem.
Pisząc o utracie wiernych, pisałem o terenie Polski.
Proszę tylko nie stosuj metody żyrafy-krzesła.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 10:06  
Cytuj
KK powinien przestać mieszać się w sprawy medycyny i nauki.
Podczas kazań można straszyć ekskomuniką ile tylko dusza zapragnie.
Wszyscy zgadzający się w tej sprawie z KK, powinni nie korzystać z tej metody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 10:07  
Cytuj
jeżeli coś twierdzisz to chyba nie z sufitu, więc udowodnienie tego leży po twoeje stronie. Ja zarzucam Ci że kłamiesz, wieć proszę obroń się, przytocz te dane ktorymi dysponujesz lub żródłami?

Twierdzisz, że zgineło więcej, to napisz ile zginęło skoro więcej?

na razie nie mam czego stosować, nie napisałes jeszcze niezgadzam się bo (uzasadnienie)......... argument krzesło-żyrafa, nic nie mówi, jest pusty, jak Twoje wyliczenia ofiar :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »