NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
wypłata zasiłków rodzinnych ..:(,
Posty: 4
Dołączył: 19 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 16:19  
Cytuj
Bardzo mnie denerwuje termin a właściwie godziny wypłacania zasiłku rodzinnego.....godz...21 czy to pora chodzenia po sklepach?! czy możne kolejny raz zmuszanie nas do czegos???? dlaczego ktoś za nas ciągle decyduje o banku o karcie o koncie???? ja mam już tego dość....!!!

//moderowano tytuł - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 16:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 18:31  
Cytuj
...prawdę powiedziawszy mnie też szlag trafia na to...
Na chxj mi pieniądze prawie w środku nocy jak nie mam za co kupić czegoś na obiad czy kolację !!!!
Tym bardziej ,że faktycznie w tym pierniczonym urzędzie ktoś za nas zdecydował ,że mam mieć kartę w tym powalonym banku !
Wcześniej miałam przelane na konto i były już pomiędzy 14-16tym!!!!!!!!!!!!
Czy gdzieś indziej są w ogóle takie karty?
Kiedy urząd przelewa im kasę na wypłatę rodzinnego? Pewnie koło 16-go i ktoś może wziął za to niezłą kasę...a oni sobie w kulki lecą i wypłacają najpóźniej jak mogą bo przez 4-2dni wiecie ile na tym zarobią hieny ! wrrrrrrr

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 22:05  
Cytuj
możecie przybliżyć o co chodzi z tymi godzinami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 22:12  
Cytuj
Dokładnie chodzi o fakt ,że zasiłek ma być wypłacany do 20-go każdego miesiąca a kasa wpływa owszem 20-go ale dopiero po godzinie 21-szej możesz ją wybrać. Nie o 12-tej,15-tej czy 18-tej tylko po 21-szej.W którym innym banku o tej godzinie księgowane są przelewy? W żadnym ! A co ciekawsze można go wybrać w całości tylko na poczcie bo w bankomacie same papierki tylko która poczta jest czynna po dziewiątej wieczór?Też żadna! ehhhh

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 22:16  
Cytuj
Wymieńcie prezydenta to może wam wymienią sposób wypłaty zasiłków. Kto to wymyślił? jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 22:19  
Cytuj
Pewnie chodzi o to ze przez ten jeden dzien pieniadze moga dluzej "zarabiac" na siebie.
To nie jest 10 czy 100zl tylko gruba kasa liczona pewnie w setkach tysiecy (jak nie lepiej) wiec chocby 1% z takiej kwoty robi niezla sumke, ktora zasila konto niestety nie nasze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2010r. 23:40  
Cytuj
dokładnie ..... :( ...tyle ,że to nie jeden dzień tylko 2-3 więc i kasę większą mają ..... ale najbardziej wkurxxxxxxe jest to ,że kasę możesz dostać dopiero po godzinie 21-szej

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 08:02  
Cytuj
pierwszy raz słysze o czymś takim.ja zawsze biore rodzinne nawet przed 20 dniem miesiaca i zawsze jest w południe.faktycznie gmina odgornie zaznaczyła bank w ktorym nastepuje odbior rodzinnego.u nas jest to bank spółdzielczy.ale zawsze jest to w południe.no ale ja nie mieszkam w stalowej tylko w okolicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 10:23  
Cytuj
U nas najpierw trzeba było założyć sobie rachunek w bs aby otrzymać rodzinne niby za darmo...okazało się później ze za ten rachunek trzeba płacić...później jakiś geniusz wymusił te chore karty....nie było możliwości odmówić bo to był warunek...wszystko chore jakieś ale najbardziej wkurw.....a jest pora wypłacania tych jakże wysokich zasiłków...chore państwo...chore zasady jakie w nim panują!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 11:00  
Cytuj
tylko daj i daj.... zasiłek nie jest OBOWIĄZKOWY ! Nie podoba się to nie brać ! a jak ktoś jeszcze jest w zarządzie.... to naprawdę wstyd brać zasiłek . Chory to jest kraj że płaci a wy jeszcze macie pretensje że wam coś dają!

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 11:15  
Cytuj
..hmmmm rozumiem ,że powinnam się wstydzić faktu ,że biorę zasiłek rodzinny bo jestem w zarządzie.... stuknij się w czółko jak nie masz pojęcia ani co to za zasiłek ani na jakiej zasadzie jest przyznawany....ale może jak będziesz kiedyś miał dzieci to Ty z kolei zaczniesz narzekać ,że jest za niski jak na potrzeby Twoich dzieci czy Twoje drogi Panie a nie na godziny wypłat jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 11:31  
Cytuj
No to raz jeszcze powtarzam. Biorący zasiłki, a niezadowoleni ze sposobu wypłaty, 21 listopada i 5 grudnia całymi rodzinami do urn wyborczych i wiecie na kogo macie nie głosować jezyk
Zapytajcie kontrkandydatów na spotkaniach wyborczych, czy zmienią ten przymus.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
..hmmmm rozumiem ,że powinnam się wstydzić faktu ,że biorę zasiłek rodzinny bo jestem w zarządzie.... stuknij się w czółko jak nie masz pojęcia ani co to za zasiłek ani na jakiej zasadzie jest przyznawany....ale może jak będziesz kiedyś miał dzieci to Ty z kolei zaczniesz narzekać ,że jest za niski jak na potrzeby Twoich dzieci czy Twoje drogi Panie a nie na godziny wypłat jezyk


Tak dokładnie uważam. Podejście że mi się należy jest nie uczciwe wobec naprawdę potrzebujących . Właśnie przez takie spojrzenie na obowiązek państwa wobec obywateli mamy taką sytuację z budżetem . Bo mi się należy i tyle ... ,jeśli zarabiam wystarczająco dużo ( w końcu jest się członkiem zarządu ) aby utrzymać rodzinę to raczej nie powinno się wyciągać pieniędzy z urzędu i jeszcze narzekać. W tym świecie trzeba zdać egzamin na prawo jazdy , natomiast dzieci mogą mieć wszyscy bez względy na to czy są odpowiedzialni i potrafią zapewnić im godziwy byt czy tylko będą narzekać i nic nie robią aby np. zmienić pracę na lepiej płatną .

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 12:26  
Cytuj
Z twoich wypowiedzi wniosek jaki się mi nasuwa to taki,że albo jeszcze rodzice Ci dokładają albo piastujesz dość wysokie stanowisko w urzędzie jezyk ..... no być może jesteś na tyle odpowiedzialny drogi Panie ,że nie założyłeś jeszcze rodziny jezyk...... ale niektórzy starsi panowie(czyt. kawaler) tak mają jak niektórzy studenci smiech2

Ja się nie wstydzę ani tego,że pobieram zasiłek rodzinny ani tego ,że mam w etykietce zarząd ! A tym bardziej nie wstydzę się tego ,że mam dzieci szanowny Panie!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 12:42  
Cytuj
Muszę Cię zmartwić , źle wyciągasz wnioski . Jestem tzw. wyrobnikiem w prywatnej firmie , rodzicom to ja pomagam na ile mogę i wiem doskonale ile kosztuje utrzymanie własnej rodziny. Jestem po prostu odpowiedzialnym obywatelem tego kraju i szlag mnie trafia jak czytam że nie dość że dają pieniądze za nic ( no bo tak naprawdę za co są te pieniądze? ) to jeszcze narzekają że dopiero wieczorem , Tesco otwarte 24 h więc w czym problem ?

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 12:48  
Cytuj
....może w tym,że mi się nie chce szanowny Panie budzić dzieci na kolację w środku nocy bo rano idą do szkoły jezyk .....

.... oczywiście bez urazy ale ....musiałby się Pan zamienić miejscami,żeby niektórych zrozumieć.... a może najpierw sprawdzić ich życiorys .... kto to wie....
A początku mojej wypowiedzi proszę sobie nie brać do serca,bo jeszcze jestem na tyle odpowiedzialna ,żeby mieć co im dać na kolację i głodne spać nie chodzą smiech2 co nie zmienia faktu ,że wszyscy mają tak dobrze ... :( są też tacy którzy swoje wypłaty zostawiają w aptekach - proszę o tym nie zapominać !

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 13:55  
Cytuj
Nie odbieram nikomu prawa do zasiłku , chodziło mi o ten ton wypowiedzi. BS chyba dał najlepszą ofertę dla urzędu jeśli chodzi o utrzymanie konta min. dodatkowe odsetki. Drażni mnie po prostu podejście i czepianie się , i tyle umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 14:12  
Cytuj
...nie denerwuj się...a to ,że BS dał najlepszą ofertę to w takim razie dlaczego na karty nie dali z tego banku tylko z City?! Bo najwyraźniej w Stalowej nie idą pieniądze przez BS chociaż wcześniej tak było? Co się z tym wiąże ? ...no właśnie też tak myślę...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »