NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ruch Poparcia w Stalowej Woli, Ruch Poparcia w Staloej Woli
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 19:57  
Cytuj
Witam!!!
mój post jest do ludzi którzy popierają politykę tworzącego się nowego ugrupowania politycznego jakim jest Ruch Poparcia.
wszyscy którzy mnie czytają i zgadzają się z polityką zacznijmy coś robić by było nam lepiej by ten kraj wcale nie biedny nie musiał być dla nas obcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 19:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 20:23  
Cytuj
powodzenia:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 20:56  
Cytuj
a ja bym sie zapytał bo polityka Palikota jest mi najbliższa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 09:33  
Cytuj
Mam nadzieję że Palikotowi się uda, wreszcie pojawiłoby się coś nowego.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 09:38  
Cytuj
chętnie się dołączę smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję że Palikotowi się uda, wreszcie pojawiłoby się coś nowego.


Ludzie czy wam rozumy odebrało ? Wierzycie, że ten koleś robi coś samodzielnie ?

Przecież nawet dziecko się połapie, że Ruch Paligłupa to tylko jego kolejny wybryk ( za przyzwoleniem płemieła ) mający na celu odwrócenie uwagi od nieudolności naszego nie-rządu.
Gdyby tak nie było, to już pewno siedziałby w puszce. Przypomnijcie sobie co Tusk robił z niepokornymi typu Gilowska, Płażyński itp
Na Palikota mają tyle kwitów, że gdyby to nie były działania pozorowane, będące na rękę rządowi to gość nawet by nie zdążył pierdnąć a już do jego drzwi pukałoby CBA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 10:12  
Cytuj
Palikot na PREZYDENTA umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 13:13  
Cytuj
Ludzie czy wam rozumy odebrało ? Wierzycie, że ten koleś robi coś samodzielnie ?

Przecież nawet dziecko się połapie, że Ruch Paligłupa to tylko jego kolejny wybryk ( za przyzwoleniem płemieła ) mający na celu odwrócenie uwagi od nieudolności naszego nie-rządu.
Gdyby tak nie było, to już pewno siedziałby w puszce. Przypomnijcie sobie co Tusk robił z niepokornymi typu Gilowska, Płażyński itp
Na Palikota mają tyle kwitów, że gdyby to nie były działania pozorowane, będące na rękę rządowi to gość nawet by nie zdążył pierdnąć a już do jego drzwi pukałoby CBA [/cytat]


no tak wy zawsze macie racje ludzie blednie zapatrzeni w jarka który wszędzie widzi spisek nawet mu się przywidziało ze wermacht wrócił 80 lat po wojnie odpuść sobie jak cie to nie interesuje to nie bazgraj komentarzy bosa zbędne.


dla ludzi zainteresowanych poparciem dla "Ruchu Poparcia " wnioskuje o odwiedzenie strony http://www.ruchp(...)itro.jpg

zbierajcie podpisy które należny wysłać później na adres : ul. Krakowskie Przedmieście 10/5, 20-002 Lublin z dopiskiem Podpisy – Ruch Poparcia.

zapraszam także na spotkanie które odbędzie się 25.10.2010r w Rzeszowie
wszystkie informacje na stronie ruchpoparciapalikota.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 13:33  
Cytuj
Tu jest problem bo niektórzy postrzegają przeciwników PO i im podobnych, jako zwolenników PiSu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Tu jest problem bo niektórzy postrzegają przeciwników PO i im podobnych, jako zwolenników PiSu.


może i masz rację ale jak ktoś jest przeciw PiSiokom to na bank jest z PO tak jak i ten koleś z Łodzi :/ z tym że wychodzi na to że pierwszym celem miał być L.Miller ... co do samego RP to najbliżej mi chyba do niego bo jak słucham Kaczyńskiego to coraz mniej się dziwie panu Ryśkowi.C :/ ... Jarek codziennie gada większe brednie co dzień bardziej mobilizuje moherową bandę do nienawiści :(

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 18:06  
Cytuj
Zapomniał Jarek jak palił kukłę Wałęsy przed Belwederem. Ten to jest miłośnik kochający wszystkich:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
no tak wy zawsze macie racje ludzie blednie zapatrzeni w jarka który wszędzie widzi spisek nawet mu się przywidziało ze wermacht wrócił 80 lat po wojnie odpuść sobie jak cie to nie interesuje to nie bazgraj komentarzy bosa zbędne.


dla ludzi zainteresowanych poparciem dla \"Ruchu Poparcia \" wnioskuje o odwiedzenie strony http://www.ruchp(...)itro.jpg

zbierajcie podpisy które należny wysłać później na adres : ul. Krakowskie Przedmieście 10/5, 20-002 Lublin z dopiskiem Podpisy – Ruch Poparcia.

zapraszam także na spotkanie które odbędzie się 25.10.2010r w Rzeszowie
wszystkie informacje na stronie ruchpoparciapalikota.pl


Dlaczego ludzie nie popierający Paligłupa z automatu są szufladkowani jako pisiaki ? Czyżbyś razem ze swoim guru odziedziczył fobie z PO ?

Może ja akurat piszę z siedziby SLD i Kaczorów mam głęboko w .... ? umiech)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »