NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Brafitting,
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Lena32 Dzięki za namiary. Byłam wczoraj w środku w Hali Targowej i jest tak, jak mówisz. Miła dziewczyna i ma dostępne takie rozmiary. Już zamówiłam z katalogu umiech


good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 11:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 12:25  
Cytuj
kobiety przestańcie się 'katowac' w tak naprawde zle dobranych biustonoszach, te wszystkie produkty dostepne na rynku, w wiekszosci tych sklepow bieliznianych to jedna wielka pomylka. A potem rosnie przekonanie ze biust w rozmiarze D/E jest olbrzymim...za duzo kobiet nosi biustonosze zdecydowanie za male, totalnie niedopasowane tak naprawde...jesli ktos jest zainteresowany odnalezieniem dobrego rozmiaru, napisz na priv a podeślę pewną bardzo pomocną, 'uswiadamiajacą' stronkę, pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 12:45  
Cytuj
Aftertherain masz rację. Niektórym kobietom wydaje się, że rozmiar G jest ogromny. Nic bardziej mylnego. To kobiety nie potrafią kupić odpowiedniej bielizny, co widać na ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 14:51  
Cytuj
Aftertherain i izka - podpisuję się pod Waszymi wypowiedziami "ręcami i nogami" i całkowicie się zgadzam. Szkoda mi tych dziewczyn, zamartwiających się, że ich biusty w rozmiarze C są małe, bo to C w końcu, a gdyby dobrały sobie odpowiedni biustonosz, to zapewne w 90% przypadków okazałoby się, że powinny mieć co najmniej E. A to już nieco dowartościowuje ;)
Tylko ostatnio biorąc udział w podobnej dyskusji dowiedziałam się, że wydanie minimum 50zł na odpowiedni stanik jest dla nich zbyt dużym wydatkiem. Szkoda takiego myślenia, bo po jednym dobrze dobranym staniku, który nie rusza się z miejsca i dobrze podtrzymuje biust, nigdy więcej nie spojrzałyby na te bazarowe badziewia.

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 15:22  
Cytuj
to fajnie, tylko podajcie nazwy takich sklepów, gdzie można kupić taką odpowiednią bieliznę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 15:31  
Cytuj
Już niebawem będzie w Stalowej Woli taki sklep. Marki polskie i brytyjskie. Szeroka rozmiarówka, na początek miseczki A-K, obwody 60-85. Otwarcie wkrótce..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
Już niebawem będzie w Stalowej Woli taki sklep. Marki polskie i brytyjskie. Szeroka rozmiarówka, na początek miseczki A-K, obwody 60-85. Otwarcie wkrótce..

Poważnie ? Gdzie ? Jakie firmy ? Ale extra ! Pisz wszystko umiech umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 17:55  
Cytuj
Z ręką na sercu umiech Nie wiem czy mogę tu pisać, poszukaj na znanym portalu na f ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
Z ręką na sercu umiech Nie wiem czy mogę tu pisać, poszukaj na znanym portalu na f ;)

http://forum(...)ch_.html
a to ? czytasz? Jesteś tam obecna ?
Ups gupio pytam, chyba tak , dobra ide googlac adres bo nie wiem gdzie to jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z ręką na sercu umiech Nie wiem czy mogę tu pisać, poszukaj na znanym portalu na f ;)

http://forum(...)ch_.html
a to ? czytasz? Jesteś tam obecna ?
No baaa..czytam czytam...od lat..to i wiele innych, ale raczej się nie udzielam.

Ups gupio pytam, chyba tak , dobra ide googlac adres bo nie wiem gdzie to jest umiech


wiesz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:07  
Cytuj
jakoś mi się dziwnie zacytowało zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:10  
Cytuj
Ale fajnie, nie bedę musiała szukać już w internecie umiech i w innych miastach w okolicy umiech czerwono białe, tak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 18:47  
Cytuj
Znalazłam, polubiłam, tylko informuj na bieżąco, co i jak. A jak będę w Stalowej to postaram się zaglądnąć : )

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Znalazłam, polubiłam, tylko informuj na bieżąco, co i jak. A jak będę w Stalowej to postaram się zaglądnąć : )

Jasne umiech Myślę, że za jakiś miesiąc można wpadać na kawę umiech
Na razie skromnie, ale jak tylko będzie zainteresowanie będę poszerzać asortyment.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 21:34  
Cytuj
A z Panache będzie duży wybór ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
A z Panache będzie duży wybór ?

Tak jak pisałam, początek skromnie..w dniu otwarcia tylko Dalia i Freya, Panache pojawi się w następnej kolejności.
Od czegoś trzeba zacząć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Od czegoś trzeba zacząć.

Jasna sprawa, trzymam kciuki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 22:40  
Cytuj
Chmurka - popieram 1000%umiechdoslownie, co do dobrej jakosci stanikow polecam np effuniakiumiech no i zakup przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2012r. 23:16  
Cytuj
Ojejku! Jakie cudne te staniki! Urocze, piękne i... aż nie wiem, co powiedzieć! Genialne!
I wielki plus za modelki w normalnych rozmiarach, takie naturalne, nie tam żadne przesuszone szkielety!
Niechaj mi, studentce, będzie dane nieco więcej pieniążków, a na pewno zrobię zakupy w tym sklepie! : )
Dzięki bardzo za polecenie : )

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 07:28  
Cytuj
Oj taaak..effuniaczki są boskie umiech Tylko trzeba uważać i nie zaniżać obwodu, bo potrafią być pierońsko ciasne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »