NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Aluminiowa stolica Polski,
Posty: 17
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2010r. 21:20  
Cytuj
Aluminiowa stolica Polski to bardziej adekwatne okreslenie Stalowej Woli niz np.Jagodowa....... ktora to sie tak chlubiono.
Dziwne ze kandydaci na prezydenta ani slowem nie wspomna stanie naszego srodowiska naturalnego.Czystosci powietrza ktorym oddychamy ,woda ktora pijemy i przyroda wokol nas.
Gdzie jest stacja calodobowego monitoringu powietrza?
Co z rzeka San w ktorej jest coraz mniej ryb.
Czemu tak wiele dzieci i starsyzch osob cierpi na alergie_
To pytania do pryzsylego prezydenta .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2010r. 21:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2010r. 22:41  
Cytuj
CYTAT

Gdzie jest stacja calodobowego monitoringu powietrza?

Po co Ci te informacje? Najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie i dlatego nie musisz wszystkiego wiedzieć - jeszcze okazałoby się, że powietrze tutaj jest bardziej skażone niż w Czarnobylu.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2010r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Gdzie jest stacja calodobowego monitoringu powietrza?

Po co Ci te informacje? Najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie i dlatego nie musisz wszystkiego wiedzieć - jeszcze okazałoby się, że powietrze tutaj jest bardziej skażone niż w Czarnobylu.

Mnie osobiscie to wali jestem daleko w swiecie od tej smierdzacej wieczorowa pora aluminiowymi wyziewami dziura na podkarpaciu.
Szkoda mi tylko rodziny i znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2010r. 23:41  
Cytuj
to sie przejedź o 19 koło rozwadowa, hutnika a potem odlewni. A wtedy sie zdziwisz gdzie lepsze powietrze jest.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2010r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
to sie przejedź o 19 koło rozwadowa, hutnika a potem odlewni. A wtedy sie zdziwisz gdzie lepsze powietrze jest.

Nie dam rady w okolo 19 przejsc sie w tak odlegle miejsca.Musial bym ten spacer rozlozyc na 3dni,stracil bym wtedy porownanie smrodu z poprzedniego miejsca.Lepiej powiedz mi prosze gdzie jest najzdrowsze .
Zreszta to bez sensu nie jestem stacja monitorujaca stopien emisji trucizn do atmosfery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2010r. 08:37  
Cytuj
Miałem okazje bywac w okolicach najwiekszych trucicieli wieczorami i niestety ale smierdzi po prostu mniej. A skoro jesteś z jakiejś organizacji to skoczcie na teren hsw i zróbcie porządek z wypalaniem alusów.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2010r. 09:27  
Cytuj
Nos w tym wypadku jest tak dobrym narzędziem pomiarowym jak i oko. Na oko to wiesz... Podobnie z wodą w Sanie, rzucisz okiem, brudna, powąchasz - śmierdzi zdechłymi rybami, ale nie posmakujesz dlatego, że istnieje zbyt wielkie ryzyko zachorowania. Możesz jedynie podejrzewać, przeczuwać niebezpieczeństwo, a kiedy zapytasz - z miejsca posądzają cię o przynależność do jakiejś organizacji, popieranie teorii spiskowych albo najzwyczajniej nie odpowiedzą. A powietrze? Przeźroczyste, nie śmierdzi dlatego, że masz katar. Uczulenia - przecież są powodowane przez pyłki, a nie przez to czym oddychasz i przez to co żresz. Powietrze krystalicznie czyste, woda bez dodatków chloru i fluoru, pożywienie bez tzw. konserwantów, otoczenie bez promieniowania elektromagnetycznego - słowem raj. Będziemy na pewno żyć długo.

;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »