NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowowolanie przed kamerą, wywiad-rozmowa
Posty: 23
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 10:58  
Cytuj
Witam,

na pewno wielu z Was kojarzy postać Kuby Wojewódzkiego - dziennikarza - związanego m.in ze stacją TVN. Kuba (oczywiście to też już wiecie) prowadzi autorski program, który emitowany jest we wtorki w/w stacji tv. Dlatego też mam do Was pytanie, kogo związanego z naszym miastem (Stalowa Wola) widzielibyście w podobnym programie. Oczywiście trzymamy się bardzo luźnej formy rozmowy, tak jak to ma miejsce w programie stacji TVN. Ja na sam początek proponuję, któregoś z kandydatów na fotel prezydenta STW, a rozmowa w całości (prawie) nie dotykała by spraw politycznych. Jakie są Wasze propozycje?.

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 10:58  
Cytuj

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 11:07  
Cytuj
aha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 17:22  
Cytuj
Nie znajdziesz w Stalowej Woli osoby, która miałaby na tyle dystansu do siebie, żeby nie strzelić focha prowadzącemu ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Nie znajdziesz w Stalowej Woli osoby, która miałaby na tyle dystansu do siebie, żeby nie strzelić focha prowadzącemu ;-)


Jesteś w dużym błędzie umiech Ja bym zaproponował pewnych kandydatów, których mozna spotkać wczesną porą, pod sklepem monopolowym. Napewno Wojewódzki miał by niejednokrotne problemy z ripostą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 18:44  
Cytuj
Oj tak Ci panowie pilnujący aby sklep był otwierany punktualnie, nie raz by zagieli Wojewódzkiego. Ciekawe osoby znajdzie się w tym barze nieopodal torów i sklepu z bronią. Tamci panowie nie raz już od 6 rano gotowi są na otwarcie i zupę chmielną smiech2

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 18:55  
Cytuj
A może jakieś bardziej publiczne osoby związane np. ze sportem, polityką, działalnością społeczną??

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 20:02  
Cytuj
A co Ty casting robisz do programu??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 20:45  
Cytuj
ja bym zrobiła reportaż czekając na piątek... bo to ostatni dzień pracy i aż miło... ale jeszcze 2 dni trzeba poczekać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:15  
Cytuj
Czy jest ktoś,kto o Stalówce zaśpiewa jak K.S.U o Ustrzykach"..lubię to miasto,bo tu się urodziłem.."?Pamiętam wywiad z Justyną Steczkowską,która powiedziała,że pochodzi z Gdańska.To chyba jakaś dzielnica Stalowej Woli,ale ni hu,hu nie kojarzę gdzie to jest.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:41  
Cytuj
strachan, Boksera weź do programu, nerwowy jakiś taki ostatnio :-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »