NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Forex, Chętni to wymiany spostrzezeń
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 13:54  
Cytuj
Witam!! jestem ciekawy czy w Stalowej woli są osoby ( tzn. są, tylko pytanie ile?? umiech)które zajmują się rynkiem forex i handlem walutami.
Chodzi mi o ogólne pojęcie jakim jest inwestowanie we wszelakie instrumenty pochodne np. waluty , surowce, akcje itp poprzez forex, opcje a nawet fundusze inwestycyjne. Ja osobiście siedzę już na tych rynkach kilka dobrych lat, a od niedawna inwestuje razem z kumplem, który tez ma spore pojęcie na ten temat.

Zapewne osoby znające temat wiedza, że pieniądze do wyciągnięcia są nie małe z takiej zabawy (na początku lepiej jak traktujemy to jako zabawę)wiec może zbierzmy się w grupę i wymieniajmy się spostrzeżeniami i prognozami, przewidywaniami jak pójdzie wykres i dlaczego, myślę że "co dwie głowy to nie jedna", jedni są lepsi w analizie technicznej inni w fundamentach połączone siły mogą nieźle zaowocować, a choćby nawet każdy nauczy się innego postrzegania rynku, z perspektywy innej osoby. proponuje...niech chętne osoby piszą, założymy jakiś skypechat i będziemy na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami umiech... Co wy na to???

za błędy i nie poukładanie zdania przepraszam pisze z pracy umiechpod stresem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 13:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Witam!! jestem ciekawy czy w Stalowej woli są osoby ( tzn. są, tylko pytanie ile?? umiech)które zajmują się rynkiem forex i handlem walutami.
Chodzi mi o ogólne pojęcie jakim jest inwestowanie we wszelakie instrumenty pochodne np. waluty , surowce, akcje itp poprzez forex, opcje a nawet fundusze inwestycyjne. Ja osobiście siedzę już na tych rynkach kilka dobrych lat, a od niedawna inwestuje razem z kumplem, który tez ma spore pojęcie na ten temat.

Zapewne osoby znające temat wiedza, że pieniądze do wyciągnięcia są nie małe z takiej zabawy (na początku lepiej jak traktujemy to jako zabawę)wiec może zbierzmy się w grupę i wymieniajmy się spostrzeżeniami i prognozami, przewidywaniami jak pójdzie wykres i dlaczego, myślę że \"co dwie głowy to nie jedna\", jedni są lepsi w analizie technicznej inni w fundamentach połączone siły mogą nieźle zaowocować, a choćby nawet każdy nauczy się innego postrzegania rynku, z perspektywy innej osoby. proponuje...niech chętne osoby piszą, założymy jakiś skypechat i będziemy na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami umiech... Co wy na to???

za błędy i nie poukładanie zdania przepraszam pisze z pracy umiechpod stresem


ja tym się zajmowałem jakieś 2-3 lata i dałem sobie spokój. Można na tym zarobić, ale to porównywalne do ruletki. Na początku myślałem, że odkryłem coś na czym można zbić kokosy. W ogólnym rozliczeniu przez ten okres wyszedłem na zero, wolę coś bezpieczniejszego, aczkolwiek nie mówię że już nigdy nie się nie skuszę na fx.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »