NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy jesteś inteligentnym mieszkańcem?,
Posty: 7
Dołączył: 11 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 21:59  
Cytuj
Proszę nie zamykać tematu, to poważna sprawa dotyczy naszych mieszkańców ! to cenzura !! wiem że jesteście portalem jednego ugrupowania politycznego i nie podobają się wam takie tematy !! ja czuję się obrażony !! tak samo jak zwolennicy wszystkich innych ugrupowań którzy nie popierają kandydatów z Prawa i Sprawiedliwości !

Ten, kto nie zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość nie jest człowiekiem inteligentnym.


Czy jeśli wynik wyborów prezydenta Stalowej Woli będzie nie po myśli PiS-u, to na podstawie tego, co Pan mówił na spotkaniu z jej mieszkańcami o inteligencji Polaków, można będzie powiedzieć, że tutaj ludzie (mieszkańcy Stalowej Woli) są mało inteligentni?

- Powiem, że jak będzie po naszej stronie myśl, to znaczy, że są inteligentni.


Pamiętaj zostaniesz wykluczony! tylko inteligentni będą ludzie, którzy zagłosują za PiS!!

Tak dzieli Polaków, tak dzieli nas mieszkańców Stalowej Woli Jarosław Kaczyński i całe PiS, bo co powie prezes to rzecz święta i nie można się sprzeciwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 21:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 22:20  
Cytuj
Zawsze dzielił. Na polaków i nie. Na patriotów i nie. Na PiS i zomo. Można by tak jeszcze wymieniać tylko po co.
Każdy kto obejrzał debatę Szreka z Wiesławem w tvk stella nie powinien mieć wątpliwości jakim "super" Prezydentem będzie kandydat PiS. A jak PiS wystawia swojego najlepszego człowieka na kandydata to nawet nie chcę myśleć jacy są ludzie w PiS.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 22:24  
Cytuj
Albo posłuchać debaty w Radiu Rzeszów... Siembida jest tragiczny jak każą mu mówićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 22:36  
Cytuj
przykre jest to, że przyjedzie taki typ z Warszawy i dzieli nas. Nie zna naszych spraw, lecz tylko to co powie mu Błądek i Siembida.

co do debaty w radiu rzeszów, Siembida znów zasługi dla HSW w czasie kryzysu to zasługi Wiesława Siembidy. Czy pan Kopyto może zwołać konferencje i potwierdzić zasługi pana Siembidy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 22:45  
Cytuj
Obietnice przed wyborami sa zawsze i wszedzie. Ja wiem jedno : jesli p. Andrzej nie wygra to miasto upadnie, kandyduja tu tacy ktorzy go rozkradna do reszty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 22:47  
Cytuj
kolego dziwi mnie tylko że piszesz o zwolennikach Pisu. Ja ich nie lubie, Anulka nie zajmuje sie tymi tematami a invx nie wiem;) Jest cenzura z mojej strony dotycząca polityki od tego sa odpowiednie tematy. Dziennie blokuje 40-50 tematów o polityce i banuje 1-2 osoby których jedynym celem jest reklama siebie jako polityka w każdym mozliwym temacie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Proszę nie zamykać tematu, to poważna sprawa dotyczy naszych mieszkańców ! ja czuję się obrażony !! tak samo jak zwolennicy wszystkich innych ugrupowań którzy nie popierają kandydatów z Prawa i Sprawiedliwości !



Tak dzieli Polaków, tak dzieli nas mieszkańców Stalowej Woli Jarosław Kaczyński



Jestem mieszkancem Stalowej Woli i nie popieram Pisu mimo to nie czuje się obrażony ani podzielony umiech Wiesz dlaczego ? bo nie poswięcam czasu na pierdoły.

Pytanie do osób które znikomo lub wogóle nie udzielają się w politycznych tematach:

Czy nie uwarzacie ze od samego pisu gorsi są jego fanatyczni przeciwnicy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:17  
Cytuj
Ktośik
po pierwsze trzymajmy sie razem

po drugie ile razy prezes bedzie probowal dzielic Polske i Polakow?

na lepsza i gorsza !
na lepszych i gorszych !

zaczyna byc to nudne !

gosc sie uparl tylko przy czym ?
ni cholery nie moge zartybic o co mu kaman!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:22  
Cytuj
Jak to mówi moja mam ( prawie mocher ) jego trzeba izolować i leczyć

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:27  
Cytuj
Pituch wchodze na SM a tu bez przerwy ktoś w typie acera:" Pis dzieli Polaków, Kaczynski dzieli mieszkanców" i tak wkoło. Klawiatura mu się zablokowała czy problemy z głową ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:38  
Cytuj
Ktosik masz pretensję do Acera, że to komentuje?
Jak by prezes Kaczyński tych słów nie wypowiadał to nie było by co komentować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:43  
Cytuj
Ktośik

tak jak Andrzejek wtrącił

kiedy gość zamknie dosłownie ryj i przestanie pajacowac i mieszac

braciszek to samo robil chodzil i mieszal !

znudzilo mi sie naprawde sluchac tych durnych textow prezesa

i obrazania mnie i innych w mym domu !!!!

zaluje ze tam nie bylem bo k.aaaa bym mu powiedzial pare slow !!!

a tak dla jaj:

zrobmy teraz pozew zbiorowy do sadu o obraze naszej godnosci !
bo jak zaglosuje na PO tzn jestem debilem, malo inteligentnym itd itp etc !

chore !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
Ktosik masz pretensję do Acera, że to komentuje?
Jak by prezes Kaczyński tych słów nie wypowiadał to nie było by co komentować.



Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale niektórzy przysrali sie do jednego i telepią to do znudzenia. Moge tego nie czytać tylko niech swoje żale wylewają w jednym temacie. Mam wrazenie ze sam Kaczynski nie wypowiedział tyle słów odnosnie podziałów co jego zagorzali przeciwnicy na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:53  
Cytuj
Pituch taki pozew nie ma sensu tylko byśmy mu reklamę zrobili. Trzeba głosować, a o tym pajacu nie gadać. Zresztą sam się z rozmachu zaraz wywali z partii.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:54  
Cytuj
CYTAT

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale niektórzy przysrali sie do jednego i telepią to do znudzenia. Moge tego nie czytać tylko niech swoje żale wylewają w jednym temacie. Mam wrazenie ze sam Kaczynski nie wypowiedział tyle słów odnosnie podziałów co jego zagorzali przeciwnicy na tym forum.


Skoro każdy ma prawo to Acer też. Jak Ci nie pasuje to nie czytaj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 23:58  
Cytuj
ja to mysle ze wkoncu ci madrzejsi w PiS
zbiora sie i go dymisjonuja a na koniec wywala
tak sie to skonczy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 03:37  
Cytuj
Ktośik, nie pisz głupot, ze nie interesujesz się polityką, masz 677 wpisów, poprzednie wpisy razem z Wiktor, były antyPO i nie kłam, że nie interesują Cię polityczne sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 08:38  
Cytuj
A ja to wam powiem że gdyby z pisu wywalić z 15 osób które są mocno kontorwersyjne to ta partia byłaby nawet sensowna, ale bez ziobro, kaczora i kilku mu podobnych

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 08:58  
Cytuj
gdyby nie nadgorliwi pelowiacy to o prezesie kaczynskim juz by sie niewiele mowilo :] szykowalby sie na posade w europarlamencie, a tak sie nakreca :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 09:16  
Cytuj
Moim zdaniem administracja tego forum powinna pójść w ślady serwisu wykop.pl i zaimplementować do forum opcję 'ukryj politykę'...

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Ktośik, nie pisz głupot, ze nie interesujesz się polityką, masz 677 wpisów, poprzednie wpisy razem z Wiktor, były antyPO i nie kłam, że nie interesują Cię polityczne sprawy.



Masz chyba jakies problemy ze zrozumieniem tekstu ( nie obrażam Cię w tym momencie!) gdzie w tym temacie napisałem ze nie interesują mnie polityczne sprawy ? Natomiast wtrącanie słowa kłamstwo przychodzi Ci dość łatwo.

Potrafie oddzielić ważne sprawy polityczne od medialnego pierd..enia. Sprawdz sobie ile z tych moich 677 wpisów odnosiło się do polityki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 10:56  
Cytuj
Jacek85
no tu masz racje moze by jescze wyszli na ludzi bez paru "krzykaczy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »