NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
dezynsekcja,
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 11:22  
Cytuj
czy korzystał ktoś z was usług firmy zajmującej sie dezynsekcją??czy metody takich firm tepienia robactwa sa skuteczne i mniej wiecej jak cenowo to wyglada??? Niestaty problem robacta a dokladnie pluskwy zwanej rowniez pluskawa łóżkową dotknął i mnie, ostanio duzo sie slyszy o pladze tego czegos co gryzie po nocach i jest ciezkie do wytepienia, niestety w sklepach ciezko dotac jakie kolwiek praparaty tepiace takie robactwo, bardzo prosze o opienie bo zycie z tymi robaczkami jest naprawde uciazliwe, czy was tez dotknal taki problem???jak sobie z nim radzicie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 11:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 12:19  
Cytuj
Zapraszam do sklepu

http://gourl.org/pluskwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 13:32  
Cytuj
my mielismy ten sam problem dostalismy od tapicera wraz z nowym obiciem niespodzianke. zadne srodki niepomagaly, wiec zdecydowalismy sie na dyznsekcje pierwsza niepomogla druga tak samo,dopiero gdy wyrzucilismy wszystkie lozka i kolejna dezynsekcja i jak do tej pory odpukac, ale mamy spokoj.Dezynsekcje robil nam Edward Śmierzyński
tel. (15) 844 07 32
kom. 669 200 580

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 09:53  
Cytuj
wczoraj wlasnie mielismy przeprowadzona dezynsekcje przez pana Śmierzyńskiego, mam nadzieje ze po tym zabiegu zniknie to robactwo, a z skad ono sie wzielo nie mam pojecia, łózko od razu poszlo do wyrzucenia, strach teraz kupowac nowe łóżko, narazie czekamy na efekty,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 19:54  
Cytuj
życze powodzenia.
wiem jakie to było uciążliwe ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 03:12  
Cytuj
Brzydko to wygląda że pierwszym moim postem jest " reklama" ale jest firma działająca na terenie całej Polski w zasadzie , zajmująca się dezynfekcją dezynfekcja i deratyzacją , również monitoringiem .Czlowiek pracujący w HACCAP-raz w miesiącu zawsze jest w Stalowej + potrzeba - nr tel.664437128

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 17:48  
Cytuj
tak tak jest to uciazkiwe i nie polecam nikomu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »