NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
sposób na odchudzanie,
Posty: 64
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 06:43  
Cytuj
czy ktoś ma sprawdzony sposób na odchudzanie? może ktoś poleci jakiegoś dietetyka z Niska ?Tylko nie piszcie MŻ bo to akurat nie skutkuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 06:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 07:18  
Cytuj
Dieta dr Pierre Dukana - 10 dni - 10kg smiech2 pozdrawiam. Wiem, ze jest drastyczna ale efekty daje natychmiastowe ;]

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 07:37  
Cytuj
Jeżeli Chcesz Schudnąć To Nie Waż Się Stosować Diety Dr Dukana http://www.jaksc(...)od60jKHw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 09:14  
Cytuj
hahahaha na pewno takie diety daja ale efekt chudego portfela umiech polecam zaczac sie ruszac, biegac i uprawiac jakis sport, nie siedziec przed komputerem itp. oczywiscie dieta jest potrzebna ale jest tego pelno na necie (obliczanie kalorii). Sama wiedza nie wystarczy potrzebna jest jeszcze praktyka pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 10:23  
Cytuj
Ja tam stosowałam dietę Dukana przez 1,5 miesiąca i jakoś nie mam problemów z nerkami ani żadnych innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 11:39  
Cytuj
Zasia 1 , wygląda mi to na promocję, zapłaciłaś czy bierzesz udział w sprzedaży "odchudzanie na zawołanie"??
Wiem na ten temat wszystko, mam ten opis, zasady, książeczkę i całą tajemnicę - po przeanalizowaniu to jest to co ogólnie wiadomo żeby nie żreć dużo tłuszczów i węglowodanów, podobnie jak w Dukanie, tyle że za Dukana się nie płaci.
Jestem na Protalu - (Dukan) od 3 maja, do końca drugiej fazy diety schudłem z 95kg na 71kg (8 sierpnia, teraz jestem w 3 fazie i od sierpnia do teraz utrzymuje mi się stała waga w granicach 70 do 71kg. Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem!!
Protal trudny jest w pierwszym i drugim etapie, w trzecim jest spoko bo już możesz jeść praktycznie wszystko (tylko trzeba pilnować ilości produktów zawierających cukry, tłuszcze i węglowodany) można je jeść tylko nie po wiaderku umiech
teraz moje BMI wynosi 24 i jest mi z tym zayyyebiście!! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 11:46  
Cytuj
Chcecie wiedzieć więcej???? odpowiem. Mam i książki Dukana i praktykę i już spore doświadczenie. Próbowałem wcześniej różnych innych diet i specyfików i to one odchudzają ale tylko portfel!!!.
A wszystkim którzy marudzą powiem że maja słabą silną wolę (niepotrzebne skreślićumiech) i nie pomoże im nic, żadne na zawołanie ani slim caffe smiech2smiech2smiech2 Tylko dyscyplina i zasady .... tak jak i w innych dziedzinach życia ...
Zainteresowanym podpowiem, doradzę, marudzących.... przemilczę umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 21:31  
Cytuj
ja mam do sprzedania nową książke Metoda doktora Dukana "nie potrafię schudnąć"
sprzedaję bo mam 2 takie same
wiadomość na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2010r. 13:15  
Cytuj
Wszystkie diety są do d...
- no może na krótko, ale zawsze ze skutkiem ubocznym.
Tylko żywienie , podkreślam ,żywienie optymalne jest drogą do celu i pełnego sukcesu.
Innej opcji nie ma!
I nie trzeba wierzyć - wystarczy wiedzieć i stosować.

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »