NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Pany z osiedla Poręby,
~~Robol
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 09:14  
Cytuj
Był wątek o tym co się dzieje na os. Poręby. Ludzie też pisali że policja nic nie robi.
Wątek nagle zaginął a raczej go zlikwidowano.

Tak się zastanawiam co jest tematem tabu.
i kogo zdaniem admina urażono:wspaniałą policję czy blokersów.
To co u was wolno pisac tylko to co sie wam podoba, o oponach, ciepłej wodzie i dentystach.
Nie pierwszy raz jest na tym forum że ,,gorący,, temat idzie w kosz.
Regulamin regulaminem ale gdzie wolność wypowiedzi.

Admin dorośnij.zdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 09:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~eehh
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 09:17  
Cytuj
moze ktorys z moderatorow usunal watek? przyznac sie

 
 
 
 
~~Robol
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 09:26  
Cytuj
Dla mnie proste. Nikt z forumowiczów nie mógł usunąć.
Tylko jaki był interes żeby usunąć.

Ktoś tam pisał że poda nazwiska tych panów z osiedla co mają przenośny sklepik w kieszonkach. Może to zabolało, bo z publiczną wiadomością trzeba coś zrobić.

 
 
 
 
~~hudddd
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Był wątek o tym co się dzieje na os. Poręby. Ludzie też pisali że policja nic nie robi.
Wątek nagle zaginął a raczej go zlikwidowano.

Tak się zastanawiam co jest tematem tabu.
i kogo zdaniem admina urażono:wspaniałą policję czy blokersów.
To co u was wolno pisac tylko to co sie wam podoba, o oponach, ciepłej wodzie i dentystach.
Nie pierwszy raz jest na tym forum że ,,gorący,, temat idzie w kosz.
Regulamin regulaminem ale gdzie wolność wypowiedzi.

Admin dorośnij.zdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowanyzdegustowany


napisz o tym artykuł to napewno nikt go nie usunie tylko w formie artykułu a nie opowiadania do kolegi

 
 
 
 
~~Robol
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:04  
Cytuj
W ubiegłym tygodniu ktoś rozpoczął temat o huliganach z os. Poręby.
Ludzie zaczęli pisać że tam spokojnie przejść sie nie da bo banda kilkunastosobowa krąży, niszczy wszystko co popadnie i nie daje w nocy spać.
Wielu pisało też że policja nic nie robi, a jak juz ktoś się odważył zgłosić to miał zniszczone okna i samochód bo zaraz na drugi dzień wiedzieli kto był na policji.
ŚLEDZIŁEM TEMAT BO MNIE DOTYCZY.

Zobaczyłem jak ludzie piszą i myślą to samo co ja.
To palący problem a nie jakieś gówno na które nikt nie ma wpływu.
ŻYJEMY NA TYM OSIEDLU JAK STADO BARANÓW nie mamy wpływu na bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich, bo banda rządzi.

Dlatego czekałem na opinie innych ludzi. Może ktoś ma sposób jak z tym skończyć.

Dlatego pytam o ten zlikwidowany wątek.

 
 
 
 
~~zarzecze
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:09  
Cytuj
wpadniemy tam z chlopakami z tbg

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
W ubiegłym tygodniu ktoś rozpoczął temat o huliganach z os. Poręby.
Ludzie zaczęli pisać że tam spokojnie przejść sie nie da bo banda kilkunastosobowa krąży, niszczy wszystko co popadnie i nie daje w nocy spać.
Wielu pisało też że policja nic nie robi, a jak juz ktoś się odważył zgłosić to miał zniszczone okna i samochód bo zaraz na drugi dzień wiedzieli kto był na policji.
ŚLEDZIŁEM TEMAT BO MNIE DOTYCZY.

Zobaczyłem jak ludzie piszą i myślą to samo co ja.
To palący problem a nie jakieś gówno na które nikt nie ma wpływu.
ŻYJEMY NA TYM OSIEDLU JAK STADO BARANÓW nie mamy wpływu na bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich, bo banda rządzi.

Dlatego czekałem na opinie innych ludzi. Może ktoś ma sposób jak z tym skończyć.

Dlatego pytam o ten zlikwidowany wątek.


dzwon na policje az do skutki, a blokersi sa na kazdym osiedlu

 
 
 
 
~~Mary
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W ubiegłym tygodniu ktoś rozpoczął temat o huliganach z os. Poręby.
Ludzie zaczęli pisać że tam spokojnie przejść sie nie da bo banda kilkunastosobowa krąży, niszczy wszystko co popadnie i nie daje w nocy spać.
Wielu pisało też że policja nic nie robi, a jak juz ktoś się odważył zgłosić to miał zniszczone okna i samochód bo zaraz na drugi dzień wiedzieli kto był na policji.
ŚLEDZIŁEM TEMAT BO MNIE DOTYCZY.

Zobaczyłem jak ludzie piszą i myślą to samo co ja.
To palący problem a nie jakieś gówno na które nikt nie ma wpływu.
ŻYJEMY NA TYM OSIEDLU JAK STADO BARANÓW nie mamy wpływu na bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich, bo banda rządzi.

Dlatego czekałem na opinie innych ludzi. Może ktoś ma sposób jak z tym skończyć.

Dlatego pytam o ten zlikwidowany wątek.


dzwon na policje az do skutki, a blokersi sa na kazdym osiedlu


No takich to chyba nie ma.sciana
A policjantów dwóch na patrolu nawet nie wysiada z szmochodu.scianascianasciana

 
 
 
 
~~scy
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 11:02  
Cytuj
ZARZECZE gascie sie!!!

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 11:04  
Cytuj
Robol, zwróć się z tym do swojego dzielnicowego. Tutaj znajdziesz numer telefonu http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/89,190,191/191/ umówisz się na spotkanie i przedstawisz swój problem konkretnie.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 11:04  
Cytuj
cool girl osiedle osiedlu nie rowne a tematy zamykane bo po co ruszac smierdzacy temat.....na Porębach palą co mogą bo chcą mieć weselsze wieczory.....na Siedlance same żule i złodzieje złomu bo muszą kraść żeby mieć za co pić ....na Zatorzu wielcy fanatycy piłki nożnej i gotowi wpieprzyć każdemu kto kibicuje innej drużynie....itd itd oczywiście chodzi mi o ten nasz margines....cool girl ale czasami lepiej udawać że nie ma problemu...tak wygodniej...cool girl a wystarczyło by zorganizowac jakiś klub żeby młodzież zamiast włuczyć sie po klatkach mieli gdzie siąść pogadać....żeby zamiast kraść mogli zarobić pare złotych uczciwie pomagając...cool girl ale to marzenia....cool girl no bo w rzeczywistości temat nie istniejenie wiem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zarzecze
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 11:07  
Cytuj
bo jescze nie dostali lania i dlatego tak kozaczą

KP ZARZECZE & SIARKA TARNOBRZEG

 
 
 
 
~~spawacz91
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 11:36  
Cytuj
W ten piątek koło godziny 22-23 po osiedlu poręby chodziło dwóch policjantów. I to mnie zdziwiło ze policja na piechote szok

 
 
 
 
~~Gucio
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 11:43  
Cytuj
Ja też jestem zaskoczony. W piątek miałem okazję pospacerować w nocy po mieście i zaskoczyła mnie ilość policjantów poruszających się pieszo. Zabrzmi to trochę głupio ale co chwila natykałem się na jakiś patrol.

 
 
 
 
~~Porębany
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Robol, zwróć się z tym do swojego dzielnicowego. Tutaj znajdziesz numer telefonu http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/89,190,191/191/ umówisz się na spotkanie i przedstawisz swój problem konkretnie.
Pozdrawiam


Tylko nie zapomnij poszukać w innych tematach adresu do dobrego protetyka.Bo jak zgłosisz do dzielnicowego i zgodzisz się świadczyć to potem będą ci potrzebne nowe zęby.

/uwaga dla mało inteligentnych - to nie jest żadna grożba tylko rada człowieka który już się kiedyś na swojej naiwności przejechał/

 
 
 
 
~~Panna
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 12:26  
Cytuj
Dam ci dobrą radę napisz do TVN-u.
Będą się w pierwszej kolejności interesować dlaczego nic z tym sie nie robi. I tak dojdą po nitce do kłębka.
Czego tobie i sobie życzę, bo ja, choć mieszkam gdzie indziej to też jestem porębianka.

 
 
 
 
~~dexter
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 12:35  
Cytuj
Ja na takich kozaków mam 1,5 metrowy fi 30 kabel w rękawie!good

 
 
 
 
~~Panna
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:35  
Cytuj
Chyba nie wiesz o czym piszesz

 
 
 
 
~~Panna
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:40  
Cytuj
Gdzieś koło 15-tej powinni się budzic po wczorajszym melanżu bo trza by coś spożyć jak kichy puste.
Ej wstawać ziomale matki wam rosół ugotowały.jezyk:

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 14:41  
Cytuj
ja tez wczoraj na okulickiego widzialem dwoch panow policjantow w kamizelkach poruszajacych sie pieszo;) dla policji

 
 
 
 
~~scy
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 15:07  
Cytuj
zarzecze kazaki jestescie hahaaha i co myslicie ze ktos sie was boi?

 
 
 
 
~~zarzecze
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 15:10  
Cytuj
mamy znajomosci z tbg cieciu
BZC- BARAN Z CIEBIE!!!!!!!

 
 
 
 
~~scy
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 15:37  
Cytuj
haha znajomosci o kurde teraz to naprawde trzeba sie bac ja mam znajomosci w bialym domu.

 
 
 
 
~~Panna
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 16:33  
Cytuj
A nie mówiłam że o 15-tej zaczną sie budzić i z legowisk powyłażą, a po rosole zaczną sie odgrażać.mlotekmlotekmlotek
Matka jeść dała, teraz musi dać na szlugi i browca, można będzie wyleść na ulicę i zacząć rozrabiać.

Tak robią wszyscy z bloku mojej mamy. Zawsze się z tego zbijamy, tylko że to nie jest śmieszne.zdegustowanyzdegustowanyzdegustowany

 
 
 
 
~~bzzz
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 23:38  
Cytuj
Goń sie Panna

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »