NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Pany z osiedla Poręby,
~~des
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Goń sie Panna


BZZ ty k... p... lajzo. Gdyby nie rodzice to bys z glodu zdechl. Moge sie zalozyc ze nawet sam se skarpetek nie pierzesz...
W ogole wszyscy ci \"blokersi\", \"mafia osiedlowa\" to banda CIOT - kompletnie niezdolni do samodzielnego zycia, do konca zycia na garnuszku rodzicow albo PANSTWA.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 08:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~Porębany
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:00  
Cytuj
Znam taki przypadek z osiedla gdzie mamusia załtwiła synkowi chorobe psychiczną żeby tylko nie odpowiadał za to co nawyrabiał. Sama nie wychowała i nie pozwoli innym wymagać od synka.

A tak naprawdę to czyja wina że tacy są, nie uczą się , nie pracują, a kasę mają na picie i palenie. Ktoś tą kasę daje. Poewinni za to odpowiadać rodzice.

 
 
 
 
~~Buick
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:05  
Cytuj
Ja mam 24 lata ale na osiedlu nigdy nie siedziałem nawet w lato na ławce. Idę do centrum i tam prowadzę tzw. życie towarzyskie.
Przez tych sk......synów to wstyd być młodym i mieszkać na porębach.

 
 
 
 
~~RYS
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:06  
Cytuj
PRB LAĆ W MORDĘ

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:30  
Cytuj
Narzekacie i narzekacie, a to znak czasów. Dzieciaki dorosną to i na osiedlu uspokoi się. Pamiętam jak byłem młody, to w latach 80tych straszono osiedlem na ulicy Żwirki i Wigury, jako najbardziej niebezpiecznym. Teraz tam cisza i spokój. To samo będzie z Porębami i innymi dzielnicami, które falowo dorastają. A, że dziś jest moda na wzorce rodem z amerykańskich slumsów, czyli odpowiednia muzyka i dragi, no cóż. Przecież Polska jest krajem III świata to i wzorce musi mieć stosowne do rangi. Miejcie cierpliwość, czas sam rozwiąże sprawę.
Z drugiej strony, wsłuchując się w teksty piosenek z gatunku hip hop, śmiało można stwierdzić, że nie są one takie głupie. Pomijam wulgaryzmy, ale treść opowiada o codzienności i życiu, bez owijania w bawełnę. Ci narzekający powinni pomyśleć, jak usunąć przyczyny zjawiska, jak dać godną pracę, zajęcie młodym ludziom, sens i cel w życiu, a nie policyjną pałę nasyłać. To środek na krótką metę.
Czemu w krajach o bogatym socjalu zjawiska tego typu są marginalne (pomijam przedmieścia Paryża, bo tam zamieszki wybuchały na nieco innym tle)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Panna
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:22  
Cytuj
Prawdziwie i oryginalnie nie wiesz o czym piszesz.
Powiedz że to przejsciowe sąsiadce mojej mamy, której już trzeci namłodszy syn ćpa. Nie chodzi tu o treść piosenek hiphopowych. Odpowiedz na pytanie czy widziałeś takiego w akcji albo czy wiesz co robi jak nad ranem wróci do domu.
Co do twoich metod w postaci dawania godnej pracy zamiast pały policyjnej to ci powiem żebyś mnie nie rozśmieszał.
Wszyscy podejmują pracę a po tygodniu już nie pracuja a najczęściej po pierwszej wypłacie.
Po tym twoim pisaniu wnioskuję że jesteś starszym facetem oderwanym od realiów.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwie i oryginalnie nie wiesz o czym piszesz.
Powiedz że to przejsciowe sąsiadce mojej mamy, której już trzeci namłodszy syn ćpa. Nie chodzi tu o treść piosenek hiphopowych. Odpowiedz na pytanie czy widziałeś takiego w akcji albo czy wiesz co robi jak nad ranem wróci do domu.
Co do twoich metod w postaci dawania godnej pracy zamiast pały policyjnej to ci powiem żebyś mnie nie rozśmieszał.
Wszyscy podejmują pracę a po tygodniu już nie pracuja a najczęściej po pierwszej wypłacie.
Po tym twoim pisaniu wnioskuję że jesteś starszym facetem oderwanym od realiów.


Jakbym dostał 850 zł na rękę także bym zrezygnował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:40  
Cytuj
a chu*j wam w Du*e !!!!!!!!


PRB RODZINA !!!!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Jakbym dostał 850 zł na rękę także bym zrezygnował


A ja wolałbym robić za tyle niż grzać ławę pod blokiem i się odmóżdżać. Ładnie powiedziane - dać młodym ludziom zajęcie, nadać cel w życiu. Tylko ów ten młody człowiek przez ciebie wspomniany musi jeszcze chcieć coś zrobić, a jak się menelowi nie chce nic robić to pięknymi celami i sensami mało kogo do czegoś zachęcisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
A ja wolałbym robić za tyle niż grzać ławę pod blokiem i się odmóżdżać. Ładnie powiedziane - dać młodym ludziom zajęcie, nadać cel w życiu. Tylko ów ten młody człowiek przez ciebie wspomniany musi jeszcze chcieć coś zrobić, a jak się menelowi nie chce nic robić to pięknymi celami i sensami mało kogo do czegoś zachęcisz.


To bardziej skomplikowany proces. Młode dziecko dorastając obserwuje rodziców, jak uczestniczą w wyścigu szczurów, jak są często sfrustrowani, nie mając czasu dla własnych dzieci. Dzieci te łączą się w grupy podobnych sobie.
Zawsze będą patologie, jeśli celem w życiu będzie praca, po to by opłacić mieszkanie i resztę przeznaczyć na jedzenie. Jeden podpada w depresje, inny sięga po narkotyki, jeszcze inny wybiera życie w grupie przestępczej. Mianownik jest wspólny - ludzie tracą sens życia. Nie można żyć tylko po to, by zarabiać na opłaty i jedzenie oraz coś lepszego brać na długotrwałe raty. Czym różni się takie życie od życia dawnego niewolnika? Tam też mieli michę i dach nad głową u pana. I tam też narastał bunt. Dziś większość jest niewolnikiem ekonomicznym. Nie ma fizycznego przymusu, ale jest ekonomiczny. Nie każdy się na to godzi i często wybiera drogę na skróty lub odlatuje w świat iluzji (substancje chemiczne).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:05  
Cytuj
Znam kilku takich z Poręb, oni nie są tacy biedni i uwierz - refleksje nad sensem życia nie wszystkim w ogóle pojawiają się pod czaszką. Jak ktoś się opierda**czem urodził to niezmiernie ciężko to później z niego wyplenić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Znam kilku takich z Poręb, oni nie są tacy biedni i uwierz - refleksje nad sensem życia nie wszystkim w ogóle pojawiają się pod czaszką. Jak ktoś się opierda**czem urodził to niezmiernie ciężko to później z niego wyplenić.


Nikt nie rodzi się skażony złem. Ono jest kształtowane środowiskowo. Jak piszesz, kasę może mieć bo rodzice zapie...lają jak szczury, ale on mimo to, nie jest szczęśliwy. Dlatego napisałem, że to bardzo skomplikowany proces. Nie ma prostej wykładni, że dasz kasę - problem znika.
Spójrzmy na nasze media i tzw. kulturę - co tam młodego człowieka może zainteresować? Doda czy taniec na lodzie? Paradoksem jest, że właśnie ludzie bardzo inteligentni bardzo często popadają w taką patologię, bo nie potrafią się wyrwać z własnego środowiska, które ich przerasta. Tzw."młotki" nie cierpią na depresję. Zaleje pałę alkoholem, porucha sobie i jest szczęśliwy. I aby micha pełna była, kobita i alkohol. Tyle do szczęścia potrzeba. A ludziom inteligentniejszym mało. Co nasze miasto (państwo) ma do zaoferowania dla nich? Oratorium w kościele czy Dodę w TV?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~realista
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:39  
Cytuj
Narzekacie na mlodziez z PRB i innych osiedli,macie do tego prawo,fakt jest taki ze tak bylo jest i bedzie,lepsze to niz bandy uzbrojonych Turków i Murzynskie Slumsy na,ktore bialy nie ma wstepu,pomyslcie nad tm zanim zaczniecie pieprzyc na swoich i gledzic na temat rasizmu i politycznej poprawnosci!!Bardziej realnym zagrozeniem sa nielegalni imigranci ,ktorym na niczym nie zalezy.Gowniarstwo tak jak ktos pisal kiedys wyrosnie a czarnuchowi w Polsce czy innym kraju jeszcze dlugo nie bedzie chcialo sie pracowac i bedzie kradl i gwalcil jak to ma w naturze!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:55  
Cytuj
Zmień sobie nick na rasista.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~shiz
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:51  
Cytuj
echelon gon sie

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:55  
Cytuj
na porebach polowa konfidenci a druga polowa to zlodzieje.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 19:03  
Cytuj
Każdy z Was co do osiedli to uogólnia. Na każdym są Ci źli jak i Ci dobrzy więc nie ma co roztrząsać co gdzie jak i kiedy. Może i poręby słyną z tego, że są niebezpieczne, dużo pijaństwa i ćpania umiech Na każdym osiedlu tak jest. Wystarczy się przejść na to słynne zatorze albo i młodynie. Przejść się można także w okolice DVD i Europejskiej - jest podobnie. Nie zmieni się tego. Jedni z tego wyrosną ale za to pojawią się nowi - młodsi - i wszystko zacznie się od nowa. Nie zmienimy tego Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ABCDEFGH
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 19:15  
Cytuj
Co prawda to prawda. Coraz młodsi zaczynaja pić, palic chca sie przypodobac starszym i tak to już idzie. Zeby to zmienic trzeba włozyć w to duzo wysiłku ale nikomu się nie chce kazdy zgania wine na innego i tak wkoło az w końcu nikt nic nie robi. neutralny

 
 
 
 
~~bzzzz
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 19:28  
Cytuj
abc pier**lnij w głowe sie !!!
mod. j-r

 
 
 
 
~~hajs
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 19:41  
Cytuj
Robol jak masz jakis problem to podejdz kiedys i porozmawiaj powiec co cie boli moze da sie to załatwic pozdroumiech

 
 
 
 
~~realista
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 20:25  
Cytuj
echeleon pamietaj ze rasizm dziala w dwie strony
w tym momencie na swiecie popelnianych jest wiecej przestepstw na tle rasistowskim w stosunku do bialych, niz odwrotnie-zastanow sie troche nad tym co piszesz!!
zdrowe podejscie do spraw rasizmu nie jest niczym zlym,lepsze to niz slepe zapatrzenie na multirasowe spoleczenstwo bez zadnych zasad i wartosci o ktore walczyli nasi przodkowie!!
moze zmienisz kiedys zdanie jak bedziesz musial robic i placic podatki na cale murzynskie osiedle,ktoremu sie wszystko''nalezy'' tak jak w tym momencie sprawa wyglada ze spolecznoscia cyganow i nie tylko.
Polak zlapany na kradziezy dostaje kilka lat wiezenia,cygan ktory buchnie czlowiekowi portwel dostanie zawiasy bo sad uzasadni to jego zla sytuacja materialna i niemoznoscia dostosowania sie do ogolno panujacych zasad!!

radze sie zastanowic nad poblazliwoscia dla tych ludzi! bo swiat zmierza w zlym kierunku zatracajac sie zacieraniem granic i roznic kulturowych:cwaniak:

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 20:43  
Cytuj
Takiego whitepower-owego bełkotu propagandowego i całkowitego bezmózgowia to już dawno nie spotkałem sciana sciana sciana Łapy opadają – masz u mnie specjalną dedykację (18+) http://www.youtu(...)fMsC7fKE
Oi! Oi! Oi! zaklopotany

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ah_prb
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 21:28  
Cytuj
co wy w ogole wiecie ? mlotek

 
 
 
 
~~realista
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:11  
Cytuj
nie jestem zadnym whitepowerowcem i nie indiktrynuje nikogo w zaden sposob! ja poprostu tak to widze trudno,dosc mam juz tej szerzacej sie politycznej poprawnosci,mozna tylko mowic to co inni chca uslyszec! skonczylem studia inzynierskie i nie musi mnie to czynic jakims intelektualnym inmpotentem ,trzezwo patrze na swiat i widze co sie dzieje!
czy zlapanie zyda na zlodziejstwie czyni mnie antysemita???

 
 
 
 
~~PRB!
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:51  
Cytuj
~RYS dalej sie spinasz, czekalem pod zabka o 22 z jednym kolega i jakos nikt nie przyszedl. czyzbys czail sie za smietnikiem czy zrezygnowales z tego co sam zaporoponowales?

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »